Σκούπα στάχτης

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139561 από FERR
Απαντήθηκε από FERR στο θέμα Σκούπα στάχτης
Πηρα κι αυτην 1200w με διπλη λειτουργια αναρροφηση - φυσερο, 65ευρο απο καταστημα με ειδη θερμανσης.





εχω και μια της ribitech που αναροφα απο το ανω μερος με σαφως λιγοτερη αποδοση απο την νεα την δοκιμασα ηδη στο τζακι :lol:

καποιο μελος ειχε βαλει μια παρομοια με 2 φιλτρα ;Εμενα εχει μονο ενα στον καδο
Συνημμένα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": blamp

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139586 από blamp
Απαντήθηκε από blamp στο θέμα Σκούπα στάχτης

FERR έγραψε: Πηρα κι αυτην 1200w με διπλη λειτουργια αναρροφηση - φυσερο, 65ευρο απο καταστημα με ειδη θερμανσης.

εχω και μια της ribitech που αναροφα απο το ανω μερος με σαφως λιγοτερη αποδοση απο την νεα την δοκιμασα ηδη στο τζακι :lol:

καποιο μελος ειχε βαλει μια παρομοια με 2 φιλτρα ;Εμενα εχει μονο ενα στον καδο


Μάρκα, τιμή, και απο που;
Last edit: 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν by jnet. Αιτία: Προτείνουμε να κάνετε παράθεση της προηγούμενης δημοσίευσης χωρίς τις φωτογραφίες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139985 από stonec
Απαντήθηκε από stonec στο θέμα Σκούπα στάχτης
Έχω την Wiltec εδώ και 2 χρόνια και αντιμετωπίζω και εγώ το πρόβλημα του μπουκώματος (είχε έρθει με στρογγυλό φίλτρο Hepa μόνο). Κάθε 4-5 σκουπίσματα το καθαρίζω αλλά πλέον έχει καταστραφεί. Μπήκα στο site για να παραγγείλω καινούργιο και είδα ότι έχουν βάλει και ένα άλλο φίλτρο shop.wiltec.info/product_info.php/info/p...r-Trockensauger.html . Ξέρει κανείς αν αυτό αντικαθιστά το άλλο ή αν με κάποιο τρόπο δουλεύουν συνδυαστικά;

Υ.Γ. Το σύστημα με το φανελάκι δεν το κατάλαβα. Το φίλτρο παραμένει στη σκούπα και εφαρμόζουμε το φανελάκι μέσα στο κάδο και το ασφαλίζουμε με το καπάκι;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139999 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Σκούπα στάχτης
ακριβως ...σκεπαζουμε τον καδο με το φανελακι ...και μετα με το καπακι του ...εννοειτε οτι βαζουμε οτι φιλτρα υπαρχουν και φυσικα μονο κρυα σταχτη...μια και το φανελακι καιγεται (συνηθως)
το φιλτρο που δειχνεις δεν νομιζω να κανει,,,μοιαζει με σακουλα απο σκουπες κανονικες
δεν εχω την σκουπα σου ομως οποτε ...αν καποιος την εχει ας απαντησει


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140003 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Σκούπα στάχτης

dimlyk έγραψε: ακριβως ...σκεπαζουμε τον καδο με το φανελακι ...και μετα με το καπακι του ...εννοειτε οτι βαζουμε οτι φιλτρα υπαρχουν και φυσικα μονο κρυα σταχτη...μια και το φανελακι καιγεται (συνηθως)
το φιλτρο που δειχνεις δεν νομιζω να κανει,,,μοιαζει με σακουλα απο σκουπες κανονικες
δεν εχω την σκουπα σου ομως οποτε ...αν καποιος την εχει ας απαντησει


Εχω την σκούπα και δεν θεωρω οτι κανει.
Από οτι ομως βλεπω μεσα στο Site
shop.wiltec.info/index.php/cat/c501_Aschesauger.html
το προτείνει.

αυτό που εχω εγω είναι αυτό που αφήνει ολο το κατω μερος της σκουπας διαθεσιμο για στάχτη.


και είχα παρει και ενα ανταλλακτικο που ακομη δεν το εχω βαλει.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #140005 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Σκούπα στάχτης

jnet έγραψε: Εχω την σκούπα και δεν θεωρω οτι κανει.

Τωρα που το βλέπω καλύτερα ισως να μαζευει μεσα του την στάχτη και μετα να ανοιγει απο πίσω για να την αδειάζεις. Πισω εχει ενα μεταλικο πιχάκι.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.163 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ