Τι εξοικονόμηση επιτυγχάνεται με νέα κουφώματα PVC;

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87421 από gounoman
τη εξοικονομηση εχεις με νεα κουφωματα pvc? πιες εταιριες ειναι πιο καλες πια uf, τη τζαμια, τη μηχανισμους,τη ρολα ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΙΔΙΑ οποιος εχει μια ιδεα ας την πεταξει γιατι εχω φρικαρη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87430 από egress1981

gounoman έγραψε: τη εξοικονομηση εχεις με νεα κουφωματα pvc? πιες εταιριες ειναι πιο καλες πια uf, τη τζαμια, τη μηχανισμους,τη ρολα ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΙΔΙΑ οποιος εχει μια ιδεα ας την πεταξει γιατι εχω φρικαρη.


Η ποιοτητα ειναι μονοδρομος σε αυτο το κομμαατι προς το παρον και ακουει στο ονομα REHAU.Τα εχω προσωπικα στο σπιτι 3 χρονια και ειμαι υπερ ευχαριστημενος!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87439 από dimlyk
ισχυει κι εδω το ,,,οτι πληρωνεις ...αν και οχι τοσο απολυτα αλλα και το ... μ οποιο μαστορα μπλεξεις .

μονο που εδω ...θελει και λιγο προσοχη σχετικα με την χρηση το καλοκαιρι μια και δνε ειμαστε γερμανια να θελουμε μονιμα ζεστη :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87449 από stoikon

gounoman έγραψε: τη εξοικονομηση εχεις με νεα κουφωματα pvc? πιες εταιριες ειναι πιο καλες πια uf, τη τζαμια, τη μηχανισμους,τη ρολα ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΙΔΙΑ οποιος εχει μια ιδεα ας την πεταξει γιατι εχω φρικαρη.


Πετράνης στην Καλαμπάκα. Είναι εργοστάσιο κατασκευής και εγκαταστάτες. Τα έχω 7 χρόνια, κανένα πρόβλημα πολύ ευχαριστημένος. Τα ρολά έβαλα από φύλο αλουμινίου με γέμισμα πολυουρεθάνη. Όλοι μου ζητούσαν πάνω από 7000 ευρό. Αυτός μου ζήτησε 4800 με το ξήλωμα των παλιών κουφωμάτων. Και λεφτά γλύτωσα και έμεινα ευχαριστημένος. ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87456 από aggelost
Γεια σου φιλε εχω αμεση σχεση με το αντικειμενο βαλε thermo alumil η etem στην χωρα μας το καλοκαιρι τα pvc ταλαιπωπουναι και πετσικαρουν .THERMO σωστο μαστορα και περιμετρικο μηχανισμο οχι ελληνικο φουσκες συλικονης γωνιαστρα για το δεσιμο ....κ.α α κ' ω ο μαστορας να ειναι ξυπνιος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #87501 από stergiosbik

stoikon έγραψε:

gounoman έγραψε: τη εξοικονομηση εχεις με νεα κουφωματα pvc? πιες εταιριες ειναι πιο καλες πια uf, τη τζαμια, τη μηχανισμους,τη ρολα ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΙΔΙΑ οποιος εχει μια ιδεα ας την πεταξει γιατι εχω φρικαρη.


Πετράνης στην Καλαμπάκα. Είναι εργοστάσιο κατασκευής και εγκαταστάτες. Τα έχω 7 χρόνια, κανένα πρόβλημα πολύ ευχαριστημένος. Τα ρολά έβαλα από φύλο αλουμινίου με γέμισμα πολυουρεθάνη. Όλοι μου ζητούσαν πάνω από 7000 ευρό. Αυτός μου ζήτησε 4800 με το ξήλωμα των παλιών κουφωμάτων. Και λεφτά γλύτωσα και έμεινα ευχαριστημένος. ;)


Σταυρο ας μη μιλησω καλυτερα για τον συγκεκριμενο. :(
Ξερω τι σου λεω. ;)

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.104 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ