Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
8 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #147195 από stavrosmet
Απαντήθηκε από stavrosmet στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
ενημερώθηκα και εγώ swai 230 τα66 σακια ,ameco 230 τα 65σακια,, pirin 195 ο τόνος,
έως τέλος Μάιου οι ανώτερο τιμές Θεσσαλονίκης. ΦΠΑ δεν το ρώτησα αν είναι στις τιμές
είμαι ανάμεσα στα 2 πρώτα τι λέτε να πάρω για 6 παλέτες
Last edit: 8 Χρόνια 11 Μήνες πριν by stavrosmet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #147197 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

stavrosmet έγραψε: ενημερώθηκα και εγώ swai 230 τα66 σακια ,ameco 230 τα 65σακια,, pirin 195 ο τόνος,
έως τέλος Μάιου οι ανώτερο τιμές Θεσσαλονίκης. ΦΠΑ δεν το ρώτησα αν είναι στις τιμές
είμαι ανάμεσα στα 2 πρώτα τι λέτε να πάρω για 6 παλέτες


Scwei με κλειστά μάτια.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #147198 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

stavrosmet έγραψε: ενημερώθηκα και εγώ swai 230 τα66 σακια ,ameco 230 τα 65σακια,, pirin 195 ο τόνος,
έως τέλος Μάιου οι ανώτερο τιμές Θεσσαλονίκης. ΦΠΑ δεν το ρώτησα αν είναι στις τιμές
είμαι ανάμεσα στα 2 πρώτα τι λέτε να πάρω για 6 παλέτες

Stauro auta einai apo Milka stin liti file?

Στάλθηκε από το IQ1310 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #147199 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Για θεσσαλονικη οσοι δεν το γνωριζετε υπαρχει ο Τιμοθεος με πολυ καλο πελλετ ευφαμηλου του Σβαι και σε πολυ καλες τιμες.Οποιος θελει πληροφοριες στην διαθεση του

Στάλθηκε από το IQ1310 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #147200 από etsa67
Απαντήθηκε από etsa67 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Να πώ κάτι και αν θέλετε με ακούτε.
Υπάρχουν τοπικοί παραγωγοί σε όλοι την Ελλάδα που παράγουν φθηνά και δυνατά πέλλετ.
Πρόσφατα έκαψα το Βιομηχανικό πέλλετ της Alfa και ο Όκταγκον το καίει μια χαρά.
Το Βιομηχανικό πέλλετ της enco στη Β Εύβοια παράγεται τις περισσότερες φορές από το υλικό της Alfa.
Ρωτήστε τιμές από την Alfa και θα δείτε ότι θα σας συμφέρει και από άποψη τιμής και από θερμιδική αξία. Τώρα η στάχτη είναι λίγο περισσότερη -λίγο όχι πολύ που αναφέρεται καμιά φορά και αν ρυθμίσει κάποιος τον αέρα ένα με δύο πασκάλ λιγότερο, τότε η στάχτη θα είναι σαν πούδρα και δεν θα υπάρχει καθόλου μα καθόλου κλίνγκερ.
Το τονίζω αυτό και σας το αναφέρω για να μπείτε στον κόπο να ρυθμίζεται τον καυστήρα σας σύμφωνα με το κάθε υλικό.
Έτσι θα καίτε κάθε είδος πέλλετ και όχι ακριβά και εισαγόμενα έστω με προδιαγραφές. Μπείτε στον κόπο λοιπόν να καταλάβετε τη λειτουργία και τη καύση που θέλει το κάθε υλικό μη σπαταλάτε χρήματα και χρόνο για να βρίσκετε τις καλύτερες τιμές τόσο από Βουλγαρία και Ρουμανία. Ο καυστήρας πέλλετ δεν θα πάθει τίποτα αν το υλικό δεν έχει τις κατάλληλες προδιαγραφές και όταν λέω τίποτα το εννοώ.
Εγώ χρησιμποποιώ και σε πελάτες μου το βιομηχανικό της enco από υλικό της Alfa ή και και ντόπιο με λίγα καρυδότσουφλα ή και πυρήνα και είμαστε πολύ ικανοποιημένοι και από απόδοση αλλά και από τη στάχτη και το σημαντικότερο είναι ότι θα εξοικονομούμε δεκάδες ευρώ κάθε περίοδο.
Ο τόνος για Μαίο-Ιούνιο_Ιούλιο-και Αύγουστο κυμαίνονται στα 170 ευρώ με φπα και παράδοση στα σπίτια μας.

Στάθης Μηχανολόγος Μηχανικός

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #147204 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

erimitis έγραψε: Για θεσσαλονικη οσοι δεν το γνωριζετε υπαρχει ο Τιμοθεος με πολυ καλο πελλετ ευφαμηλου του Σβαι και σε πολυ καλες τιμες.Οποιος θελει πληροφοριες στην διαθεση του

Στάλθηκε από το IQ1310 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λες για το παληκάρι στην γεφυρα στην Λαγκαδά που το παράγει ο ίδιος? Οντως εχει ποιοτητα σαν του Swei.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.451 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ