Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164161 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Οκ με καλύψετε και το πουλάνε το veco εδώ στη Λαμία 5 ευρώ το σακί και το αυστριακό και αυτό 5 !!! Η Αθήνα είναι 200 χιλιόμετρα πιο μακρυά και το vexo το πουλάνε 4 ευρώ!!!?ΟΡΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΩΣ ΤΟ ΜΑΡΤΗ!!!!!! :woohoo:


το 4 ειναι γιαννενα αθηνα δεν ρωτησα υποθετω θα ειναι πιο ακριβο

οσο για το 3,29 το περσυνο αν θυμαμαι καλα ηταν μια ολιγοημερη προσφορα με δωρεαν μεταφορικα οποτε δεν ειναι μετρο συγκρισης γυρω στα 3,5 ευρω ειχε σταθερα τα προηγουμενα χρονια η "προσφορα" παντα για αθηνα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Jole

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164162 από Johny21
Απαντήθηκε από Johny21 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Α ωραία καλύψεις τις απορίες μου...Εγώ πήρα το Α1 το πορτοκάλι αλλά ακόμη δεν το δοκίμασα.Ειχα πάρει 2 τσουβαλια holz pellet (5,20) και μου φάνηκε τέλειο(λευκό,ωραία μυρωδιά ξύλου,πολύ λίγη στάχτη ,και καθόλου καυσαέριο)αλλά ακριβό.Η τιμή για το Α1 της alpha wood είναι καλή στα 265 πιστεύεις;
Last edit: 5 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Johny21.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164163 από Jole
Απαντήθηκε από Jole στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

dimlyk έγραψε:

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Οκ με καλύψετε και το πουλάνε το veco εδώ στη Λαμία 5 ευρώ το σακί και το αυστριακό και αυτό 5 !!! Η Αθήνα είναι 200 χιλιόμετρα πιο μακρυά και το vexo το πουλάνε 4 ευρώ!!!?ΟΡΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΩΣ ΤΟ ΜΑΡΤΗ!!!!!! :woohoo:


το 4 ειναι γιαννενα αθηνα δεν ρωτησα υποθετω θα ειναι πιο ακριβο

οσο για το 3,29 το περσυνο αν θυμαμαι καλα ηταν μια ολιγοημερη προσφορα με δωρεαν μεταφορικα οποτε δεν ειναι μετρο συγκρισης γυρω στα 3,5 ευρω ειχε σταθερα τα προηγουμενα χρονια η "προσφορα" παντα για αθηνα

Όντως, ήταν η καλύτερη τιμή που είχε παίξει γενικότερα...
Υγ: Κώστα, είμαστε κ πατριωτακια, καταγωγή έχω δίπλα από τα Λουτρά Υπάτης!!

Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164164 από Johny21
Απαντήθηκε από Johny21 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ναι το γνωρίζω αυτό για τις σόμπες...Αυτό για την φλόγα δεν το γνωριζα.Να ρωτήσω κ κάτι ακόμα;Ισχύει ότι όσο πιο λευκό το πέλλετ τόσο καλύτερο;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164165 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
thomas έγραψε:
Όπως ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ αφού τα επώνυμα Αυστριακά άρχισαν τον ΜΑΙΟ με 30 ευρω αύξηση τουλάχιστον και συνέχισαν τους
επόμενους μηνες να αυξάνουν τιμές και προσφορά να βγάλει το Πρακτικερ κάτω από 250ευρώ δεν το κόβω, πέρυσι πουλούσε τον Οκτωβριο σε προσφορά περιπου 220/τονο,οπότε .....

έπεσα μέσα στην τιμη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164166 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

ΝΧΟΝΤΖ έγραψε:
Σε επικοινωνία μαζί τους μου είπαν ότι η τιμή 3,79€ είναι μέχρι 3/11. Δωρεάν μεταφορικά είναι μέχρι αύριο 6/10, αλλά στις online παραγγελίες θα ισχύει και μετά ( δεν γνώριζαν μέχρι πότε..).
Πάντως πέρισυ τον Δεκέμβριο 2 ξεχωριστές παραγγελίες ( 1 και 1,5 τόνο ) τις χρέωσαν ..3,29 και 3,49€ :(

Αρα ή αυξήθηκε η τιμή παραγωγού ή το κέρδος του praktiker………..

H τιμή του παραγωγού. Το Praktiker και γενικά τα πολυκαταστήματα θεωρώ οτι εχουν σταθερό περιθώρειο.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.530 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ