Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #154041 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Φιλε ETSA στο σταθερο τηλ που εχεις δωσει πιο πανω που πηρα αυτο μου ειπαν.τωρα για το κινητο που γραφεις αν καποιος το μεταπωλει απο 186Ε χοντρικη 150-160Ε λιανικη δεν ξερω!!!!!λιγο κουφο μου ακουγεται!!!!!!θα δουμε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #154043 από thomas
Απαντήθηκε από thomas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
θα συμφωνησω μαζι σου Κωστα,σε τηλέφωνο που πηρα και εγω αυτά μου ειπαν όπως και σε σενα,..δεν μπορει να αγορασεις από το εργοστασιο και με παρεπεμψαν αν θελω να με ενημερωσει ο πωλητής της περιοχής μου .....τωρα ο φιλος Σταθης μηπως ,το αφαιρει το ΦΠΑ επειδή το παιρνει πίσω και το υπολογιζει ετσι ως επαγγελματιας,δεν μας τα λεει καλά?????/

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #154045 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Εμενα μου φαίνονται απλά τα πράγματα 150+ΦΠΑ απο το εργοστασιο και 160+ΦΠΑ απο τον εμπορο. Οποιος μπορεί να αγοράσει απο το εργοστάσιο είναι αλλο θεμα. Αυτά χωρίς να παρω τηλεφωνο απο τα οσο διαβάζω. Εκτός αν κατι δεν το επιασα.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #154049 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Για να μην συνεχιζεται η παραπληροφορηση πηρα και το κινητο τηλ που αναφερει πιο πανω ο ETSA και μιλησα με καποιον κυριο που ειναι εκπροσωπος τις εταιριας η οποια βρισκεται το εργοστασιο στη ΡΙΤΣΩΝΑ με διαβεβαιωσε και οποιος θελει ας το παρει τηλ δεν πουλαει σε ΙΔΙΩΤΕΣ μονο σε ΕΜΠΟΡΟΥΣ και οχι ΛΙΑΝΙΚΗ.και επειδη αναφερα οτι εχει γραφτει στο φορουμ και το τηλ το βρηκα απο εδω μεσα και τον πηρα θα Παρακαλουσε για θεμα προστασιας και οτιδηποτε αλλο να σας το γραψω.160+φπα ρε ETSA μηπως το πηρες για μεταπωληση η το πηρες με φπα χοντρικη διοτι εχεις καταστημα με θερμανση και το δικαιολογεις και δεν μας το λες?οποιος θελει ας παρει να ρωτησει τον εκπροσωπο να μαθει!!!!!!!τελος το θεμα απο μενα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #154052 από dimospsy
Απαντήθηκε από dimospsy στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Βρήκα αυτό στο facebook...
Για καβαλα_δραμα μόνο !!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 5 Μήνες πριν #154055 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Δημο καλησπερα εχετε επιλογες εκει υπαρχουν πολλοι και υπαρχει ανταγωνισμος δεν εχεται και μεταφορικα..ενω να ερθουν σε εμας υπαρχει δρομος!!!!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.551 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ