Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164131 από sdancer75
Απαντήθηκε από sdancer75 στο θέμα Re:Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

lefterismega έγραψε:

sdancer75 έγραψε: Leroy εχει το holz energie 3.79 το τσουβάλι

Στο site τους γράφει ""Κατόπιν παραγγελίας, Επικοινωνήστε με το κατάστημα"".
(για το holz)


Ναι μόνον στην Λάρισα δείχνει υψηλό απόθεμα.... Αλλά μπορείς φαντάζομαι να κάνεις την παραγγελία.

Ειδικά στις 5/10 και 6/10 όσοι εγγραφούν στο Leroy Merlin Club (το έχει στην αρχική σελίδα) θα λάβουν 10% σε σχέση με την αρχική τιμή.

Δηλαδή αρχική τιμή 4 Ευρώ το τσουβάλι Χ 10% = 3.60 το Τσουβάλι ήτοι 240 ευρώ ο τόνος με 12 έως 24 άτοκες δόσεις.

Το κόστος μεταφορικών σε Α ζώνη δηλαδή εντός της πόλης που βρίσκεται το κατάστημα είναι 15 Ευρώ (τουλάχιστον για Λάρισα που ρώτησα).

Σήμερα το έχει προσφορά 3.79 και ισχύει μέχρι 14 Οκτωβρίου όπως μου είπαν. Η έκπτωση του Club γίνεται με βάση την αρχική τιμή και όχι με την τιμή της τρέχουσας προσφοράς.

sdancer75
Last edit: 5 Χρόνια 6 Μήνες πριν by sdancer75.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164132 από fanis83
Απαντήθηκε από fanis83 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Πέρυσι έκαψα 1 τόνο arcadia σε αεροθερμη ravelli 12kw. Το έκαψε απροβλημάτιστα, πολύ καλή απόδοση. Χωρίς κλίνκερ και παρατράγουδα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164133 από ΝΧΟΝΤΖ
Απαντήθηκε από ΝΧΟΝΤΖ στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

johnym30 έγραψε:

ΝΧΟΝΤΖ έγραψε: To arcadia το αγόρασα 30/9/17 από Leroy ( ….3,38 όμως to σακκί χ 66 σακκιά) και το έκαψα στον λέβητά μου.

ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΛΕΒΗΤΑ, ….το τονίζω αυτό ( termodynamik 40w) μια χαρά κάηκε.... :)

ΝΧΟΝΤΖ από θέμα στάχτης πως ήτανε; Επειδή έχουμε τον ίδο λέβητα ρωτάω.
Σε ευχαριστώ.


Νορμάλ από στάχτη, ο Τούρκος μας όλα τα... καταπίνει... :)
Απλά φίλε μου επειδή μένουμε κοντά (Πεντέλη) γνωρίζεις να μου πεις με πμ κάποιον τεχνικό, γιατί έχω... 3χρονια να κάνω service!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164134 από johnym30
Απαντήθηκε από johnym30 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

ΝΧΟΝΤΖ έγραψε:

johnym30 έγραψε:

ΝΧΟΝΤΖ έγραψε: To arcadia το αγόρασα 30/9/17 από Leroy ( ….3,38 όμως to σακκί χ 66 σακκιά) και το έκαψα στον λέβητά μου.

ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΛΕΒΗΤΑ, ….το τονίζω αυτό ( termodynamik 40w) μια χαρά κάηκε.... :)

ΝΧΟΝΤΖ από θέμα στάχτης πως ήτανε; Επειδή έχουμε τον ίδο λέβητα ρωτάω.
Σε ευχαριστώ.


Νορμάλ από στάχτη, ο Τούρκος μας όλα τα... καταπίνει... :)
Απλά φίλε μου επειδή μένουμε κοντά (Πεντέλη) γνωρίζεις να μου πεις με πμ κάποιον τεχνικό, γιατί έχω... 3χρονια να κάνω service!

Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω ιδέα!!!!! Μόνος μου το καθαρίζω και μάλιστα φέτος τον έκανα κομμάτια και καθάρισα τα πάντα!!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΝΧΟΝΤΖ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164135 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Re:Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

sdancer75 έγραψε:

lefterismega έγραψε:

sdancer75 έγραψε: Leroy εχει το holz energie 3.79 το τσουβάλι

Στο site τους γράφει ""Κατόπιν παραγγελίας, Επικοινωνήστε με το κατάστημα"".
(για το holz)

Ναι μόνον στην Λάρισα δείχνει υψηλό απόθεμα.... Αλλά μπορείς φαντάζομαι να κάνεις την παραγγελία.
Ειδικά στις 5/10 και 6/10 όσοι εγγραφούν στο Leroy Merlin Club (το έχει στην αρχική σελίδα) θα λάβουν 10% σε σχέση με την αρχική τιμή.
Δηλαδή αρχική τιμή 4 Ευρώ το τσουβάλι Χ 10% = 3.60 το Τσουβάλι ήτοι 240 ευρώ ο τόνος με 12 έως 24 άτοκες δόσεις.
Το κόστος μεταφορικών σε Α ζώνη δηλαδή εντός της πόλης που βρίσκεται το κατάστημα είναι 15 Ευρώ (τουλάχιστον για Λάρισα που ρώτησα).
Σήμερα το έχει προσφορά 3.79 και ισχύει μέχρι 14 Οκτωβρίου όπως μου είπαν. Η έκπτωση του Club γίνεται με βάση την αρχική τιμή και όχι με την τιμή της τρέχουσας προσφοράς.


Πολύ καλό αυτό (έκανα εγγραφή) ... Σε ευχαριστώ ...
Αύριο θα έχω νέα ... Θα παω σε κατάστημα να δω τι παίζει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164137 από sdancer75
Απαντήθηκε από sdancer75 στο θέμα Re:Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

lefterismega έγραψε:

sdancer75 έγραψε:

lefterismega έγραψε:

sdancer75 έγραψε: Leroy εχει το holz energie 3.79 το τσουβάλι

Στο site τους γράφει ""Κατόπιν παραγγελίας, Επικοινωνήστε με το κατάστημα"".
(για το holz)

Ναι μόνον στην Λάρισα δείχνει υψηλό απόθεμα.... Αλλά μπορείς φαντάζομαι να κάνεις την παραγγελία.
Ειδικά στις 5/10 και 6/10 όσοι εγγραφούν στο Leroy Merlin Club (το έχει στην αρχική σελίδα) θα λάβουν 10% σε σχέση με την αρχική τιμή.
Δηλαδή αρχική τιμή 4 Ευρώ το τσουβάλι Χ 10% = 3.60 το Τσουβάλι ήτοι 240 ευρώ ο τόνος με 12 έως 24 άτοκες δόσεις.
Το κόστος μεταφορικών σε Α ζώνη δηλαδή εντός της πόλης που βρίσκεται το κατάστημα είναι 15 Ευρώ (τουλάχιστον για Λάρισα που ρώτησα).
Σήμερα το έχει προσφορά 3.79 και ισχύει μέχρι 14 Οκτωβρίου όπως μου είπαν. Η έκπτωση του Club γίνεται με βάση την αρχική τιμή και όχι με την τιμή της τρέχουσας προσφοράς.


Πολύ καλό αυτό (έκανα εγγραφή) ... Σε ευχαριστώ ...
Αύριο θα έχω νέα ... Θα παω σε κατάστημα να δω τι παίζει


Τα πέλλετ εξαιρούνται από την έκπτωση του Club διότι έχουν ήδη την "έξυπνη" έκπτωση και δεν περιλαμβάνονται στην προσφορά.... κρίμα.

sdancer75

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.495 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ