Θερμοστατικές κεφαλες

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #116785 από toketog
Θερμοστατικές κεφαλες δημιουργήθηκε από toketog
Καλώς σας βρήκα παιδιά σε αυτο το καταπληκτικό site. Θα ήθελα να μου πει αν γνωρίζει κάποιος που μπορω να βρώ (ηλεκτρονικές) θερμοστατικές κεφαλές τέτοιου τύπου. Τα σώματα έχουν την ιδια είσοδο και έξοδο νερού...



Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #116801 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Θερμοστατικές κεφαλες
Κάτι τέτοιο εννοείς;Αλλά γιατί ηλετρονική;

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #173545 από guider
Απαντήθηκε από guider στο θέμα Θερμοστατικές κεφαλες
Παιδια καλησπερα. Εχω ενα θεματακι με τις θερμοστατικες βανες που εχω στα σωματα. Μου εχουν σπασει δυο κεφαλες και δεν βρισκω ιδιες να βαλω. Ξερει κανεις μηπως μπορουμε να ταιριαξουμε κεφαλη αλλης μαρκας? Δεν αρκει μονον να βιδωνει το δαχτυλιδι, πρεπει και το εμβολακι του κορμου να εχει ιδιο μηκος αν καταλαβα καλα αυτο που ειπε ο υδραυλικος. Θα μου πειτε αλλαξε τες ολοκληρες μαζι με τον κορμο και βαλε οποια θελεις, αλλα ετσι θα χρεωθω και την επισκεψη του υδραυλικου. Οι κεφαλες που εχω ειναι οι
RBM TL10. Υπαρχει καποια λυση? Ευχαριστω.

Γιωργος Καβαλα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #173563 από dryianni
Απαντήθηκε από dryianni στο θέμα Re:Θερμοστατικές κεφαλες
Πόσο κοστίζει η επίσκεψη του υδραυλικού;
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 6 Μήνες πριν #173564 από guider
Απαντήθηκε από guider στο θέμα Re:Θερμοστατικές κεφαλες
Σ ευχαριστω για την ανταποκριση. Δεν τον εχω ρωτησει, αλλα κανα 30ρι δεν θα παρει τουλαχιστον για να αλλαξει τις δυο βαννες?
Και μια αλλη ερωτηση επειδη προσανατολιζομαι να τις αλλαξω μονος μου. Δεν υπαρχει δυνατοτητα απο την "φλογερα" να κλεισω τις συγκεκριμενες γραμμες. Εφ οσον δεν μπορω να τις κλεισω, εξυπακουεται οτι μολις ξεβιδωσω το τουμποραμα που ερχεται το νερο για να αλλαξω τους κορμους απο τις θερμοστατικες θα..πλημμυρησουμε, σωστα? Αρα για να κανω αυτη την δουλεια πρεπει να αδειασω ολο το κυκλωμα απο το νερο, να αλλαξω τις βανες, μετα να το ξαναγεμισω και μετα να κανω εξαερωση ενα ενα τα σωματα, ετσι δεν ειναι?

Γιωργος Καβαλα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ