Πρόγραμμα "Εξοικονομώ κατ' Oίκον" - Προτάσεις & Σχόλια

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63586 από tasven
Δυστυχώς ετσι είναι μην πέσεις στον αλμπάνη και αφού εισπραξει προκαταβολές την κάνει.
Αντε μετα με τα συμφωνητικά και τις υπευθ δηλώσεις να τον ψάσχνεις και να τρέχεις δικαστικά.
Ποιάσε το αυγό και κούρευτο.
Προσοχή λοιπόν. :unsure:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63624 από busm
Παιδιά γνωρίζετε αν το πρόγραμμα τρέχει ακόμα και αν καλύπτει την εγκατάσταση λέβητα βιομάζας ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63632 από γιαννης-δραμα

busm έγραψε: Παιδιά γνωρίζετε αν το πρόγραμμα τρέχει ακόμα και αν καλύπτει την εγκατάσταση λέβητα βιομάζας ;

Ναι τρεχει ακομα το προγραμα και καλυπτει τον λεβητα βιομαζας,πανε σε εναν ενεργειακο επιθεωρητη η σε μια συμβαλομενη τραπεζα να σου πουν τι να κανεις.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": busm

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64591 από γιαννης-δραμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #64594 από michalisgr



ΕΤΣΙ ΜΟΝΟ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ!!! ΔΕΗ ΤΕΛΟΣ!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #65551 από gounoman
τελικά είχες δίκιο. Σε ευχαριστώ πολύ! Εν τέλει πήγα στην τράπεζα να το πάρω πίσω μου το δώσανε, δεν το είχαν προσέξει ούτε αυτοί και τελικά πήγα στον βλάκα μηχανικό μου που έμπλεξα και του έχω δώσει ήδη 200€ καιδεν με συμ΄φερει να τα παρατήσω τώρα και αφού του έβαλα γκάζια περιμένω να βγάλει νέο πιστοποιητικό με κατηγορία Δ. Στην συνέχεια το παίζει δύσκολος καθόσον το σπίτι μου είναι δύσκολο να βγεί κατηγορίας Δ και δεν βάζει έυλολα την υπογρα΄φη του. Έχω μπλέξει με άσχετο. Τελικά περιμένω την άλλη εβδομάδα να μου βγάλει νέο πιστοποιητικό Κατηγορίας Δ αλλιως τον σκοτώνω.Ήδη έχασα 3 μήνες απο την κατάθεση των δικαιολογητικών.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": gs1593

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.116 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ