Αεραγωγοί

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35030 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα Απ: αεραγωγος
απο κατω καλύτερα , σπιτι ειναι , καλύτερα να μην φαίνεται ! Ενα μοτερ στο τζακι , και ενα αναρρόφησης απο κατω οπως το σκέφτεσαι.
Και να μην θες να ζεστάνεις μακρια , παλι με μοτερ ειναι καλύτερα ! Αλλα ρε φίλος θα ανοίγει η γιαγια τα μοτερ ??? Γιατι εγω με την πεθερα έφριξα , αλλα ελεγα αλλα εκανε !

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35083 από androutso
Απαντήθηκε από androutso στο θέμα Απ: αεραγωγος
Το μοτερ δεν θα το ανοιγει η γιαγια αλλα ο θερμοστατης. Εσυ πρεπι να εχεις προβλεψει να τους ειναι οσο ποιο απλο στην λητουργια. ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Το θεμα μου ειναι αν η πατεντα απο κατω θα δουλεψει σωστα? Ενας τζακας που ρωτησα μου ειπε ο θερμος αερας παει μονο πανω και οχι κατω. Ενας αλλος τζακα μου ειπε οτι με δευτερο μοτερ καπου στην μεση μπορω να παω και 20 μετρα. αλλα δεν τον ειχα ρωτησει αυτον το ενδεχομενο απο κατω. Ο καναλας που ρωτησα αν θα παει απο κατω μου ειπε θα παει και θα περησεψει. Δεν εχω βγαλει ακρη οποιων ρωταω μου λεει διαφορετηκα απο τον αλλον.

ATMOS DC32S

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35199 από mk86
Απαντήθηκε από mk86 στο θέμα Απ: αεραγωγος

house έγραψε: na το αναφερεις δεν ειναι διαφήμιση !
Εγω εχω ενα dovre 2180
αλλα πουθενα δεν ειπα οτι παει η ζεστη χωρις μοτερ βολτα ! Το ακριβος αντιθετο σου λεω !
ΝΑ ΑΦισεις εναν αεραγωγο στο σαλονι , ενα στην κουζινα , ενα στο δ1,δ3 και εναν στο δ2,wc ~
Αν βαλεις εναλακτη , θα αφισεις τον εναλακτη για το σαλονι και κουζινα και θα βαλεις 2 αεραγωγους ! εναν παλι για δ1,δ3 και τελος στο δ2,wc !
καταλαβες ρε φιλος !
Διαβασε και αλλα ποστ , πχ στο dovre να δεις ο αλλος που λεει στα 15 μετρα στελνει αερα ! 100 εχει ο αερας μπροστα στο τζακι και στο τελος απ τα 15 μετρα του βγαζει 75-80 !


το dovre εχει 420 κβ/ωρα μοτερ...εσυ αυτο εχεις; εισαι ικανοποιημενος;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #35878 από mk86
Απαντήθηκε από mk86 στο θέμα Απ: αεραγωγος
ξερει κανεις ποιο ειναι το καταλληλο υλικο απο το οποιο πρεπει να ειναι φτιαγμενοι οι αεραγωγοι που διατρεχουν πολλα μετρα μεσα σε ενα σπιτι;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #35893 από Grecu_
Απαντήθηκε από Grecu_ στο θέμα Απ: αεραγωγος
Αν εχει απο που να περασει, λαμαρινα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #35908 από mk86
Απαντήθηκε από mk86 στο θέμα Απ: αεραγωγος
περναει διπλα απο το δοκαρι...οτι υλικο βαλω θα το μονωσω με ορυκτοβαμβακα και θα τοποθετηθει μεσα σε γυψοσανιδα..

εννοεις λαμαρινα ευκαμπτη; ή μηπως inox καλυτερα;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ