LaNordica Termocamino: υψηλή κατανάλωση

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #23920 από oldhoborn2
Απαντήθηκε από oldhoborn2 στο θέμα LaNordica Termocamino: υψηλή κατανάλωση
ΠΟΙΑ ΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΝΑ ΜΟΧΛΟΔΑΚΙ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ,ΤΟ ΠΑΣ ΑΡ ΔΕ ΑΝΑΛΟΓΟΣ ΠΟΣΟ ΑΕΡΑΣ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΠΕΝΕΙ,ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #23927 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα LaNordica Termocamino: υψηλή κατανάλωση
Το site τους αναφέρει λανθασμένα ότι έχει και ρυθμιζόμενη δευτερογενή, από ότι φαίνεται δεν έχει. Με τον αέρα τέρμα κλειστό δηλαδή, έχεις μεγάλη φλόγα, δεν την περιορίζει καθόλου το ρυθμιστικό?

Για πόσο μεγάλο σπίτι μιλάμε και πόσα ξύλα καίει την ώρα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #23945 από gatos20vt
Απαντήθηκε από gatos20vt στο θέμα LaNordica Termocamino: υψηλή κατανάλωση

Asteris έγραψε: Το site τους αναφέρει λανθασμένα ότι έχει και ρυθμιζόμενη δευτερογενή, από ότι φαίνεται δεν έχει. Με τον αέρα τέρμα κλειστό δηλαδή, έχεις μεγάλη φλόγα, δεν την περιορίζει καθόλου το ρυθμιστικό?

Για πόσο μεγάλο σπίτι μιλάμε και πόσα ξύλα καίει την ώρα?


Στο GV 700 η δευτερογενή ρυθμίζεται?? γιατί και με τέρμα κλειστό τον αέρα καίει πάρα πολύ με δυνατή φλόγα και κάνει και θόρυβο από τις τρύπες..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24015 από oldhoborn2
Απαντήθηκε από oldhoborn2 στο θέμα LaNordica Termocamino: υψηλή κατανάλωση
Το σπιτι δεν ειναι πολυ μεγαλο ειναι 80 τμ αλλα ξεχασα να σας πω οτι εχει ξυλινα κουφοματα,νομιζω πως πεζει καποιο ρολο και αυτο!!!!!Τελος παντων αυτες τις μερες θα φτιαξω ενα ταμπερ να βαλω και βλεπουμαι.Ευχαριστω για τις απαντησεις!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24766 από maraxil
Απαντήθηκε από maraxil στο θέμα LaNordica Termocamino: υψηλή κατανάλωση
Κατοικω σε μαιζονετα και θελω να ρωτησω αν υπαρχει περιπτωση ο αερας του ενεργειακου τζακιου να παει στον κατω οροφο.Το τζακι το εβαλα προσφατα με αυτη την προυποθεση.Ο μαστορας μου ειπε πως δεν θα εχω προβλημα.Απ οτι βλεπω ομως και με ανοικτο το βεντιλατερ ο αερας δεν παει κατω...Τι συμβαινει?βοηθηστε με σας παρακαλω!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #24772 από LEONAS
Απαντήθηκε από LEONAS στο θέμα LaNordica Termocamino: υψηλή κατανάλωση

maraxil έγραψε: Κατοικω σε μαιζονετα και θελω να ρωτησω αν υπαρχει περιπτωση ο αερας του ενεργειακου τζακιου να παει στον κατω οροφο.Το τζακι το εβαλα προσφατα με αυτη την προυποθεση.Ο μαστορας μου ειπε πως δεν θα εχω προβλημα.Απ οτι βλεπω ομως και με ανοικτο το βεντιλατερ ο αερας δεν παει κατω...Τι συμβαινει?βοηθηστε με σας παρακαλω!





Με καναλι το πας κατω ??

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ