Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #154027 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
ΤΟ EVIA PELLET Η ΤΙΜΗ 186Ε ΜΕ ΦΠΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΧΟΝΤΡΙΚΗ ΠΩΛΗΣΗ ΟΧΙ ΓΙΑ ΛΙΑΝΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!!ETSA ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ;) ;) ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΦΙΛΙΚΑ ΤΟ ΛΕΩ!!!!!!!!!!(ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ) :cheer:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #154030 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: ΤΟ EVIA PELLET Η ΤΙΜΗ 186Ε ΜΕ ΦΠΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΧΟΝΤΡΙΚΗ ΠΩΛΗΣΗ ΟΧΙ ΓΙΑ ΛΙΑΝΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!!ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #154031 από etsa67
Απαντήθηκε από etsa67 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Κώστα μην φέρνεις τον αποκλεισμό. Εδώ έχουν πάρει τουλάχιστον 10 άτομα ιδιώτες και εσύ το έδεσες κόμπο λέγοντας ότι είναι μόνο για χονδρική. Εγώ δεν αγόρασα 150 ευρώ θα λέμε ψέματα δεν είμαστε μικρά παιδιά. Το ξαναλέω ότι το ΕVΙΑPΕΛΛΕΤ πωλείται σε ιδιώτες 150 ευρώ ο τόνος είναι και για παλλέτα ξεχωριστά. Υπάρχει και σε λιανική στα 160 ευρώ /τόνο στο 6958 475 369 από άλλον έμπορα όμως.

Στάθης Μηχανολόγος Μηχανικός

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #154041 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Φιλε ETSA στο σταθερο τηλ που εχεις δωσει πιο πανω που πηρα αυτο μου ειπαν.τωρα για το κινητο που γραφεις αν καποιος το μεταπωλει απο 186Ε χοντρικη 150-160Ε λιανικη δεν ξερω!!!!!λιγο κουφο μου ακουγεται!!!!!!θα δουμε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #154043 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
θα συμφωνησω μαζι σου Κωστα,σε τηλέφωνο που πηρα και εγω αυτά μου ειπαν όπως και σε σενα,..δεν μπορει να αγορασεις από το εργοστασιο και με παρεπεμψαν αν θελω να με ενημερωσει ο πωλητής της περιοχής μου .....τωρα ο φιλος Σταθης μηπως ,το αφαιρει το ΦΠΑ επειδή το παιρνει πίσω και το υπολογιζει ετσι ως επαγγελματιας,δεν μας τα λεει καλά?????/

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 6 Μήνες πριν #154045 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Εμενα μου φαίνονται απλά τα πράγματα 150+ΦΠΑ απο το εργοστασιο και 160+ΦΠΑ απο τον εμπορο. Οποιος μπορεί να αγοράσει απο το εργοστάσιο είναι αλλο θεμα. Αυτά χωρίς να παρω τηλεφωνο απο τα οσο διαβάζω. Εκτός αν κατι δεν το επιασα.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.497 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ