Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152842 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Πελλετ απο τον τοπικο παραγωγο εδω στη Λαμια.καλυτερο απο τις αλλεσ φορες με πολυ λιγη πλεον σκονη και 2-5 ποντους μηκος.μετα απο πολλες ρυθμισεις στα μηχανηματα το αποτελεσμα αρκετα καλο και δικαιωνει!!!!!!!!!!!!!μακαρι να το διατηρισει ετσι!!!!!!!






Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152843 από Δημήτρης Κατσούνης
Κώστα πήγα κι εγώ και του ζήτησα 5 τσουβάλια για δοκιμή αλλά είχε μόνο αυτά με την πολύ σκόνη και μου είπε ότι θα έχει σε λίγες μέρες που θα αρχίσει νέα παραγωγή, αλλά δεν είχα χρόνο για να πάω, Οπότε θα πάω Δευτέρα και θα το δω. Εσύ από την καύση είσαι ευχαριστημένος? Δηλαδή μιλάμε θερμογόνο δύναμη και στάχτη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152850 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Δημητρη ειναι πολυ καλο στην καυση μιας και ελατο και απο σκονη οπως και το αλφα που εκαιγα περυσι.πηγαινε να παρεις τη Δευτερα θα εχει βγαλει.εγω που πηγα και πηρα ειχε μονο 2 παλετες και ημασταν ηδη 4 ατομα για να παρουμε.παντως σκονη ισως και πιο λιγη απο αλφα και καρυπιδη στο τσουβαλι.εκανε βελτιωσεις πολλες.αρκει μην το χαλασει.3.5ευρω χωρις φπα.πιστευω το καλοκαιρι να το εχει κατω απο 200ευρω ο τονος και να μην ψαχνουμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152856 από Δημήτρης Κατσούνης
Πήγα σήμερα και πήρα 6 τσουβάλια. 3,5/σακί και μόλις ήρθα. Θα δούμε. Καλό φαίνεται με καλή σακούλα. Και σκόνη σε ανεκτά επίπεδα. Και η τιμή σίγουρα πιστεύω να είναι στα 200 ή και κάτω το καλοκαίρι. Εγώ μόλις οι σόμπες κάψουν αυτό που έχουν μέσα (είναι γεμάτες) θα τους βάλω το φθια. Όμως το έχω ξαναπεί. Πολύ μεγάλη (ίσως και μεγαλύτερη από την ποιότητα) σημασία έχει η σταθερότητα στο προϊόν η οποία σταθερότητα είναι αποτέλεσμα πολλών παραγόντων. Εγώ του είπα θα το κάψω και αν μου αρέσει θα πάρω σε 2 μήνες άλλα 6 τσουβάλια και θα τα κάψω κατακαλόκαιρο. Αν δω ίδια συμπεριφορά με γράφει καλοκαίρι για 5-6 παλέτες. Πάντως να πω την αμαρτία μου δεν μου άρεσε η εικόνα της μονάδας με αυτόν μονον του εκεί μέσα να τρέχει λαχανιασμένος να προλάβει το ένα και το άλλο. Μου είπε ότι λίγο αργότερα θα αλλάξει μηχανήματα όπωςπχ ξηραντήριο και θα έχει μια διακοπή κανα μήνα περίπου αλλά γρήγορα με τον νέο εξοπλισμό θα πάρει μπροστά και θα βγάζει αρκετή παραγωγή.
Τι να σου πω ρε φίλε. Φαίνεται με το μάτι πολύ καλό. Μακάρι να είναι έτσι όπως φαίνεται (και το εννοώ το μακάρι) και με μια τιμή γύρω στο 200 το καλοκαίρι, για να πάψουμε να τρέχουμε από δω κι από κει.
Να σημειώσω ότι μου άρεσε και το τσουβάλι που είναι λίγο μεγαλύτερο από το άλφα και φορτώνεται στον ώμο εύκολα.
Last edit: 8 Χρόνια 1 Μήνας πριν by Δημήτρης Κατσούνης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152866 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Παντως στο λεβητα που εχω καψει απο σβαι μεχρι οτι σαβουρα υπαρχει το βλεπω πολυ καλο και δεν εχω θεμα αν το βγαζει ετσι.τωρα στις σομπες τι συμπεριφορα θα εχει θα το δεις και θα μας πεις.δεν βλεπω να ψαχνω αλλου για πελλετ και του το ειπα αν ειναι οκ θα παω καλοκαιρι να παρω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 1 Μήνας πριν #152881 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

jnet έγραψε:

jnet έγραψε:
Υπάρχουν 2,5 τόνοι στο carrefour της Δυστικής πύλης αλλά είναι χωρίς μεταφορικά. οποτε παει οποιος θελει και φορτώνει


Σημερα πήρα 300kg και μαλιστα στα φερνουν με παλετοφόρο στο αυτοκίνητο και τα φορτώνεις.


Τελικά χειρότερο απο το Karypidis που είχα καψει πρίν απο 3 χρόνια. Ισως να μην είναι απο την Alfa. κλίνκερ κλπ.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.457 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ