Σκούπα στάχτης

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #657 από N1k0s
Σκούπα στάχτης δημιουργήθηκε από N1k0s
Σήμερα έκανα παραγγελία μία σκούπα Wiltec στάχτης γιατί δεν το μπορώ το φτυάρισμα ... εσείς τι κάνετε σε αυτόν το τομέα ;

To pellet με έσωσε
τα τριπλά τζάμια θα με σώσουν ;
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #666 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης

N1k0s έγραψε: Σήμερα έκανα παραγγελία μία σκούπα Wiltec στάχτης γιατί δεν το μπορώ το φτυάρισμα ... εσείς τι κάνετε σε αυτόν το τομέα ;

Έχω παραγγείλει ακριβώς την ίδια από το καλοκαίρι. Μπορεί να θέλει πιο συχνά καθάρισμα, αλλά για τα λεφτά της είναι πολύ καλή. Μ' έχει σώσει κυρίως στον καθαρισμό του λέβητα, αλλά και σ' ένα απλό τζάκι που έχω. Τίμια επιλογή.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #670 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης

KERBEROS έγραψε:

N1k0s έγραψε: Σήμερα έκανα παραγγελία μία σκούπα Wiltec στάχτης γιατί δεν το μπορώ το φτυάρισμα ... εσείς τι κάνετε σε αυτόν το τομέα ;

Έχω παραγγείλει ακριβώς την ίδια από το καλοκαίρι. Μπορεί να θέλει πιο συχνά καθάρισμα, αλλά για τα λεφτά της είναι πολύ καλή. Μ' έχει σώσει κυρίως στον καθαρισμό του λέβητα, αλλά και σ' ένα απλό τζάκι που έχω. Τίμια επιλογή.

Εγω πηρα απο το praktiker 45 ευρω,και τραβαει πολυ καλα,ειναι 1200w,και τον βουλγαρο τον κανει τζαμι!!!!!!! B)

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #684 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης

KERBEROS έγραψε:

N1k0s έγραψε: Σήμερα έκανα παραγγελία μία σκούπα Wiltec στάχτης γιατί δεν το μπορώ το φτυάρισμα ... εσείς τι κάνετε σε αυτόν το τομέα ;

Έχω παραγγείλει ακριβώς την ίδια από το καλοκαίρι. Μπορεί να θέλει πιο συχνά καθάρισμα, αλλά για τα λεφτά της είναι πολύ καλή. Μ' έχει σώσει κυρίως στον καθαρισμό του λέβητα, αλλά και σ' ένα απλό τζάκι που έχω. Τίμια επιλογή.


αυτην εχω και εγω αλλα μπουκωνει το φιλτρο μετα απο 3 καθαρισματα ενω ο καδοσ σικωνει τουλαχιστον 30 κακη επιλογη για μενα

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by XAALAARAA.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": arel

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #699 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης

XAALAARAA έγραψε:

KERBEROS έγραψε:

N1k0s έγραψε: Σήμερα έκανα παραγγελία μία σκούπα Wiltec στάχτης γιατί δεν το μπορώ το φτυάρισμα ... εσείς τι κάνετε σε αυτόν το τομέα ;

Έχω παραγγείλει ακριβώς την ίδια από το καλοκαίρι. Μπορεί να θέλει πιο συχνά καθάρισμα, αλλά για τα λεφτά της είναι πολύ καλή. Μ' έχει σώσει κυρίως στον καθαρισμό του λέβητα, αλλά και σ' ένα απλό τζάκι που έχω. Τίμια επιλογή.


αυτην εχω και εγω αλλα μπουκωνει το φιλτρο μετα απο 3 καθαρισματα ενω ο καδοσ σικωνει τουλαχιστον 30 κακη επιλογη για μενα

Έχει κανείς εμπειρία από κάποια καλύτερη, για να καταλάβουμε κι εμείς οι καινούριοι;

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #709 από frelas
Απαντήθηκε από frelas στο θέμα Re: Σκούπα στάχτης
Και εγώ με wiltec. Σίγουρα έχει προβλήματα αλλά για τα λεφτά της είναι μια χαρά. Υποθέτω ότι τα ίδια προβληματα θα έχουν όλες πάνω κάτω αφού η λογική είναι ίδια τα η τιμή και τα watt αλλάζουν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.142 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ