Σύνδεση κυκλοφορητη help

Περισσότερα
4 Χρόνια 3 Μήνες πριν #169447 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Σύνδεση κυκλοφορητη help
Το καλυτερο ειναι να ΜΗΝ τα κανεις μονος σου και φωναξε εναν ηλεκτρολογο που τα εχει ξανακανει αυτα.ΒΑΣΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΤΡΙΟΔΗ Η ΚΑΙ ΤΕΤΡΑΟΔΗ ΒΑΝΑ 55 ΒΑΘΜΟΥΣ.ΜΗΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΔΙΟΤΙ ΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΑΔΡΑΝΕΙΑΣ ΠΕΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΕΡΟ ΧΡΗΣΗΣ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΠΕΡΙΠΛΕΚΕΤΑΙ Ο ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΝΩΣΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΤΑ ΦΤΙΑΞΕΙ!!!!!!!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ ΜΕ ΕΝΑ ΣΧΕΔΙΟ Η ΝΑ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!!!!!!!!!!ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΑΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ!!!!!!!ΦΙΛΙΚΑ ΣΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΔΙΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΖΟΥΝΕ ΑΠΟ ΑΥΤΑ!!!!!!!!!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 3 Μήνες πριν #169448 από Kostas852456
Απαντήθηκε από Kostas852456 στο θέμα Σύνδεση κυκλοφορητη help
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου φίλε μου. Έχεις απόλυτο δίκιο. Απλά λόγο έλλειψης «μαστόρων» στην περιοχή μου αναγκάστηκα να τα φτιάξω όλα μόνος μου.εχω ξεχωριστό δοχείο για το ζεστό νερό χρήσης με δικο του κυκλοφορητη. Το δοχείο αδράνειας το έχω μόνο για τα σώματα. Απλά έχω κολλήσει μόνο στο πως να σταματάω τον κυκλοφορητη όταν το δοχείο αδράνειας φτάνει 70-75. Αυτήν την στιγμή δουλεύει συνέχεια ο κυκλοφορητης με αποτέλεσμα να έχω κάποιες απώλειες. Όχι οι είναι κάτι το τραγικό αλλά θα ήθελα να το τελειώσω κι αυτό.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.054 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ