Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164188 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

Johny21 έγραψε: Φίλε μου και πάλι ευχαριστω πολυ για τις πληροφορίες...
Την σόμπα την αγορά από Τσαλίκη Ιωάννη στην θεσσαλονίκη.Στ προηγουμενο σχόλιο μίλησες για κακό ελκυσμό..τι ακριβώς είναι κ πως θα το καταλάβω;κ όταν λες σεταρει η σόμπα;;;;;;

Σετάρισμα - συγνώμη- λέω την ρύθμιση ώστε να έχεις καθαρή- άσπρη φλόγα και σωστή απόδοση.
Κακό ελκυσμό έχουμε όταν στην εγκατάσταση βάζουμε αναγκαστικά οριζόντιες διαδρομές και γωνίες. Δεν φέυγει απρόσκοπτα ο καπνός έξω , ιδίως όταν φυσάει. Και πάμε σε όχι σωστή περίσσεια αέρα - ατελή καύση - μέχρι και σβήσιμο.
Επειδή το τρέχον θέμα είναι οι τιμές, θα έλεγα να ανοίξεις δικό σου θέμα για να πάρεις συμβουλές από όλες τις παλιές καραβάνες και τυχόν ανθρώπους που έχουν την ίδια σόμπα. (η βρες με στο facebook Κωστας Νασίκας να σου στείλω λίνκς, σαν αυτό.


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...
Last edit: 5 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Nasikas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164189 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Βαλε το θέμα στις αερόθερμες πελλετ στο φόρουμ διότι εδω ειναι τιμές πελλετ.βαλε μια πιο μακρινή φωτό και πιο καθαρή όλο το κοντρόλ (οθόνη) και μια φωτό το ταμπελάκι με το μοντέλο και τα στοιχεία στο πίσω μέρος. Γραψε και ένα εμαιλ οταν μπορέσω η σήμερα η αύριο να το βρω καινα δουμε ρυθμιςεις.πες μας και πως εχεις την καμινάδα πόσες γωνιές ταφ κάθετα οριζόντια κ.α.ποια σκάλα τη δουλεύεις ,

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164190 από Johny21
Απαντήθηκε από Johny21 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Έστειλα αίτημα φιλίας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164191 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Το κοντρόλ ειναι TIEMME .που έστειλες αίτημα στο FB η messenger? ειμαι δουλειά θα το δω κάποια στιγμή σήμερα η αύριο .στειλε τις φωτό που σου έγραψα πιο πάνω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164192 από Johny21
Απαντήθηκε από Johny21 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Έστειλα αίτημα και φωτογραφίες στο messenger. οπότε βρεις ευκαιρία θα περίμενω...γιατί ούτε αν είναι tiemme καταλάβαινω ούτε τπτ
Last edit: 5 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Johny21.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164216 από george28
Απαντήθηκε από george28 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
καλημέρα
έχουμε και λέμε:
ο πωλητής του Leroy μου είπε να μην περιμένω τα golden φέτος. το ακριβό pellet θα είναι το Holz Royale.
αρχίζω το ψάξιμο στο ιντερνετ. υπάρχει λοιπόν η Ecotrade Bulgaria ltd η οποία εξειδικεύεται στη χονδρική πώληση ανανεώσιμων καυσίμων.δεν πωλεί λέβητες και σόμπες. διακινεί τις φίρμες ORSO BRUNO, HOLZ ENENRGIE, HOLZ ROYALE, GOLDEN NUGGETS, SCHWEIGHOFER, NATURE και ORSO BIANCO. έχει υποκατάστημα στην βιομηχανική ζώνη της Σίνδου. η υπεύθυνη προώθησης πωλήσεων μου είπε ότι το HOLZ ROYALE είναι ισάξιο έως και καλύτερο του golden (τι θα έλεγε ένας προωθητής πωλήσεων!) αλλά αν επιμένω σε golden για Αθήνα, πάρε το τάδε τηλέφωνο, το πήρα και πήρα τιμή 350 η παλέτα με ΦΠΑ στο σπίτι μου.
να πώ ότι με το golden καθάριζα την σόμπα κάθε δύο (2) εβδομάδες (καθότι έλατο και όχι πεύκο), έλατο βέβαια και το HOLZ ROYALE, και σας ρωτώ: τι κάνω? μην μου πείτε για πεύκα που αφήνουν κλίνκερ κλπ καθότι τεμπέλης που προτιμά να δώσει ένα ευρώ παραπάνω στην σακούλα. ευχαριστώ!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.509 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ