LaNordica Termocamino: υψηλή κατανάλωση

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52973 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα LaNordica Termocamino: υψηλή κατανάλωση
@sofia75
Το καλύτερο θα ήταν να μας έδινες στοιχεία από την εγκατάσταση για να μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε και εγώ αλλά και οι συνφορουμίτες που με την εμπειρία τους έχουν ήδη βοηθήσει τόσους άλλους.
Μέχρι τώρα ουσιαστικά στοιχεία για τον τρόπο εγκατάστασης δεν μας έχεις δώσει. Επειδή αντιλαμβάνομαι ότι είσαι πολυάσχολη και είναι δύσκολο να βρεις τον χρόνο για να μας δώσεις όλες αυτές τις πληροφορίες που χρειάζονται, αν οι mods μου δώσουν την άδεια θα σου δώσω το mail μου για να επικοινωνήσουμε.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #53037 από GT
Απαντήθηκε από GT στο θέμα LaNordica Termocamino: υψηλή κατανάλωση
Ελεύθερα Σταύρο, δεν τίθεται θέμα. Αλλά μόλις το λάβει, σβήστο, για δικό σου καλό.

Επίσης, αν δε σου κάνει κόπο, μετά τη συζήτησή σας γράψε και εδώ 2 λόγια, ώστε να εμπλουτιστεί και το θέμα. ;)

Είναι προτιμότερες ωστόσο οι δημόσιες συζητήσεις, τα γραπτά μένουν και ενημερώνονται και πολλοί άλλοι πέραν του άμεσα ενδιαφερόμενου...


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #53214 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα LaNordica Termocamino: υψηλή κατανάλωση
@sofia75
Σοφία το μεηλ μου είναι ?????


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Stavrax. Αιτία: αφαιρέθηκε το mail

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #53266 από Spag
Απαντήθηκε από Spag στο θέμα LaNordica Termocamino: υψηλή κατανάλωση
Γεια σε όλους σας! Μπήκα στο forum σας γιατί ψάχνω απάντηση σε ένα προβλημα που εχω με το καινούριο μου ενεργειακο τζάκι .Αγορασα πριν απο 2μηνες ένα τζάκι της seguin το black line Visio 8 με dafs.Το τζάκι έχει κανονικά δευτερογενή καύση αλλά στο δικό μου δεν λειτουργεί ...Εχω παροχή εξωτερικού αέρα και ακολουθώ τις οδηγίες του προμηθευτή αλλά τίποτα !!!!Ο προμηθευτής δεν δίνει λύση και έχει γινει καπνός !Θα ήθελα πριν επικαλέστω την εγγύηση και αρχίσουμε τη δύσκολη διαδικασία να μου πει κάποιος αν μπορώ να διορθωσω το προβλημα! Περιμένω με ανυπομονησία !!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #53276 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα LaNordica Termocamino: υψηλή κατανάλωση
Η δευτερογενής καύση απαιτεί πολύ ξερά ξύλα, που πιθανόν δεν έχεις. Δοκίμασε μιά μέρα να κάψεις μόνο μπριγκέτες για να δεις αν λειτουργήσει σωστά, προτού ξεκινήσεις να διαμαρτυρηθείς στην αντιπροσωπεία.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Spag

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #53279 από Spag
Απαντήθηκε από Spag στο θέμα LaNordica Termocamino: υψηλή κατανάλωση
Εχω κάψει για την ώρα περσινές ελιές και περσινά έλατα ! Θα δοκιμάσω πάντως και μπριγκετες αν και δεν ελπίζω ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ