Starfire Maxi 30

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #87297 από betonly
Απαντήθηκε από betonly στο θέμα Starfire Maxi 30
χαχαχαχαχαχα ερε τρελε σινονοματε. τι κανις? ρε το ξερω ρωτισα τον agge μιπος ειχε αλλι γνωμι. ακου χρισταρα μιλισα με τουσ πατριοτες σου που εχουν την εταιρια και μου ειπαν να βαλο δοχειο 500 και θα λιθη γιατι εχω πολλα νερα λενε. τουσ ειπα οκ ρε παιδια πολλα νερα γιατι ρε ξεφτιλισμενι δεν λετε τοτε στον κοσμο ποσο νερα εχετε και λετε ποσο τετραγονικα εχετε και ποσο πετρειλεο καψατε την προιγουμενι χρονια΄ και τορα με βαζετε να ριχο ακομα 1000 ευρο και μετα που δεν θα ζεστανο το σπιτη και θα εχω να μιν πω μεγαλιτερικαταναλωση αλλα την ιδια τι κανουμε μετα ε? στιλε τηλεφονο να το εχω μιποσ σε χρειαστο να κοτσομπολεπσουμε απο εκει χρισταρα. και πειρα την απαντηση οκ θα λιθουν ολα τι να πω μετα λενε αντιπροσοποι και παπαριεσ. μου εδςσαν μια πατατα και τορα μου λενε να τρεξο. που ομοσ σε δικιγορου΄ς?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #87407 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Starfire Maxi 30

betonly έγραψε: χαχαχαχαχαχα ερε τρελε σινονοματε. τι κανις? ρε το ξερω ρωτισα τον agge μιπος ειχε αλλι γνωμι. ακου χρισταρα μιλισα με τουσ πατριοτες σου που εχουν την εταιρια και μου ειπαν να βαλο δοχειο 500 και θα λιθη γιατι εχω πολλα νερα λενε. τουσ ειπα οκ ρε παιδια πολλα νερα γιατι ρε ξεφτιλισμενι δεν λετε τοτε στον κοσμο ποσο νερα εχετε και λετε ποσο τετραγονικα εχετε και ποσο πετρειλεο καψατε την προιγουμενι χρονια΄ και τορα με βαζετε να ριχο ακομα 1000 ευρο και μετα που δεν θα ζεστανο το σπιτη και θα εχω να μιν πω μεγαλιτερικαταναλωση αλλα την ιδια τι κανουμε μετα ε? στιλε τηλεφονο να το εχω μιποσ σε χρειαστο να κοτσομπολεπσουμε απο εκει χρισταρα. και πειρα την απαντηση οκ θα λιθουν ολα τι να πω μετα λενε αντιπροσοποι και παπαριεσ. μου εδςσαν μια πατατα και τορα μου λενε να τρεξο. που ομοσ σε δικιγορου΄ς?



Ax ρε χρηστο τι επαθες με την "πατατα"υπνος δεν θα σε πιανει σε λιγο.Τουλαχιστον στο καθαρισμα ειναι
ευκολος?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #87408 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Starfire Maxi 30

agge72 έγραψε:

betonly έγραψε: χαχαχαχαχαχα ερε τρελε σινονοματε. τι κανις? ρε το ξερω ρωτισα τον agge μιπος ειχε αλλι γνωμι. ακου χρισταρα μιλισα με τουσ πατριοτες σου που εχουν την εταιρια και μου ειπαν να βαλο δοχειο 500 και θα λιθη γιατι εχω πολλα νερα λενε. τουσ ειπα οκ ρε παιδια πολλα νερα γιατι ρε ξεφτιλισμενι δεν λετε τοτε στον κοσμο ποσο νερα εχετε και λετε ποσο τετραγονικα εχετε και ποσο πετρειλεο καψατε την προιγουμενι χρονια΄ και τορα με βαζετε να ριχο ακομα 1000 ευρο και μετα που δεν θα ζεστανο το σπιτη και θα εχω να μιν πω μεγαλιτερικαταναλωση αλλα την ιδια τι κανουμε μετα ε? στιλε τηλεφονο να το εχω μιποσ σε χρειαστο να κοτσομπολεπσουμε απο εκει χρισταρα. και πειρα την απαντηση οκ θα λιθουν ολα τι να πω μετα λενε αντιπροσοποι και παπαριεσ. μου εδςσαν μια πατατα και τορα μου λενε να τρεξο. που ομοσ σε δικιγορου΄ς?



Ax ρε χρηστο τι επαθες με την "πατατα"υπνος δεν θα σε πιανει σε λιγο.Τουλαχιστον στο καθαρισμα ειναι
ευκολος?


Πιο εύκολος λέβητας σε καθάρισμα, δεν νομίζω να υπάρχει...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #87418 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Starfire Maxi 30
Πιο εύκολος λέβητας σε καθάρισμα, δεν νομίζω να υπάρχει...[/quote]


Για κανε αν μπωρεις μια περιγραφει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #87436 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #87445 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.108 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ