Θερμομόνωση

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #9658 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Απ: Θερμομόνωση
Eγώ πάντως κατάλαβα οτι έχει υπογραμμισμένη την 5 cm, και τιμή αναφέρει για αυτήν.

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #9674 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Απ: Θερμομόνωση

pantelis1973 έγραψε: Eγώ πάντως κατάλαβα οτι έχει υπογραμμισμένη την 5 cm, και τιμή αναφέρει για αυτήν.


Έχεις δίκαιο. Όπως ήταν γραμμένο παραπλανήθηκα.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10063 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Απ: Θερμομόνωση
Λοιπόν τηλεφωνήθηκα με την εταιρεία και μάλιστα αύριο θα μου στείλουν μάστορα να μετρήσει το σπίτι χωρίς κάποια υποχρέωση εκ μέρους μου, και να μου δώσουν επακριβή προσφορά.
Στο τηλέφωνο μου είπαν ότι για μόνωση 8εκ. πολυστερίνη, που συνιστάται για την περιοχή μου (Κρυονέρι Αττικής) συν κόλες, καρφιά, γωνιόκρανα, υαλόπανο, αστάρι και ακρυλικό σοβά όλα τα υλικά θα κοστίσουν 13-14€/τ.μ. και άλλα τόσα η εργασία συν ΦΠΑ.
Επίσης μου είπαν ότι το υλικό έχει Ευρωπαϊκή πιστοποίηση για λ=0,034 και Ελληνική για λ=0,032.
Μου έστειλαν και δείγμα και πράγματι είναι πιο συμπαγές από το απλό φελιζόλ που ξέρουμε.

Εν αναμονή για νεότερα

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10069 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Απ: Θερμομόνωση

dmtr έγραψε: Λοιπόν τηλεφωνήθηκα με την εταιρεία και μάλιστα αύριο θα μου στείλουν μάστορα να μετρήσει το σπίτι χωρίς κάποια υποχρέωση εκ μέρους μου, και να μου δώσουν επακριβή προσφορά.
Στο τηλέφωνο μου είπαν ότι για μόνωση 8εκ. πολυστερίνη, που συνιστάται για την περιοχή μου (Κρυονέρι Αττικής) συν κόλες, καρφιά, γωνιόκρανα, υαλόπανο, αστάρι και ακρυλικό σοβά όλα τα υλικά θα κοστίσουν 13-14€/τ.μ. και άλλα τόσα η εργασία συν ΦΠΑ.
Επίσης μου είπαν ότι το υλικό έχει Ευρωπαϊκή πιστοποίηση για λ=0,034 και Ελληνική για λ=0,032.
Μου έστειλαν και δείγμα και πράγματι είναι πιο συμπαγές από το απλό φελιζόλ που ξέρουμε.

Εν αναμονή για νεότερα


Συμφωνα με τον οδηγο της fibran,για την περιοχη της αττικης συνισταται το 6 αρι,εμεις στην β ελλαδα,θελουμε το 7αρι. Αλλά αν τα βρηκες ολα αυτα με 13-14€,ευχαριστως τα παραγγελνω και εγω..

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10071 από klaz
Απαντήθηκε από klaz στο θέμα Απ: Θερμομόνωση
ti λετε τωρα ρε παιδια....εγω μενω στο φιλυρο θεσσαλονικης και τρεις προσφορες για εξιλασμενη πολυστερινη κελυφος των 7εκ +ολα τα παρελκομενα που ειπατες ολοι μα ολοι μου ζητανε 40 ευρω το τετραγωνικο!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10072 από klaz
Απαντήθηκε από klaz στο θέμα Απ: Θερμομόνωση
ti λετε τωρα ρε παιδια....εγω μενω στο φιλυρο θεσσαλονικης και τρεις προσφορες που πηρα απο εταιρειες μονωσης για εξιλασμενη πολυστερινη κελυφος των 7εκ +ολα τα παρελκομενα που ειπατες ολοι μα ολοι μου ζητανε 40 ευρω το τετραγωνικο!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.178 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ