Μονάδα παραγωγής πέλλετ στα Ιωάννινα!

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #75949 από GIANNHS ZFR
Καλημέρα καλή εβδομάδα σε όλους μας.

Διάβασα σχετικές καταχωρήσεις στο TOPIC, που μου προτείνατατε.
Θα ήθελα, να μου προτείνετε κάποιες πρέσσες και αν γνωρίζετε να υπάρχει αντιπροσώπευση αυτών στην Ελλάδα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #92405 από stavros kriti
φιλε κωστα μπορεις να παρεις και ενα φωρτοτακι τυπου BOBCAT να ειναι με High flow (υψηλη παροχη λαδιου υδραυλικου) και εκει να συνδεσεις τον καταστροφεα δηλαδη εκει που ειναι ο κουβας του μπροστα. αυτο το μηχανημα κοστιζει γυρω στα 10.000 και εχει διαστασεις 1,45 πλατος με 2.00 μηκος. το αλλο υπερ ειναι οτι στριβει και επιτοπου και το κανει πολυ ευελικτο σε συνδιασμο με το χαμηλο του βαρος που δεν ξεπερναει τον 1 τονο.

κωνσταντινος 17 έγραψε: ^silent_power^ σε ευχαριστώ για την πολύτιμη βοήθεια σου!
Το πρόβλημα είναι ότι φοβούνται μην τους σπάσεις καμιά κλάρα με το τρακτερ και η ροδιές που αφήνεις! Πιστεύω ότι αυτό θα ξεπεραστεί σιγά σιγά .
Εχω δεί κάποια μηχανήματα οπως το unimoc mercedes που φέρει μπροστά κινητό καταστροφέα με βραχίονα και έχει αναρρόφηση και μεταφορά του θρυμματισμένου υλικού πίσω στην διαμορφωμένη σε κουτί καρότσα. Επίσης εχω δει ένα φορτηγό σαν σκουπιδιάρα με καταστροφέα εμπρός και αναρρόφηση του υλικού πάλι πίσω στην κλειστή καρότσα, το συγκεκριμένο το είδα στην εθνική οδό να κόβει τα χόρτα και τα φυτά που υπάρχουν δεξιά και αριστερά. Δεν είμαι αγρότης και δεν γνωρίζω πολλά απο μηχανήματα του είδους.Καταστροφέα με αναρρόφηση προσαρμόζεις σε όλα τα τρακτερ? Και σε 'όλα τα unimog? Περιμένω νέα σου .
Σε ευχαριστώ .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #98173 από κωνσταντινος 17
Φιλοι μου μετα από πολύ καιρό ξαναγράφω. Αφου 'ελυσα' τα προβλήματα με την προμήθεια τις πρώτης ύλης ειμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω ότι η δημιουργεια τις μονάδας μου είναι στο τελικό στάδιο!
Ελπίζω σύντομα να σας ανεβάσω και φωτογραφίες απο την κατασκευή τις μονάδας μου!
Τελικά δεν πρέπει να τα παρατάμε με τις δυσκολίες αλλά να ψάχνουμε και βρίσκουμε λύσεις, γιατί πάντα υπάρχουν απλώς δεν είναι πάντα 'ορατές' εύκολα!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #98174 από κωνσταντινος 17
Θέλω να σας ευχαριστήσω όλους εσάς που με βοηθήσατε προτείνοντας μου λύσεις και καταθέτοντας ο καθένας την προσωπική σας εμπειρία!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #98178 από john88s
Συγχαρητήρια. Καλές δουλείες! Περιμένουμε τις φώτο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #98186 από OANNHSEA
Καλώς τον!!! :cheer:
Στα εγκαίνια περιμένουμε να μας καλέσεις - και να έχεις μπόλικο φαγητό και ποτό... :evil:

Bellum omneum contra omne...
Θάνατος στους πετρελαιάδες!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ