Πόσο καλές είναι οι Αντλίες Θερμότητας;

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #86971 από agge72

ΣΤΑΥΡΟΣ Κ. έγραψε: παντως παιδια η αληθεια ειναι οτι τις περισσοτερες φορες τουλαχιστον οσο πιο επωνυμο ειναι ενα μηχανημα τοσο πιο αξιοπιστο ειναι.λιγοτερα προβληματα,αξιοπιστους και αρκετους συνεργατες (πωληση-εγκατασταση-σερβις)οσον αφορα τις τιμες τα περισσοτερα μηχανηματα ειναι σχεδον διατιμημενα οποτε και οι διαφορες ειναι μικρες



Και για τις αντλιες ισχυει οτι πληρωνης θα παρεις.Εχουν ερθει κινεζικες στα 9kw με 2800e με το φ.π.α
12kw 3350e και 16kw με 3700e Σχεδον μιση τιμη απο τις επωνυμες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87141 από ΣΤΑΥΡΟΣ Κ.
τι γινεται ομως στο¨μετα πωλησης" κοματι?υπαρχει εγγυηση και εξουσιοδοτημενο σερβις η μολις προκυψει καποιο προβλημα κλαις τα ωραια σου λεφτακια?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87149 από Stef
Σταύρο, σοβαρή υποστήριξη μετά την πώληση απο no name εργοστάσια που παράγουν φασόν προϊόντα δεν υπάρχει.Εδω ακριβώς ισχύει το ''ότι πληρώνεις παίρνεις''.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87263 από agge72

Stef έγραψε: Σταύρο, σοβαρή υποστήριξη μετά την πώληση απο no name εργοστάσια που παράγουν φασόν προϊόντα δεν υπάρχει.Εδω ακριβώς ισχύει το ''ότι πληρώνεις παίρνεις''.



Διαφωνο οχι μονο εδω αλλα για ολα τα προιοντα οτι πληρωσεις θα παρεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88429 από kouliko
Και πάλι εδώ. Έχω και μια προσφορά για hitachi yutaki M 7.1KW monoblock περίπου 3500 κομπλέ. Μου φαίνεται καλή τιμή. Είναι χωρίς δροσισμό όμως αλλά δεν είμαι σίγουρος αν θέλω δροσισμό με τους όρους της αντλίας θερμότητας. Τι λέτε είναι καλή η προσφορά; Αξίζει το μηχάνημα ή είναι μάρκα δεύτερη; Σε daikin η αντλία με ίδια χαρακτηριστικά μου βγαίνει κοντά στα 5000. Για πείτε καμιά γνώμη. Αααα και κάτι άλλο, τα ντεσιμπέλ της yutaki είναι 48 ονομαστικά. Καλά είναι;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88439 από dimlyk
μια χαρα ειναι σαν μαρκα ,,,και η τιμη καλη μου ακουγεται ...οσο για τον θορυβο ...δεν ξερω τι εννοεις αλλα αθορυβο δεν ειναι κανενα 48 db παντως δεν ειναι πολλα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.106 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ