Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
8 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #147482 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.σημερα στη λαμια βρηκα σβαι με 4.40 το τσουβαλι και ελληνικο θεσσαλονικιωτικο(δεν θυμαμαι ονομα)4 ευρω το τσουβαλι.το χειμωνα αντοιστιχα τα πουλαει 5.30 το σβαι και 4.80 το ελληνικο.για το φιλο μου το Δημητρη ΚΑΤΣΟΥΝΗ απο εδω απο τη ΛΑΜΙΑ τα εχει διπλα στη δεη ο μωρικης-ραπτοπουλος με την ξυλεια.οι τιμες ειναι εως τελη ιουνιου για το σβαι.

πολύ ακριβα το δινει το σβαι για καλοκαιρι ,φορτιο με το ΦΠΑ βγαινει 260-265 ευρω και ΑΜΕΚΟ 245-250.Πως να βοηθήσεις ελληνικά εργοστασια αμα πέλλετ από την Ρουμανία εχουν αυτές τις τιμες.
Last edit: 8 Χρόνια 10 Μήνες πριν by thomas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #147483 από Δημήτρης Κατσούνης

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.σημερα στη λαμια βρηκα σβαι με 4.40 το τσουβαλι και ελληνικο θεσσαλονικιωτικο(δεν θυμαμαι ονομα)4 ευρω το τσουβαλι.το χειμωνα αντοιστιχα τα πουλαει 5.30 το σβαι και 4.80 το ελληνικο.για το φιλο μου το Δημητρη ΚΑΤΣΟΥΝΗ απο εδω απο τη ΛΑΜΙΑ τα εχει διπλα στη δεη ο μωρικης-ραπτοπουλος με την ξυλεια.οι τιμες ειναι εως τελη ιουνιου για το σβαι.


Κώστα είναι ακριβό και θα έλεγα αρκετά ακριβό. Κι εμένα προσωπικά δεν μαρέσει. Ελληνικά λοιπόν πέλλετ. Το α1 της άλφα είναι σίγουρα καλύτερο. Για μας εδώ με τα μεταφορικά βγαίνει το άλφα το α1 κάτι λεπτά λιγότερο από τα 4 ευρώ. Δεν το συζητώ. Το δε α2 που ξέρουμε το πράσινο τσουβάλι παραγωγή 5/15 βγαίνει στα 3,7 ευρώ. Εκεί να σταθμίσουμε. Σου είπα την άλλη φορά. Πάρε με τλφ αν βρούμε φορτηγό να πάμε να πάρουμε από 3-4 παλέτες και θα έρθει φθηνότερα. Οι τιμές αυτές που είπα είναι με 30 ευρώ την παλέτα μεταφορικά. Η αν έχουμε δικό μας φορτηγό να του βάλουμε τα καύσιμα και τα τσιπουρα θα έρθει ακόμα πιο φτηνό.
Για το συγκεκριμένο μαγαζί θα σου πω στο τλφ
Και συμφωνώντας εν μέρει με τον dimlyk πιο πάνω έχω βαρεθεί να κυνηγιέμαι με τα πολυκαταστήματα και να μην προλαβαίνω μερικές φορές και με το τλφ στα χέρια όλη την ώρα. Πιστεύω ότι αυτή η εποχή είναι η καταλληλότερη.
Last edit: 8 Χρόνια 10 Μήνες πριν by Δημήτρης Κατσούνης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #147487 από Δημήτρης Κατσούνης
Συμβουλή και ειλικρινά δεν θα το ξαναπώ. Προτιμάτε ελληνικά πέλλετς. Γερμανός ή Γάλλος δεν θα αγοράσει δικό σου πέλλετ ας είναι αποδεδειγμένα και εργαστηριακά χίλιες φορές καλύτερο από το δικό του. Εμείς γιατί να κατοχυρώνουμε τον τίτλο του βλάκα? Πέρα από αυτό όμως και το λέω με πλήρη γνώση του τι λέω ότι δεν έχουν (τα δικά μας) να ζηλέψουν τίποτα. Η alpha (με τον κίνδυνο να χαρακτηριστώ "διαφημιστής" της) στα δύο πέλλετ το premium και το grunholze α2 και α1 αντίστοιχα είναι κυριολεκτικά εξαιρετικά χωρίς ξένες και ύποπτες προσμίξεις. Και μιλάω για την άλφα γιατί λόγω απειρίας δεν έχω δοκιμάσει άλλα. ΣΙΓΟΥΡΑ όμως θα υπάρχουν και άλλα ελληνικά ισάξια.
Μαζευτείτε κατά περιοχή όσο περισσότεροι μπορείτε και παραγγείλτε ομαδικά. Θα πετύχετε σίγουρα καλύτερη τιμή.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #147488 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Μητσαρα συμφωνο μαζι σου φιλε.Και αν ψαχτουμε θα βρουμε και καλες μικρες βιοτεχνιες πελλετ κοντα μας.

Στάλθηκε από το JY-F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #147489 από Δημήτρης Κατσούνης

erimitis έγραψε: Μητσαρα συμφωνο μαζι σου φιλε.Και αν ψαχτουμε θα βρουμε και καλες μικρες βιοτεχνιες πελλετ κοντα μας.

Στάλθηκε από το JY-F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Ακριβώς έτσι και ξέρεις πόσες υπάρχουν και δίπλα μας που δεν τις έχουμε πάρει χαμπάρι?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #147490 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Μην τα λες σε εμενα.Βρηκα σβαι στα 230 και δεν περνω αλλα θα παρω απο τον φιλο τιμο απο την Σινδο ελληνικοτατο.
Οι γερμανοι να πανε να κουρευτουνε.

Στάλθηκε από το JY-F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.459 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ