Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #162073 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Για Α1 - κατα δηλωση....

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #162078 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

etsa67 έγραψε: Να μη διαβαζεισ αυτα που γραφω. Παρακληση Jnet κανε μια ισχυρη παρεμβαση σε οσουσ προσπαθουν να εμοδισουν το εργο και το σκοπο αυτου του φορουμ. Πρεπει Jnet να δινουμε με οσεσ γνωσεισ εχει ο καθενασ μασ τεχνικη υποστηριξη και οχι καποιοι να προκαλουν και να διχαζουν τη προσπαθεια.


Τον προηγούμενο μήνα-δίμηνο ημουν πολύ απασχολημένος και δεν μπόρεσα να διαβάσω το φόρουμ. Βλέπω τωρα οτι μετά απο αυτή την εκληση του Στάθη εγώ εχω γράψει για τον πονο μου με το πέλλετ του Praktiker που ηρθε μεχρι την πορτα μου και γύρισε πίσω αλλά δεν εχω απαντησει στον Στάθη γιατί απλά δεν τον είχα διαβάσει.

Το energ εδω και πολλά χρόνια βοηθάει τους ανθρώπους με το να δινει συμβουλές είτε proactive (πριν συμβεί κάτι βλέπε ελλειψη σε Pellet) είτε λύνοντας τα προβλήματα τους οταν δημιουργούνται. Και δεν το κάνει το energ φυσικά αλλά ο Κώστας, ο Στάθης, o Δημήτρης, ο ταδε, ο δείνα, δηλαδη ολα τα μέλη του energ που μπαίνουν να δούν αν καποιος εχει θέμα για να τον βοηθήσουν. Αυτό λέγεται αλληλεγύη και πιστεύω οτι είναι κατι που δεν θα μπορέσει κανενας να το σταματήσει.

Οσο αφορά τις διαφορές διενέξεις που μέχρι τώρα ήταν πολλές οχι τα τελευταία χρόνια αλλά παλαιότερα και ιδιαίτερα τα πρώτα χρόνια είχαμε δημιουργήσει την Arena για να πηγαίνουν εκεί καποια θέματα που είχαν αρκετές διενέξεις.

Παλαιότερα υπήρχε εκτός απο την ομάδα συντονισμού και η ομάδα αξιολόγησης αν θυμούνται κάποιοι.

Το 2018 θα κάνω μιά εκλήση και εγώ με την σειρά μου σε οσους αγαπούν το energ να συμμετάσχουν σε μια νέα συλλογικότητα που θα δημιουργήθεί και θα εχει υπο την διαχείρισή της το energ.gr.

Οποιος ενδιαφέρεται να συμμετάσχει σε αυτό το εγχειρημα μπορεί να στείλει email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με θέμα "Κοινωνικό και Αλληλέγυο energ.gr" δίνοντας ονοματεπωνυμο και τηλέφωνο. Αφου περάσουν 15 ημέρες θα δημιουργήθεί μια ομάδα η οποία θα ασχοληθεί με την συνταξη ενός καταστάστικού του ατυπου αυτού εγχειρήματος της διαχείρισης του energ.gr. Στην συνέχεια αυτό θα κοινοποιηθεί και στα υπόλοιπα μέλη ωστε να υπάρξει ευρεία συμμετοχή και από άλλα μέλη.

Με αυτό τον τρόπο το energ θα ανενέωθεί. Θα υπάρξει νέο αίμα με νέες ιδέες και θα περάσει μετά απο την πρώτη εξάετία στην νέα του εποχή.

Οπως ανέφερα και σε προηγούμενο post είμαι μεταπτυχιακός φοιτητής του προγράμματος Κοινωνικής και Αλληλέγυας οικονομίας του Ε.Α.Π. οπότε υπάρχει και αρκετή βοηθεια απο εκεί για να επιτύχει κάτι τέτοιο.

Το παρόν θα μπεί εμπολουτισμένο με περισσοτερες πληροφορίες και στον πίνακα ανακοινώσεων.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #162273 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

aaaffers έγραψε: Παντως κύριοι το Ελληνικό ARCADIA στο λερου ειναι πολύ ανώτερο και φθηνότερο απο το holz royal

Συγγνώμη Τώρα μόλις είδα το ARCADIA και είναι επιεικώς μάπα για να μην πω τίποτα άλλο !

Στάλθηκε από το LG G flex 2 μου, με "Tapa"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #162274 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ενημέρωση ...
Το περιμένουν λέει ...


Στάλθηκε από το LG G flex 2 μου, με "Tapa"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #162275 από BIOPEL
Απαντήθηκε από BIOPEL στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Το HOLZ ROYAL το έχει το λερόυ Θεσσαλονίκης απο τον Νοέμβριο 3,85 ευρώ, και έχει αρκετές παλέτες.
Έκαψα σχεδόν 1 τόνο και είναι κορυφαίο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 3 Μήνες πριν #162276 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
Λεφτ, διαφωνω για το αρκαδια, εκαψα τουλαχιστον 20 τσουβαλια και ηταν καλο. Θελω να πω δεν αφηνε καταλοιπα...
βεβαια η τιμη του το πουλανε ειναι για σφαλιαρες... Α1... ναι οκ....

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.495 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ