Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
6 Χρόνια 2 Μήνες πριν #162573 από ΝΧΟΝΤΖ
Απαντήθηκε από ΝΧΟΝΤΖ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

thomas έγραψε: Το practiker to είχε μέχρι τον Νοέμβριο το Α2 230€ ,το Δεκέμβριο 265€ κ τον Ιανουάριο 285 ✓ 55 ευρώ αύξηση τον τόνο σε 1 μήνα και κάτι.παρομοια πραγματα εγιναν και στα σημεια πωλησης seewood από 255 στα 285 σε ένα μήνα για Κεντρική Ελλάδα οι τιμές.,Δεν παίζονται, Απαράδεκτοι.


Επειδή έκανα 2 παραγγελίες Νοέμβριο από Πρακτικερ ( με τιμή γύρω στα 230 ) να πώ εδώ ότι η τιμή αυτή μου είχαν πεί ότι ήταν σε προσφορά και μετά τον Δεκέμβριο θα ανέβαινε...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 2 Μήνες πριν #162574 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Επειδή διαβάζω το φόρουμ 5+ χρόνια....
Επειδή ξέρω από πρώτο χέρι ότι σαν έμπορος θα φτιάξεις κάτι 10 € και θα το πουλήσεις 30 € (σε απάντηση του Κώστα ΠΗΧΑ γιατί ο τάδε controller τον βρήκε στο internet 70€ ενώ η μαμά εταιρεία το πουλάει 180 €...)
Επειδή με αυτά που διάβαζα εδώ 5+ χρόνια και έβλεπα τον καθως πρέπει κύριο να οργώνει την επαρχεία και να προωθεί το εμπόρευμα του,ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ εγώ κάτι Ελληνικό να στοιχίζει λιγότερο από το ξενόφερτο Ρουμάνικο...
αλλά διαψεύστηκα κοιτώντας την τιμή του να είναι παραπλήσια του ξενόφερτου..
Και φυσικά 5 χρόνια αγοράζω ξενόφερτο...
Γιατί άμα αυτός κοιτάει την τσέπη του μία, άλλο τόσο την κοιτάω και εγώ..
Και μπορώ να σας πω ότι αρχίσει να μου αρέσει που δεν έχω δώσει μία στη εν λόγο εταιρεία...

Φυσικά μιλάω αόριστα προκειμένου γλιτώσω τυχόν δικαστικές κλήσεις...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 2 Μήνες πριν #162579 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Συμφωνω μαζι σου Μιχαλη .οι πιο πολλοι προτιμησαμε να παρουμε εκτος απο ΕΛΛΗΝΙΚΑ μηχανηματα και ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΕΛΛΕΤ.ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΞΙΖΕ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 2 Μήνες πριν #162582 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Δύσκολη απαντηση.....
Προσωπικά ως προϊόν δεν εχω θεμα - το χρησιμοποιώ χρόνια....
Απλά έχω ξεχάσει την seewood έχοντας πολύ ακριβές τιμές.

Περιμένω ποτε θα γινει προσφορά απο πρακτικερ κ.λ.π.

Τώρα για την ευβοια τα έχουμε πει - τρώγεται μόνο επειδή ειναι φτηνότερο... Αλλά είναι οριακά συμφέρον σε σχέση με την βαβούρα του...
Το αρκαδια? και πάλι σα προϊόν καλό. Η τιμη???? Χμ.....

Μιλάω πάντα απο αυτά που εχω δοκιμάσει ο ιδιος ( τα ελληνικά) .....

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384
Last edit: 6 Χρόνια 2 Μήνες πριν by Fokion.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 2 Μήνες πριν #162583 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
μην γκρινιαζετε τοσο :)
το πρακτικερ ειχε 3,50 μεχρι το τελος του χρονου (τα δωρεαν μεταφορικα ηταν για λιγο)
σ αυτη την τιμη προφανωσ συμφερει (παντα για αθηνα κλπ) και φετος δεν ειδα να υπαρχει και κατι φθηνοτερο
σιγουρα η τιμη αυτη εμφανιζεται παντα σαν προσφορα σταθερη ομως για 3 χρονια τουλαχιστον
και μην περιμενετε πολυ χαμηλοτερες τιμες ...το βασικο ειναι η ποιοτητα ναχει ναποια συνεπεια και σ αυτο η αλφα το καταφερνει ...μακαρι και το αρκαδια να δειξει τα ιδια μια και δειχνει σοβαρος κατασκευαστης ...σιγουρα υπαρχουν και αρκετες μικρες μοναδες αλλα τοπικης εμβελειας που θα πρεπει ο καθενας να ψαξει


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 2 Μήνες πριν #162585 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Για άλλη μια φορά η "γενιά της χρεοκοπίας", η γενιά που με τις πράξεις της και την νοοτροπία της κατέστρεψε την χώρα επιτίθεται προς ελληνικές επιχειρήσεις που απασχολούν Έλληνες εργαζομένους . Επιχειρήσεις που το 80% τους το παίρνει η εφορία.

Επιχειρήσεις που έχουν να ανταγωνιστούν αυστρογερμανικους κολοσσούς που δανείζονται με 1% επιτόκιο ενώ οι δικές μας με 10% και παράγουν τα προιόντα τους σε τρίτες χώρες με φτηνά μεροκάματα και φτηνό ρεύμα.

Επιχειρήσεις που έχουν κατηγορηθεί για καταστροφή του περιβάλλοντος. Που παρανομούν κατάφορα


Θέλετε να πάει να σαρώσει όλα τα ελληνικά δάση να ρίξει κοστολόγιο η "εταιρία" για να είστε ευχαριστημένοι όπως ΠΑΡΑΝΟΜΕΙ ο κολλοσός και σας κοροιδεύει με το πελλετ που σας πουλάει. Που σας δίνει την β ποιότητα όπως παραπονιούνται όλοι εδώ μέσα που καμία σχέση δεν έχει με το πέλλετ προ 4-5 χρόνια; Συμφωνείτε; Πάω στοίχημα στην Βουλγαρία το συσκευάζουν και σας κοροιδεύουν κιόλας.

Οι Ελληνικές επιχειρήσεις προσφέρουν φτηνές τιμές το καλοκαίρι. Τότε όμως θέλετε να πάτε τις διακοπούλε σας. Όμως ο Έλληνας θέλει να γκρινιάξει. Δεν είναι τυχαίο που οι μισθοί των παιδιών σας ειναι στα 400€. Εύχομαι σύνταξη 100€ και μισθοί Ρουμανίας και Βουλγαρίας για να σας δίνουν φτηνό πέλλετ το Γενάρη με -10 βαθμούς σε τιμή που εσείς θέλετε.

Εγώ θέλω να κλείσουν όλες οι Ελληνικές επιχειρήσεις, να δούμε πόσο θα σας το πουλάει ο Βούλγαρος και ο Ρουμάνος μετά...Με την νοοτροπία σας κλείνετε τις ελληνικές επιχειρήσεις. Όπως είπε και ο φίλος "δεν έχω αγοράσει 5 χρόνια". Αυτός ειναι ο σκοπός σας. Να πεθάνει η κατσίκα του γείτονα. Τρελένεστε να πάρει χρήματα Έλληνας. Δεν κοιτάτε την τσέπη σας. Κοιτάτε να καταστρέψετε τον άλλο. Για αυτό φτάσαμε εδώ που φτάσαμε. Σασ πουλάει 300/365 φτηνό πέλλετ και μπήκατε να γκρινιάξετε για τις 60 μέρες.
Το μίσος σας για τον Έλληνα εργαζόμενο και επιχειρηματία είναι ανυπέρβλητο.
Έλεος πια δεν θα βάλετε ποτέ μυαλό;
Last edit: 6 Χρόνια 2 Μήνες πριν by john88s.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": shaman

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.495 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ