Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #144907 από dinos2012
Απαντήθηκε από dinos2012 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Διέρχομαι 52 φορές τον χρόνο - και με τον Γιδα εχω παιδικά βιώματα. Πριν 4-5 δεκαετίες ο πατερας μου ειχε φιλίες με καποιους βλάχους και ερχόμασταν καρότσα με το αγροτικο εκει (αλλάζαμε κριάρια για αποφυγή επιμειξιων... :S )
kαλημερα κ. νασικα χαχαχα τωρα το ειδα ..παλι καλα εσυ με το αγροτικο στιν καροτσα.. εγώ πήγαινα με το γαϊδουράκι στα γρεβενα να παρουμε αλευρι και παλι πισω στο χωριο 17 χιλ. ΑΡΕ ΑΘΑΝΑΤΑ ΓΡΕΒΕΝΑ
Last edit: 9 Χρόνια 3 Μήνες πριν by dinos2012.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Nasikas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #144908 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

etsa67 έγραψε: Ο Φίλος μου από τη Β. Εύβοια που θα μου δώσει κάποια σακιά για δοκιμή , τα αγοράζει από Αθήνα 300 ευρώ, νομίζω ότι είναι λίγο τζιμπημένη.

Οντως ειναι . - (εκτος αν περιλαμβανει και μεταφορικά απο Αθηνα για Β. Ευβοια- αγονη γραμμή....μιας και οι ..καταστηματαρχες ΕΟ ..Πιασάκοι και οι οικωλογοι δεν ηθελαν γεφυρα να γλυτωνουμε 80 χλμ στο πεταλο του Μαλιακού)

Dinos2012 : off topic συνέχεια βγαινουμε φίλε...Με το Σπήλαιο εχω ακόμα αφάνταστα περισσοτερους δεσμους. Βλεπεις, γεννηθηκα στην Σμίξη και ...τα υπόλοιπα απο κοντα. ¨Όσον αφορά τον Γκιουλέκα, τον εβαλα να παιζει 20 ωρες ΧΩΡΙΣ ΗΧΗΤΙΚΗ στον βλαχικο γαμο μου


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...
Last edit: 9 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Nasikas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #144911 από dinos2012
Απαντήθηκε από dinos2012 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

Nasikas έγραψε:

etsa67 έγραψε: Ο Φίλος μου από τη Β. Εύβοια που θα μου δώσει κάποια σακιά για δοκιμή , τα αγοράζει από Αθήνα 300 ευρώ, νομίζω ότι είναι λίγο τζιμπημένη.

Οντως ειναι . - (εκτος αν περιλαμβανει και μεταφορικά απο Αθηνα για Β. Ευβοια- αγονη γραμμή....μιας και οι ..καταστηματαρχες ΕΟ ..Πιασάκοι και οι οικωλογοι δεν ηθελαν γεφυρα να γλυτωνουμε 80 χλμ στο πεταλο του Μαλιακού)

Dinos2012 : off topic συνέχεια βγαινουμε φίλε...Με το Σπήλαιο εχω ακόμα αφάνταστα περισσοτερους δεσμους. Βλεπεις, γεννηθηκα στην Σμίξη και ...τα υπόλοιπα απο κοντα. ¨Όσον αφορά τον Γκιουλέκα, τον εβαλα να παιζει 20 ωρες ΧΩΡΙΣ ΗΧΗΤΙΚΗ στον βλαχικο γαμο μου

μπορώ νa γράψω το τηλ εδώ να επικοινωνήσουμε?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #144913 από dinos2012
Απαντήθηκε από dinos2012 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

Nasikas έγραψε:

etsa67 έγραψε: Ο Φίλος μου από τη Β. Εύβοια που θα μου δώσει κάποια σακιά για δοκιμή , τα αγοράζει από Αθήνα 300 ευρώ, νομίζω ότι είναι λίγο τζιμπημένη.

Οντως ειναι . - (εκτος αν περιλαμβανει και μεταφορικά απο Αθηνα για Β. Ευβοια- αγονη γραμμή....μιας και οι ..καταστηματαρχες ΕΟ ..Πιασάκοι και οι οικωλογοι δεν ηθελαν γεφυρα να γλυτωνουμε 80 χλμ στο πεταλο του Μαλιακού)

Dinos2012 : off topic συνέχεια βγαινουμε φίλε...Με το Σπήλαιο εχω ακόμα αφάνταστα περισσοτερους δεσμους. Βλεπεις, γεννηθηκα στην Σμίξη και ...τα υπόλοιπα απο κοντα. ¨Όσον αφορά τον Γκιουλέκα, τον εβαλα να παιζει 20 ωρες ΧΩΡΙΣ ΗΧΗΤΙΚΗ στον βλαχικο γαμο μου

σας αφησα μηνυμα στο youtube με το τηλέφωνο μου

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #144918 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

dinos2012 έγραψε: σας αφησα μηνυμα στο youtube με το τηλέφωνο μου

Υπάρχει και Προσωπικό Μυνημα στο energ.gr

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #144919 από giannisp2
Απαντήθηκε από giannisp2 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Πήρα τηλέφωνο στα carrefour μας, είπε με κάρτα club 3.21 το τσουβάλι (καρυπίδης).

Ο φίλος μας είπε για 185 ο τόνος αλλά αυτό σημαίνει 2.6 το τσουβάλι αν είναι 70 τσουβάλια. Αυτό δηλαδή ήταν προσφορά του συγκεκριμένου carrefour της περιοχής?

Ίσως το δοκιμάσω αυτό του carrefour, είναι το πιο φτηνό που έχω βρει μέχρι τώρα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.506 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ