Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #66784 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit
Bυλγαρια εχει αν θυμαμαι καλα 1050 με τα μεταφορικα,εδω αν θυμαμαι καλα την καλυτερη τιμη μου την εδωσε ενας στα Διαβατα(ο Κοσμιδης ξερει το τηλ) και ενας στην Αλεξανδρεια Ημαθιας κοντα ατα 1200,ο Διας ειναι ακριβοτερος!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": lucky4444

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #66787 από lucky4444
Απαντήθηκε από lucky4444 στο θέμα Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit
Αυτον στην Αλεξανδρεια;;;;
Στοιχεια;
μιλαμε για τον ηλεκτρονικο ε; με το ανεμιστηρακι!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #68105 από gloster
Απαντήθηκε από gloster στο θέμα Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit

pantelis1973 έγραψε: Καλημέρα και χρονια πολλά σε όλους.
Δηλαδή εαν αρχίσει και χτυπαει το αλαρμ τι κάνουμε; περιμενουμε να πεσει η θερμοκρασια με το αλαρμ να σφυρίζει συνεχως; Κάθε φορά που χτυπαει το αλαρμ πέφτει και το θερμικό;



Αυτό που κάνω εγώ είναι όταν χτυπάει το alarm να πατάω το βελάκι προς τα κάτω για να σταματήσει να φωνάζει. Εξαρτάται μετά αν υπάρχει ζήτηση από το σπίτι περιμένω περίπου 10-15 λεπτά για να πέσει η θερμοκρασία 2-3 βαθμούς. Μετά απλά πατάω το EXIT και ο λέβητας είναι σε κανονική λειτουργία. σε περίπτωση που δεν πέσει η θερμοκρασία τόσο όσο χρειάζεται για να σταματήσει το alarm πατάω απλά ξανά το βελάκι και περιμένω λίγο ακόμα για πέσει. Μετά απλά πατάω το EXIT και δεν κάνω τίποτα άλλο με την ασφάλεια που έχει επάνω ούτε το πατάω ούτε τίποτα. Γι αυτό είχα την απορία πως οι άλλη σηκώνουν την ασφάλεια και πως καταλαβαίνουν ότι την έριξε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": pantelis1973

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #68511 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit
Tα παιδια ομως εχουν θεμα με την ασφαλεια που βαζει επιπροσθετα η susystem και δεν ειναι θεμα κοντρολερ. Εσεις εφοσον η ασφαλεια αυτη λειτουργει σωστα, στην οποια περιπτωση αλαρμ του κοντρολερ σωστα κανετε και το λυνεται με τον παραπανω τροπο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #69793 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit
Σημερα με θερμοκρασιες 4 με -4 (θα εχουμε τα ξημερωματα) αναψα στις 11 το πρωι και πριν 5 λεπτα εβαλα τα τελευταια απο τα 35 κιλα που ειχα ζυγισει το πρωι ,κατα τις 1 θα ριξω αλλα 10 κιλα για να βγει η νυχτα,23 βαθμους το σπιτι ολη μερα, σουπερ οικονομικος ο λεβητας παιδια εχω παθει πλακα,κατι μου λεει οτι εκανα σωστη επιλογη αγοραζοντας τον μικρο 30ρη αντι του 40ρη (Χρηστο εσυ πρεπει να το ειχες γραψει και επηρεαστικα υπερ του 30kw) που ολοι μου συνιστουσαν για τα τ.μ μου!
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by valsam.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #69807 από LEONAS
Απαντήθηκε από LEONAS στο θέμα Γνώμες για ξυλολέβητες Burnit
Αρκετουτσικα ειναι τα ξυλα παντως :whistle:

Το ζητας το τσιπας !!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.129 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ