Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #147738 από Δημήτρης Κατσούνης
Το έχω πει. Η λύση για ακόμα λίγο κατέβασμα τιμής είναι σε κάθε περιοχή να μαζεύονται όσοι είναι δυνατόν είτε μέσω του φόρουμ εδώ είτε μεταξύ τους και να παίρνουν ομαδικά και σε όσο το δυνατόν μεγαλύτερη ποσότητα. Και πιστεύω καλύτερη τιμή θα πετύχουν αλλά και λιγότερα σίγουρα μεταφορικά.
Τώρα σε ό,τι αφορά το alfawood (A1 ή Α2) το συνιστώ ανεπιφύλακτα κι εγώ. Και αυτό μετά από πολύ ψάξιμο. Με δύο σόμπες η μία εκ των οποίων σβήνει κατά τις 8 το πρωί και με το που κρυώνει καθαρίζεται και ξαναμπαίνει μπροστά και στην 5 σκάλα ισχύος, καίω 6-7 παλέττες το χρόνο (μέσα Οκτωβρίου - Μάρτιο). Συμπεριφορά του συγκεκριμένου πέλλετ κυριολεκτικά άριστη. Και αυτό φάνηκε και στο γενικό καθάρισμα που έκανα μόνος μου τώρα το καλοκαίρι. Καίγοντας Α2 τους τελευταίους 3 μήνες. Φέτος θα κάψω και Α1.
Επειδή είμαι άνθρωπος που ψυρίζω την μαϊμού που λένε (χαχαχαχχαχα) από την άποψη ότι το ψάχνω πολύ είχα πάρει (στα πλαίσια των δοκιμών) Καρυπίδη δύο τσουβάλια από τον εδώ Μαρινόπουλο και η συμπεριφορά του ήταν πολύ καλή. Ίσως καλύτερη από του άλφα/Α2. Όμως (ερχόμενος σε αυτά που λέει ο dimlyk πιο πάνω για την ανομοιομορφία του σχετικού προϊόντος λόγω κυρίως του κάθε φορά διαφορετικού παραγωγού του συγκεκριμένου πέλλετ) ξεθαρεύοντας και παίρνοντας σε επόμενη αγορά ότι πρόλαβα από τον Μαρινόπουλο 8-9 τσουβάλια η συμπεριφορά του καθόλου μα καθόλου καλή. Τα λέω αναλυτικά αρκετά πιο πίσω.
Κι αυτό που θα ξαναπώ για άλλη μια φορά τελειώνοντας ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ ΞΕΝΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΠΕΛΛΕΤ. Έχουμε πέλλετ εδώ ό,τι ποιότητα και για οποιοδήποτε βαλάντιο θέλετε. Από τις κορυφαίες βιομηχανίες μας μέχρι και παραγωγούς μικρούς που με ψάξιμο και δοκιμές βρίσκεις πέλλετ που ικανοποιεί.
Last edit: 8 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Δημήτρης Κατσούνης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #147739 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Μητσο συμφωνω οτι εδω εχουμε οτι πελλετ θες για ολα τα βαλαντια αρκει να το ψαξουμε λιγο

Στάλθηκε από το Breeze μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #147743 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

nafplion έγραψε: Α1 στα 320 ο τονος &
Α2 στα 275ευρω ο τονος
:blink:

Δεν το λες και καλή τιμή αυτό!
Και φαντάζομαι ανευ μεταφορικών!

Και καμία σχέση μ' αυτό .

There is nothing more uncommon than common sense.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #147745 από nafplion
Απαντήθηκε από nafplion στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

nafplion έγραψε: Γεια σας και απο μενα .
Πληροφοριακα μια και διαβαζα την συζητηση σας
περι ALFAWOOD για Αργος,,
εχουμε τιμες στις 28/08 που ρωτησα για

Α1 στα 320 ο τονος &
Α2 στα 275ευρω ο τονος
:blink:

εκεινο που εχω να πω ειναι πως για τρεις χρονιες συνεχομενης
καυσης σε FEROLLI P7 ειναι κορυφη το πελλετ τους,,,
ουτε ενα παραπονο


και η μεταφορα παντα εξτρα , εξαρτάται απο την αποσταση 10ευρω τα κοντινα περιπου ,

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #147747 από giannhs123
Απαντήθηκε από giannhs123 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
και γω αλφα εκαιγα μια χαρα,να δουμε ομως την καινουργια παρτηδα αν ειναι το ιδιο μια χαρα, η μια χαρα και δυο τρομαρες.δεν ξερω αν καποιος εχει δοκιμασει την καινουργια παρτηδα να μας πει.ειναι αυτη που εχει την πιστοπιοιση πανω στο σακι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #147832 από zio1980
Απαντήθηκε από zio1980 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
καλησπέρα στην παρέα και πάλι..όπως έγραψα και τις προάλλες εμπειρία από πέλλετ έχω από το αυστριακό swhei και από του καρυπίδη..φέτος μου πρότεινε έμπορος το technowood στην τιμή των 260 ευρω..αξίζει? το έχει δουλέψει κάποιος..εγώ έχω το μαβιλ 34...αν έχει κάποιος εμπειρία με το παραπάνω πελλετ ας τι γράωει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.504 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ