Προσφορές - Δοκιμές φίλτρου νερού για σόμπα

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #23947 από Nasikas

Tsimp έγραψε: Θ΄λω πραγματικά να σας ευχαριστήσω όλους δεν μπορείτε να φανταστείτε τη τράβηξα όλο το χειμώνα με απειλές για αστυνομίες, εξώδικα που γράφουν ότι θέλουν, δικηγόρους να πάνε και να έρχονται(βλέπεις η αδερφή της διαχειρίστριας :evil: είναι Δικηγόρος)να κουβαλώ τα σακιά με το πέλλετ αργά το βράδυ και πολλά αλλα.... Οταν γίνει το δικαστήριο θα ήθελα να το κάνουμε σε στυλ συνάντησης στα Τρίκαλα και να σας φέρω όλους μάρτυρες υπεράσπισης,αν και σήμερα βρήκα έναν από τους διαφωνούντες τον είπα για το φίλτρο ότι θα το βάλω και κάνει πολύ καλή δουλειά και μου είπε ότι θα τους πει να ξαναδούν το θέμα. Μαζί Γιάννη έχουμε ξαναμιλήσει για το θέμα και πάλι ευχαριστώ, όπως και με τον κύριο Nasikas στο τηλ. είπαμε πολλά πράγματα και πραγματικά δεν νιώθω μόνος σε αυτό που περνάω...

ααααα , τωρα κατάλαβα ποιός είσαι.
Είχαμε μιλήσει στο τηλέφωνο (μας συνεδεσε ο Γ.Μ. νομίζω;)

Μία απο τις 5 περιπτώσεις που κλήθηκα για βοήθεια.

Θα περάσω απο Τρίκαλα μία απο αυτες τις ημέρες. Πήρες το φίλτρο ;


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #23963 από cuprakias
καλημερα ...κυριε Μοσχαλη ολα τα σχολια ειναι θετικα ... και παλι μπραβο για την εξαιρετη δουλεια ..
Θα ηθελα να ρωτησω πιο ειναι το χρονοδιαγραμα για να παραλαβουμε και οι αλλοι ενδιαφερομενοι το
φιλτρο.
το ξανα αναφερω γιατι ο χειμωνας ειναι κοντα για να μην τρεχουμε τελευταια στιγμη.....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #24086 από skoympri

cuprakias έγραψε: καλημερα ...κυριε Μοσχαλη ολα τα σχολια ειναι θετικα ... και παλι μπραβο για την εξαιρετη δουλεια ..
Θα ηθελα να ρωτησω πιο ειναι το χρονοδιαγραμα για να παραλαβουμε και οι αλλοι ενδιαφερομενοι το
φιλτρο.
το ξανα αναφερω γιατι ο χειμωνας ειναι κοντα για να μην τρεχουμε τελευταια στιγμη.....


και εγω θελω να συμφωνησω με τον φιλο. πρεπει να δουμε τι θα κανουμε....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #24116 από Tsimp
Ακριβώς και όταν έρθεις Τρίκαλα πάρεμαι να τα πούμε από κοντά 6947275766

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #24144 από cuprakias
εγω θα περιμενω καμια εβδομαδα ακομα μηπως βγαλει καποια επισιμη ανακοινωση ο κυριος Μοσχαλης.
Παντως επειδη μιλησα και προσωπικα μαζι του.... Μου ανακοινωσε οτι οταν βγει στη πωληση το φιλτρο,
η τιμη του θα ανερχεται στα 400€ αν θα αλλαξει κατι στο θεμα τιμης δεν το ξερω.
θεωρω οτι το κοστος του ειναι πολυ ακριβο , για τα Ελληνικα δεδομενα και με ολα αυτα που γινονται στη χωρα μας.. επαναλαμβανω βεβαια οτι το φιλτρο με αυτα που εχω δει μεχρι τωρα δουλευει αψογα..αλλα λογω του κοστους το σκεφτομαι αρκετα ......βεβαια καταλαβαινω οτι και απο τι μερια του ο κυριος Μοσχαλης εχει κανει καποια εξοδα και για να καταχυρωση αυτη τη πατεντα αυτο εχει ενα Α κοστος...αλλα θα πρεπει μεσω των διαχειριστων να γινει μια ομαδικη αγορα και αναλογα τα κομματια να διαμορφωθει και μια πιο καλη τιμη... υπολογιστε οτι ειναι 400 + τα μεταφορικα.

Απο την αλλη μερια εγω προσωπικα κοιτω και αυτο μου ειπαν οτι στοιχιζει 150€ και δουλευει σωστα.
και οτι δεν υπαρχει προβλημα για μαυριλες και οτι κατα το αναμμα οταν βγαζει λιγο καπνο.το βγαζει σε λευκη μορφη..βεβαια το σκεφτομαι ακομα περιμενοντας και το κυριο Μοσχαλη.. αν μαθω κατι νεοτερο θα σας ενημερωσω...
Συνημμένο αρχείο:
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by cuprakias.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #24163 από love.bacardi
προσεξε πολυ αν θα κανεις την κινηση για την αγορα αυτου του φιλτρου γιατι ρωτησα και εγω πριν παρω απο τον κ.Μοσχαλη θελει το φιλτρο αυτο να ειναι πανω απο το υψος της σομπας και αν κοπει το ρευμα τι γινεται με λες?????????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.116 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ