Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138090 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ευχαριστούμε πολύ Carrefour........αλλα δεν θα πάρουμε! :whistle:


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138098 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

jnet έγραψε: Τσαμπα πράμα. Θεσσαλονίκη Carefour
Αλλη μια αποδειξη οτι δεν πρεπει να αγοράζουμε με κλειστα τα ματια απο τα super market.

332,6 ο Τονος!!!

Και μετα θα πουν προσφορά στα 4€ και θα νομιζει ο κοσμος οτι είναι πραγματική.






Υπενθυμίζω οτι περσι ηταν σε προσφορά στα 3€

Παρεπιπτοντως αγόρα παρμεζανα ρετζιάνο με 14€ το κιλό ενω στον Μασουτη πριν απο ενα μηνα αγορασσα με 35€ το κιλό.


Γιώργο από ποιο Carrefur είναι η φωτογραφία; Ο άνθρωπος που είπα ότι γνωρίζω από την εταιρεία Μαρινόπουλος μου είπε ότι ΔΕΝ έχουν βγάλει ακόμα πέλλετ στα καταστήματά τους. Ρωτά να μάθει μάλιστα σε ποιο κατάστημα υπήρχε αυτή η ταμπέλα, αφού η τιμή είπε είναι εξωπραγματική και δε θα έχει καμία σχέση με την τιμή που θα έχουν (γνώριζε επακριβώς τις τιμές πώλησης των ανταγωνιστών τους). Περίεργα πράγματα...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138099 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

KERBEROS έγραψε: Γιώργο από ποιο Carrefur είναι η φωτογραφία;


Δυτικής πυλης Πέτρο χτες

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138100 από xtrem75
Απαντήθηκε από xtrem75 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
κ εγω σημερα που ροτισα φιλο που δουλευη σe καταστημα καρφουρ,μου ειπε ποσ δεν ισχύει η τιμη τον 4,99.
απο πιο καταστημα καρφουρ, ειναι η παραπανω φοτο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138101 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Στην οδο Γιαννιτσων της Θεσσαλονίκης

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138109 από sdancer75
Απαντήθηκε από sdancer75 στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

mastoras έγραψε: Αρα ότι αρπάξουν τα αγαπημένα μας μάρκετ :angry: Που είσαι φουκαρά μπακάλη της γειτονιάς μας που σε ξεπάστρεψαν χωρίς να πάρεις ανάσα.

Η αλήθεια Γιώργο είναι ότι στο κασέρι θέλει χοντρό ψάξιμο στα μάρκετ :lol: ......η δεν ξανααγοράζεις και να πάει στο διάολο και τον ένα και το άλλο μαρκετ.

Εχω φίλο άνεργο που εργάζεται μόνο η γυναίκα του. Η "δουλειά" του είναι να γυρνά όλη την ημέρα στα μάρκετ ψάχνοντας την καλύτερη τιμή ακόμα και για ένα πακέτο μακαρόνια. Δεν χρειάζεται να δουλέψω μου είπε, μας δαγκώνουν τόσο όμορφα και με το γάντι που χαμπάρι δεν παίρνει κανείς. Την ζημία που έχει το σπιτικό μου από την απώλεια του μεροκάματου μου, την αντισταθμίζω με τις κυνηγημένες αγορές που κάνω. Φτιάχνω στο σπίτι μόνος μου και ότι χαλάει και έτσι το νοικοκυριό μας τα φέρνει βόλτα.

Πόσοι από εσάς αγοράσατε το ίδιο προϊόν με διαφορετική τιμή από το ίδιο ράφι ?

Εγώ πάντως πολλές φορές. Μας κατακλέβουν κανονικά.


Δεν αξίζει τις βενζίνες φίλε μάστορα για ένα πακέτο μακαρόνια !!

sdancer75

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.527 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ