Σπουδαίοι και ξεωριστοί άνθρωποί

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171782 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΠΑΡΕΑ ΣΤΗ ΛΑΜΙΑ ΜΕ ΤΟ 1ο ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΕΦΕΡΕ ΤΟ ΠΕΛΛΕΤ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΝΑΣΙΚΑ ΚΩΣΤΑ!!!!ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ FACEBOOK ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΩΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΤΟ ΕΡΓΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗ ΦΑΜΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΠΑΛΙΟΠΡΟΒΑΤΙΝΑ................m.facebook.com/story.php?story_fbid=3481...9&id=100002975040111
Last edit: 3 Χρόνια 3 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171783 από stergiosbik
Ο Κώστας είναι μεγάλη ψυχή Κώστα.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171784 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Βρεθήκαμε Λαμία.θα ανέβω κάποια στιγμή Τύρναβο για παλιοκατασταση!!!είναι δικός ΜΑΣ άνθρωπος!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171787 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Σπουδαίοι και ξεωριστοί άνθρωποί
Οχι στον Τύρναβο, καντε το στη Σμίξη!

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171836 από papg
Απαντήθηκε από papg στο θέμα Σπουδαίοι και ξεωριστοί άνθρωποί
Ετσι για τήν ιστορία πέλλετ στη Θεσσαλία έκανε μονάδα έξω απο το Συκούριο στη Λάρισα εν έτη 2008.απο εκεί έπερνα για δική μου χρήση. Το περισσότερο εξαγωγή στην Ιταλία .Εδώ την εποχή εκείνη ήταν αγνωστο.Ο κύριος Νασίκας είναι ή ιστορια του πέλλετ στη Ελλάδα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171839 από stergiosbik

papg έγραψε: Ετσι για τήν ιστορία πέλλετ στη Θεσσαλία έκανε μονάδα έξω απο το Συκούριο στη Λάρισα εν έτη 2008.απο εκεί έπερνα για δική μου χρήση. Το περισσότερο εξαγωγή στην Ιταλία .Εδώ την εποχή εκείνη ήταν αγνωστο.Ο κύριος Νασίκας είναι ή ιστορια του πέλλετ στη Ελλάδα.



Mηλιος-Παπαχρηστος.
Απο τοτε εμαθα για το πελλετ και ασχοληθηκα.
Επαιρναν πριονιδι για πρωτη υλη απο τον πεθερο του κουμπαρου μου που ηταν ξυλουργος και ετυχε που τους ειδα να φορτωνουν σε ενα αγροτικο το πριονιδι.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ