Προβληματισμός: ξύλα ή μπριγκέτες;

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #70762 από nivosgr
Απαντήθηκε από nivosgr στο θέμα Προβληματισμός: ξύλα ή μπριγκέτες;
Εχει βρει κανενας μπριγκετα σε καλη τιμη που να εχει διαρκεια;;
Μιλαω για πανω απο μια ωρα, γιατι οσες και να εχω δοκιμάσει κρατάνε το πολύ τρια τέταρτα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #70770 από giannis37
καλησπερα σε ολοι την παρεα περυσι δοκιμασα να καψω μπριγκετες τσεχιας καλες αλλα ακριβες 300 euro ο τονος και απο διαρκεια 40 λεπτα μετα μου εφερε ενας φιλος απο ρουμανια με 240 ο τονος και κρατουσαν 1 ωρα και η φλογα δεν το συζηταμε στα πρεκια :woohoo:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110120 από nikos12
Απαντήθηκε από nikos12 στο θέμα Προβληματισμός: ξύλα ή μπριγκέτες;

xkar έγραψε:

xkar έγραψε: το site του μαλλον ειναι παλιό και χωρίς ενημερωση. κανονικέσ μπρικέτες ξύλου αγόρασα. το λινκ είναι απλά για τα στοιχεία του. σας ανεβάζω και φώτο από τις μπρικετες


οι ρουμάνικες μπρικετες...



Αυτές οι μπρικέτες δεν είναι κατάλληλες, ούτε οι μάυρες σε αυτή τη φωτο mpriketes.gr/mpriketa.html. Οι μόνες καλες είναι οι 2 φωτογραφίες στο βάθος (κοινώς οι αυστριακές ή οι χύμα) mpriketes.gr/mpriketes-timi.html
Last edit: 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν by nikos12.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #110325 από nikos12
Απαντήθηκε από nikos12 στο θέμα Προβληματισμός: ξύλα ή μπριγκέτες;
Όσο και για τα ξύλα στην Αθήνα δεν νομίζω ότι η υπόθεση είναι δραματική. Αρκεί να έχει χώρο κανείς να προμηθευτεί από το καλοκαίρι. Εγώ έκλεισα τον χώρο Κατω από την Σκάλα, οπως κατεβαίνες στο υπόγειο. Ξυλοκατασκευή. Εξυπνη ιδέα. 4 τόνοι χωρητικότητα. Το καλοκαίρι επειδή αγοράζω εγώ ο αδερφός μου και ο γαμπρός μου αγοράζουμε πάων από 10 τόνους. η Τιμή δεν ξεπερνάει τα 130€. www.anastasopoulos-kausoksila.gr και www.kausoksila-karvouna.gr για όποιον ενδιαφέρεται.
Last edit: 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν by nikos12.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #112361 από pakostrap
έχω δοκιμάσει και καυόσξυλα και μπρικέτες. Στο τέλος το κόστος μου φάνηκε πάνω κάτω ίδιο... ωστόσο, τη μπρικέτα την αποθήκευα πολύ πιο εύκολα και πολύ πιο καθαρά...
για τιμές ψάχνω στο διαδίκτυο και ειδικά από αυτόν που πήρα μου το έφερε δωρεάν και τοποθέτηση σε παλέτα στο μπαλκόνι μου. αν θελετε να πω και ποιος ήταν στείλτε μου PM


Εdit: αν επιθυμείτε να Προβάλετε συγκεκριμένα προϊόντα μπορείτε να το κάνετε και στο post it , σεβόμενοι και τους όρους και κανόνες λειτουργίας της κοινότητας.
Last edit: 10 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Stavrax.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 6 Μήνες πριν #112396 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Προβληματισμός: ξύλα ή μπριγκέτες;

pakostrap έγραψε: έχω δοκιμάσει και καυόσξυλα και μπρικέτες. Στο τέλος το κόστος μου φάνηκε πάνω κάτω ίδιο... ωστόσο, τη μπρικέτα την αποθήκευα πολύ πιο εύκολα και πολύ πιο καθαρά...
για τιμές ψάχνω στο διαδίκτυο και ειδικά από αυτόν που πήρα μου το έφερε δωρεάν και τοποθέτηση σε παλέτα στο μπαλκόνι μου. αν θελετε να πω και ποιος ήταν στείλτε μου PM


Εdit: αν επιθυμείτε να Προβάλετε συγκεκριμένα προϊόντα μπορείτε να το κάνετε και στο post it , σεβόμενοι και τους όρους και κανόνες λειτουργίας της κοινότητας.


1 εβδομαδα αποκλεισμός λογω 3 διαφημιστικών συνδεσμων

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ