Επιλογη Θερμανσης

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140117 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Re:Επιλογη Θερμανσης
Ψάξου λιγο ..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140121 από blue
Απαντήθηκε από blue στο θέμα Re:Επιλογη Θερμανσης
προς το παρον διαβαζω οσο προλαβαινω απο τη νεα χρονια θα βγω στη γυρα και συλλεγω οσο περισοτερεσ πληροφοριες μπορω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140136 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Re:Επιλογη Θερμανσης
ψαξου γενικως γιατι παπαγαλακι να παραδινει στον 3ο ,,,δεν ξερω αν εχει και κανεις...κι ενα εξτρα παπαγαλακι στοιχιζει οσο 1 τοννος πελλετ :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140138 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Re:Επιλογη Θερμανσης
Άρα στον τέταρτο . Της μητέρα μου που η αποθήκη ειναι στον τρίτο χρεώνουν 40€ . Δεν το κάνουν όλοι όμως ..Δηλαδή 335 € τα 1050 κιλά .. Χρειάζεται γύρω στα 1600 kg. Αλλά κερδίζει 1100€ τον χρονο οπότε δεν πολυ πειράζει

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140142 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Re:Επιλογη Θερμανσης

blue έγραψε: Ειμαι 3 αν θεωρησεις τον ημιοροφο . Η σκεψη ειναι παραλαβη με παπαγαλακι μιας και απο πανω ειναι αποθηκακι .
Απο οτι εχω δει απο τιμες για να βγει τοσο σομπα μιλαμε η τσαινα η ελληνικη (που με βρισκει συμφωνω με χιλια) . Αλλα απο την αλλη ξερω και ποσο της αρπαχτης ειμαστε


Φιλε Blue, το θεμα του 3ου ορόφου προσεξε το πολυ, γιατι και εγω τον λεβητα βιομαζας τον εχω στην ταρατσα (μονοκατοικία 2 σκάλες απο τον δρόμο χωρις ασανσερ) και κατά καιρούς με έχει φάει το κουβάλημα.. Για μεγάλες παραγγελίες εχω φίλο με παπαγαλάκι και μου ειχε πάρει τοτε που πηρα 3 παλέτες το ποσο των 50€ (φιλική τιμή) για να μου τα σηκώσει στην ταράτσα (1 οροφο >9μ απο τον δρομο), και το παπαγαλάκι εφτασε με το ζορι να μπει μεσα απο τα καγκελα.
Εσυ στον 4ο ισως να χρειαστείς ποιο μεγάλο γερανό που σημαίνει και πιο πολλά έξοδα αλλα και πιο πολυ πρόβλημα στο πως θα σταθμεύσει ειδικά αν κάτω δεν εχει χωρο. Επισης στις μικροποσοτητες πχ 30~50σακια θα πρεπει να τα πηγενεις μονος σου γιατι δεν σε συμφερει ο γερανος. Εχεις ασανσερ που να φτανει μεχρι καποιο οροφο ? :dry:


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140154 από blue
Απαντήθηκε από blue στο θέμα Re:Επιλογη Θερμανσης
Ασανσερ δεν εχει ελεκτρον οτι γινεται θα γινεται με παπαγακακι .ολο και θα βρω γνωστους . Εξαλλου ενας ενας που μπαινει στο "σοι " του πελλετ τοσο θα δυναμωνει η αγορα ισως δουμε και κανα βυτιο .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.071 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ