Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148279 από kosi
Απαντήθηκε από kosi στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

BIOPEL έγραψε: Να και κάτι για να γελάσουμε : την προηγούμενη εβδομάδα το Praktiker Θεσσαλονίκης είχε το Νευροκοπίτικο πέλλετ 4 ευρώ το τσουβαλάκι, πρίν λίγο που ήμουν εκεί είχε νέα τιμή. Προσοχή , κρατηθείτε : 3,95 ευρώ.
Τρέξτε να προλάβετε.

Στο κιλκίς νομίζω το ειδα 4.49.στο καρφούρ στο παζάρι.
Last edit: 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν by kosi.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148280 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

giannhs123 έγραψε: γεια σας.εδω στην ελλαδα δεν υπαρχει πρωτη υλη ποιοτικη και επαρκης για πελλετ οπως στη βορεια ευρωπη που ειναι μεσα στα δασει και στα ελατα .για αυτο τα περισοτερα ειναι καθαρο ξυλο και οχι ρετσινες και διαφορα αλλα που βαζουν.μετα εχουν και απαιτηση να μας τα χρεωνουν το ιδιο με τα αυστριακα που ειναι καλητερα και εχουν περισοτερα μεταφορικα για να ερθουν μεχρι εδω απο τα δικα μας


Αν μη τι αλλο το φορουμ βριθει ειδημόνων!!!

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148282 από giannhs123
Απαντήθηκε από giannhs123 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
εσυ που ξερεις καλυτερα,για πες μας δηλαδη γιατι τα ξενα πελλετ(sbaisxofen)καλυτερο απο ολα τα δικα μας πελλετ,που μας ερχεται απο του διαολου τη μανα ,σχεδον το ιδιο στην τσεπη με τα δικα μας.να μου πεις λογαριασμο θα σου δωσουμε.αλλα και γω και πολλοι αλλοι σας λεμε οτι το μαγαζι θα κλεισει,οι επηδοτησεις τελος,δεν υπαρχουν.
Last edit: 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν by giannhs123.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148288 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ανάτρεξα στην αγορά που έκανα σε golden nugget από το L.M. (Δέκα σακουλάκια).
Φεβρουάριος αγορά 5,20 € και σήμερα 4,65 € στο φυλλάδιο που έβγαλε ο Φωκίωνος στο φόρουμ.
Διαφορά πάνω από μισό ευρώ. Αναμένω κάτι καλύτερο από τα άλλα πέλλετ.
Δεν ξεχνώ ότι μέσα Νοεμβρίου αγόρασα και δοκίμασα στον proggeto γιά πρώτη φορά a2 alfawood με 3,49€ από praktiker.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148298 από georgemp2
Απαντήθηκε από georgemp2 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
καλημέρα στην παρέα, 3 χρόνος χρήσης pellet και έχοντας δοκιμάσει αρκετά, πλέον είμαι ανάμεσα στο Α1 ή Α2 της alfawood (πήρα δοκιμαστικά για boiler το Α1, μέχρι στιγμής είμαι ευχαριστημένος.) η στο golden nuggets. το πρώτο το βρήκα στα 242 το Α1 και 243 το Α2 και μια μικρή έρευνα για το golden το βρήκα στα 270. τη αξίζει περισσότερο;
στο παρελθόν έχω βρεθεί και με παρτίδα μαπα του gloden και είχα μεγάλο πρόβλημα, μου έβγαζε κάτι σαν υγρή Πίσα.
περιμένω τις γνώμες σας, Θεσσαλονίκη βρίσκομαι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148299 από georgemp2
Απαντήθηκε από georgemp2 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

NIKOLAOS66 έγραψε: Εγώ πήρα 4 τόνους Α2 από έμπορο στην Επανομή προς 200 ευρώ τον τόνο, αλλά χωρίς ΦΠΑ. Πρώτη φορά θα το κάψω αλλά συγγενής που παίρνει 2 χρονιές από το ίδιο και το καίει σε λέβητα ΘΑΛΕΙΑ είναι υπέρ ευχαριστημένος, χωρίς μπουκώματα και κλίνκερ.

μόλις διάβασα το σχόλιο σας, επανόμη από που προμηθευτήκατε το A2; μπορώ να έχω τα στοιχεία γιατί μένω εκεί κοντά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.507 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ