Agro pellets

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #100884 από κοκκιναβα
Απαντήθηκε από κοκκιναβα στο θέμα Agro pellets

kakos έγραψε:

κοκκιναβα έγραψε:

mastoras έγραψε: Εγώ δεν είμαι Σταυροχωρίτης, αλλά Μουριώτης.......οπότε μην ξεχάσεις και τον κοντοχωριανό. :lol:


καλημερα mastora,

να σου στειλω ενα δειγμα??
Μας ενδιαφερει η γνωμη σου!!! :)

στειλεμας την διευθυνση σου στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

κυριακη B)


Πάντως δεν στο κρύβω ότι θα ήθελα να κάψω και στον Fuzzy logic μου να δώ τι θα δώσει. Πως μπορώ να αγοράσω μια μικρή ποσότητα στην Καβάλα μένω.


στειλτε μου την διευθυνδη σας και σας στελνω 1 σακι 30 κιλα για τεστ. :cheer: :cheer:

επιβαρυνση μονο τα μεταφορικα εξοδα 5-10 ευρω

Κυριακη Παπαδοπουλου
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by κοκκιναβα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #104057 από κοκκιναβα
Απαντήθηκε από κοκκιναβα στο θέμα Agro pellets
καλησπερα,

πριν απο 2-3 εβδομαδες, εστειλα δειγματα αγροπελλετ σε καποιους φιλους του energ, για δοκιμη.
Απο τον primus 45-νικος και ton xristosskoda εχουμε αποτελεσματα(οπως τα περιμεναμε). :unsure:

ευχαριστω πολυ Νικο και Χρηστο. :kiss:

Θα ηθελα τα αποτελεσματα και απο τους υπολοιπους χρηστες, οποια και να ειναι αυτα. :side: :S

σας ευχαριστω για την συνεργασια. :kiss:

κυριακη :)

Κυριακη Παπαδοπουλου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104770 από chris lam
Απαντήθηκε από chris lam στο θέμα Agro pellets
Kαι τρία βιντεακια με την καύση. Να εξηγήσω ότι το όργανο στο χειριστήριο δείχνει θερμοκρασία καυσαερίων και το μαύρο δίπλα νερού



Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Και αν κάποιοι φύγαν από τη ζωή σου, σε βλέπουν απ’ το club του παραδείσου, ΑΕΛ θυμήσου, πάντα μαζί σου, βασίλισσα σε θέλουν κι οι νεκροί σου…

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104776 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Agro pellets
Μαλλον κατι δεν μετραει σωστα, γιατι 30-40 βαθμους καυσαερια ειναι... :whistle:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104779 από PRIMUS 45
Απαντήθηκε από PRIMUS 45 στο θέμα Agro pellets

kosmidis80 έγραψε: Μαλλον κατι δεν μετραει σωστα, γιατι 30-40 βαθμους καυσαερια ειναι... :whistle:

Εαν εριχνα εγω για 3-4'' και περιμενα 15-20'' θα ειχα φλογα που θα εφτανε
στο καπελο τισ καμιναδας.
Κατι δεν εκανες καλα.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104780 από egglezos
Απαντήθηκε από egglezos στο θέμα Agro pellets

kosmidis80 έγραψε: Μαλλον κατι δεν μετραει σωστα, γιατι 30-40 βαθμους καυσαερια ειναι... :whistle:


μήπως μετράει τον αέρα στην...είσοδο? Κάποιο σοβαρό λάθος έχεις chris lam με τις θερμοκρασίες...ψάξε το.

Επίσης, πρόσεχε γιατί στο 2ο βίντεο, μετά το 5ο λεπτό, πίσω από τον πίνακα φαίνονται κάτι κάπνες...

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.080 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ