Μονάδα παραγωγής πέλλετ στα Ιωάννινα!

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #137161 από κωνσταντινος 17
Πελλετ και όχι πελτέ όπως κατα λάθος γράφτηκε ! ,

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #137165 από xrysafis72
κωσταντινος μηπως μπορουμε να μαθουμε την εταιρια που προμηθευτηκατε τα εργαλια και αν υπαρχη καποιο σαιτ?για να μην θεωρηθη διαφημηση το email μου ειναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #137180 από OANNHSEA
Κίνα;;; Μμμμ.... Και κάποιος άλλος αγόρασε μηχανήματα από Κίνα και ύστερα έκανε ένα χρόνο να δουλέψει ικανοποιητικά - έφερε μάλιστα και άνθρωπο από την Κίνα για να δει τι φταίει...
Τώρα βγάζει πέλετ στη Βουλγαρία (πριν ήταν στην Αθήνα, στο Ρέντη)...

ΠΕΛΤΕ κάνεις ε; Ε τότε μπορεί να έρθω πάνω στα Ιωάννινα να με κεράσεις κάνα τσίπουρο με μεζέ, γίγαντες στο φούρνο με ΠΕΛΤΕ... :P

Bellum omneum contra omne...
Θάνατος στους πετρελαιάδες!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #137292 από κωνσταντινος 17
Πιστεύω ότι η απαντήσεις αυτού του ύφους δεν βοηθάνε πουθενά και κανέναν .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #137293 από jnet

κωνσταντινος 17 έγραψε: Πιστεύω ότι η απαντήσεις αυτού του ύφους δεν βοηθάνε πουθενά και κανέναν .


Κωσταντινε επετρεψε μου να πω οτι κατα την προσωπική μου αποψη και ετσι οπως τα διαβάζω εχεις παρεξηγήσει το χιουμορ του Γιάννη.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #137314 από Nasikas

jnet έγραψε:

κωνσταντινος 17 έγραψε: Πιστεύω ότι η απαντήσεις αυτού του ύφους δεν βοηθάνε πουθενά και κανέναν .


Κωσταντινε επετρεψε μου να πω οτι κατα την προσωπική μου αποψη και ετσι οπως τα διαβάζω εχεις παρεξηγήσει το χιουμορ του Γιάννη.

Επαυξάνω.

Ο Γιάννης μάλλον γνωρίζει την περιπέτεια συναδέλφου απο τα Γιαννιτσα, που ειχε ταλαιπωρηθεί απίστευτα με Κινέζικα- και εγκατέλειψε. Μακαρι να μην πηρες απο το ιδιο εργοστασιο μηχανηματα.


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ