Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149675 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
ΔΕΝ εχει η ΛΑΜΙΑ praktiker η leroy.μονο τα καρφουρ φερνουν

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149677 από shaman
Απαντήθηκε από shaman στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Δημήτρης Κατσούνης έγραψε: Ο φίλος εδώ στο φόρουμ shaman να υποθέσω ότι είναι Λαμία. Αλλά μου φαίνεται περίεργο πως και η alfawood δεν έχει ανακοινώσει το σημείο πώλησης ( alfapellet.gr/el/partners ). Επίσης και η τιμή μου φαίνεται λίγο περίεργα χαμηλή. Είδωμεν..


Οχι φίλε μου απο Λάρισα είμαι απλώς αγόρασε ένα φιλαράκι μου σόμπα απο Λαμία και ψάχνοντας βρήκε ότι έχει αποθήκη η ALFA WOOD στη Λαμία... επειδή πήγα μαζί του για βόλτα είδα και το μέρος και γνώρισα και τον υπέυθυνο κο Ακη και μου τα ανέφερε !

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149684 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Παραμυθατζήδες !!! παιδί μου !!!
και εγώ όταν είχα ρωτήσει ο διευθυντής μου είχε πει για "Χριστούγεννα" και έφεραν μετά από 3 μέρες !
........ 3,99€ ΠΦΦΦΦΦ .... μόλις το βάλουν 3,14€ όπως πέρυσι κάτι μπορεί να γίνει ,,,

lefterismega έγραψε: κάποιο νεο έχουμε εδώ παιδιά ?
Στον Μαρινόπουλο Κορίνθου που ρώτησα, μου είπαν "προς τα Χριστούγεννα" θα φέρουν πέλλετ ... :unsure:

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ μολις πηγα και πηρα 10 τσουβαλακια στα καρφουρ εδω στη λαμια με 3.99Ε το τσουβαλι.ρωτησα εναν φιλο που ειναι υπευθυνος εκει και μου ειπε δεν ξερει αν θα φερουν αλλο πελλετ μονο 3 παλλετες τους
[attachment:1]20151110_155826[1].jpg[/attach


φερανε και δεν εχει μινει ουτε η μιση τωρα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149703 από kostas77
Απαντήθηκε από kostas77 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
καλημερα,εγινα κατοχος μιας σομπας πελλετ(Melinda Steel Air)ελπιζω να με "αποζημιωσει" και θα ηθελα να μου προτεινετε τι μαρκα πελλετ να αγορασω και απο ποιον προμηθευτη στην Αθηνα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149707 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Πήγαινε Praktiker και Leroy Merlin , αγόρασε 3-4 τσουβαλάκια από Holtz ,Golden Nuggets ,Alfa Woods A1 & A2,και αφού τα δοκιμάσεις σε απόδοση καύσης και στάχτη,παραγγέλνεις.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149710 από kostas77
Απαντήθηκε από kostas77 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
θα το δοκιμασω απλα για συγκριση αποδοσης δεν νομιζω οτι θα το καταλαβω λογω απειριας,γι αυτο ολες οι καλοπροαιρετες συμβουλες δεκτες.απορια το Schweighofer και το Golden Nuggets σε τι διαφερουν?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.520 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ