Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149866 από Δημήτρης Κατσούνης

Fokion έγραψε: Καλές οι συνομισιολογίες αλλα μη βγαζουμε "εκτός" απο την ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ προταση του Κωστα την κοινη λογική...
Αν η πρωτη υλη σε ποσοτητα ειναι σταθερη, αλλα παραληλα αυξανονται οι πολήσεις σομπων/καυστηρων κ.λ.π. ΚΑΙ πεσει κανενα χοντρό χιονι ΣΤΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ ( σερβια ρουμανια βουλγαρια κ.λ.π. ) που θα "κρατησει" ε που ειναι το παραλογο να υπαρχει ΙΣΩΣ μια ΜΙΚΡΗ ελλειψη....
εκτός αν ειναι συνομοσιολογία οτι και το πετρελαιο θα τελειωσει σε 50 - 100 χρονια...

τελος παντων, ας το αφησουμε εδω...


Φίλε μου fokion είναι όλα απολύτως έτσι όπως τα λες. Γι αυτό βάζω το χέρι στο ευαγγέλιο που λένε. Άλλωστε είναι και θέμα κοινής λογικής. Όχι απλά κοινής αλλά "κοινότατης"! Και όποιος το αμφισβητεί επί της ουσίας ή δεν καταλαβαίνει τι του γίνεται ή κινείται εκ του πονηρού.
Ααα και το πετρέλαιο θα τελειώσει νωρίτερα σίγουρα με το ρυθμό κατανάλωσης που επικρατεί.
Τέλος πάντων συμφωνώ κι εγώ απολυτα και πιστεύω και όλοι οι προλαλήσαντες ότι ας το αφήσουμε εδώ γιατί δεν έχει νόημα.
Last edit: 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Δημήτρης Κατσούνης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149869 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Fokion έγραψε: Καλές οι συνομισιολογίες αλλα μη βγαζουμε "εκτός" απο την ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ προταση του Κωστα την κοινη λογική...
Αν η πρωτη υλη σε ποσοτητα ειναι σταθερη, αλλα παραληλα αυξανονται οι πολήσεις σομπων/καυστηρων κ.λ.π. ΚΑΙ πεσει κανενα χοντρό χιονι ΣΤΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ ( σερβια ρουμανια βουλγαρια κ.λ.π. ) που θα "κρατησει" ε που ειναι το παραλογο να υπαρχει ΙΣΩΣ μια ΜΙΚΡΗ ελλειψη....
εκτός αν ειναι συνομοσιολογία οτι και το πετρελαιο θα τελειωσει σε 50 - 100 χρονια...

τελος παντων, ας το αφησουμε εδω...


Fokion ούτε συνομιολόγος είμαι ούτε έχω τίποτα προσωπικό με τον Νάσικα. Πόσο πούλαγε το carrefur πέρσι?
Πόσο στοίχιζε το πετρέλαιο πέρσι?
Ποιό είναι τελικά εκείνο το πραγματικό κόστος παραγωγής και μεταφοράς πέλλετ?

Συνομολιογόγος δεν είμαι αλλά δεν τρώω και κουτόχορτο, αγοράστε πέλλετ τώρα γιατί πιθανόν να υπάρξει έλλειψη τον φλεβάρη.
Τα ίδια λεγόντουσαν και πέρσι.

Εγώ έριξα τις τιμές στο γραφείο 30% με 40% κάτω τα τελευτάια 2 χρόνια για να μπορώ να κρατήσω την πελατεία μου άσχετα αν πλέον είμαι οριακά (βγαίνω δεν βγαίνω).

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149870 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Fokion έγραψε: τελος παντων, ας το αφησουμε εδω...


ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149871 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Fokion έγραψε:

Fokion έγραψε: τελος παντων, ας το αφησουμε εδω...


Για ποιο λόγο fokion να το αφήσουμε εδώ? Ενοχλήσαμε κάποιον? Απόψεις ανταλλάζουμε.

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149877 από sdancer75
Απαντήθηκε από sdancer75 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Σήμερα παρέλαβα το GH της alfawood. Μου προκάλεσε αρνητική εντύπωση το σκούρο χρώμα του πελλετ. Περίμενα να ειναι άσπρο σαν του Σβάι . Παραθέτω φωτό. Πάνω ειναι holz απο το Leroy και κάτω το GH. Η διάφορα στο χρώμα ειναι ΜΗΔΕΝΙΚΗ. Επισης η στάχτη του holz ειναι ελάχιστη και αναρωτιέμαι αν αξίζει η διάφορα του κόστους..... Εκτός αν πέφτει δουλεμα. Θα το δοκιμάσω και θα γράψω εντυπώσεις.


sdancer75

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #149878 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ειμαι πολύ ικανοποιημένος από το Holtz.
Μόνο 3,45 € ,λίγη στάχτη,καλή θερμιδογόνο δύναμη και λίγη έως ελάχιστη σκόνη σε κάθε σακουλάκι.
Γενικά συμπεριφέρεται σαν ένα τίμιο Α1.
Το Φλεβάρη.... άμα έχει ακόμα το Leroy Merlyn θα χτυπήσω 2 παλέτες. :silly: :silly:


Τα τσουβαλάκια είναι 20,μου 'φυγε η μέση,@@σα το αμάξι με 300 κιλά.
Συνημμένα:
Last edit: 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν by PAPADAKIS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.468 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ