Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #63021 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Τιμές pellet
Νομίζω ξεκαθάρισα πως δεν πήρα θέση.Απλά δίνω και μιά ευκαιρία στον άνθρωπο να αποδείξει τα λεγόμενά του και δεν αποκλείω τίποτε . Εσύ έχεις πάρει θέση και ο Γιώργος .Εγώ απλά σχολίασα όλο αυτό.
Όσο για το συσχετισμό του Golden NUggets Και του Ameco Premium Pellet Στη Λαρισα και το Βόλο η τιμή με το ΦΠΑ είναι 300 ευρώ.Γιαννιτσά που πήρα χτές μου είπε 290.

Βρές μου Golden Nuggets σε όλη την Ελλάδα σε αυτή την τιμή άν μπορείς !!

Γιατί και εδώ η διαφορά φτάνει στα 20 ευρώ !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #63032 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Τιμές pellet
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΕΜΠΟΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΜΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ(ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ, ΕΠΕΙΔΗ ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΜΕΝΕΙΣ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΓΟΡΕΣ Μαζι αν συμφωνησουμε σε ποιοτητα για να πετυχουμε καλλητερες τιμες, ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ

[ (4 ΠΑΛΛΕΤΕΣ Χ 65 ΣΑΚΙΑ Χ 15 ΚΙΛΑ) + ( 100 ΚΙΛΑ ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΗ) ] Χ 0.24 = 972 ΕΥΡΩ

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ

ΧΑΝΙΟΓΛΟΥ ΑΛΕΚΟΣ
ΜΕΛΛΙΣΟΧΩΡΙ

Αυτό είναι το mail του Αλέκου και έχει και 2 φωτό. Πράγματι είναι το Ameco Premium και η απόδειξη είναι 972 ευρώ για 4000 κιλά, αφού όπως λέει πήρε 4 παλέτες και +100 κιλά για δοκιμή πρίν. Άρα 243 ο τόννος.
Τώρα μπορείτε να τοποθετηθείτε άπαντες...
Αλέκο το τηλ. μου φαίνεται στην απόδειξη αγοράς πέλλετ που σήκωσα παραπάνω
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #63035 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Τιμές pellet
Αυτό περίμενα μόνο να δώ !! Αλέκο +1 από μένα :)

Όχι μόνο για τον κόπο που μπήκες να το αποδείξεις ,μα και για τη στωική συμπεριφορά που κράτησες σε όλη αυτή την υπόθεση .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #63038 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Γκολ πίσω από τη σέντρα ο κ. Χαρμάνης!!!
Κι εμείς απλά κοιτούσαμε τη μπάλα...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #63039 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Τιμές pellet
Θεοδόση και σένα σ ευχαριστώ που επέμεινες και έλαμψε με τέτοιο τρόπο η αλήθεια ,χωρίς αμφιβολίες και μισόλογα .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #63041 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Τιμές pellet

Sp4wN έγραψε: Νομίζω ξεκαθάρισα πως δεν πήρα θέση.Απλά δίνω και μιά ευκαιρία στον άνθρωπο να αποδείξει τα λεγόμενά του και δεν αποκλείω τίποτε . Εσύ έχεις πάρει θέση και ο Γιώργος .Εγώ απλά σχολίασα όλο αυτό.
Όσο για το συσχετισμό του Golden NUggets Και του Ameco Premium Pellet Στη Λαρισα και το Βόλο η τιμή με το ΦΠΑ είναι 300 ευρώ.Γιαννιτσά που πήρα χτές μου είπε 290.

Βρές μου Golden Nuggets σε όλη την Ελλάδα σε αυτή την τιμή άν μπορείς !!

Γιατί και εδώ η διαφορά φτάνει στα 20 ευρώ !!


Ε όχι και δεν πήρες θέση! Τον αποκάλεσες Κόπολα και πρώτο σεναριογράφο κι ίσως να έχεις δίκιο, αλλά μη μου λες δεν πήρες θέση!
Όσο για τις τιμές των δύο πέλλετ, στις προσφορές απ' τον Απρίλιο ξεκίνησαν απ' την ίδια βάση. Μπορείς να ανατρέξεις στο αντίστοιχο νήμα για να το δεις και μέχρι τον Οκτώβριο πήγαιναν μαζί, ίσως τώρα το ένα να πήρε κι άλλο γιατί το προτιμούν οι περισσότεροι...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.401 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ