Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
4 Χρόνια 4 Μήνες πριν #168915 από Johnpropoman
Απαντήθηκε από Johnpropoman στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

sdancer75 έγραψε:

Johnpropoman έγραψε: Τα "Foco" είναι από Ρουμάνικη ξυλεία (το Α1 από έλατο και το Α2 από πεύκο)
Στο Leroy Merlin της Λάρισας που ρώτησα η μεταφορά της παλέτας έκαστης είναι 25 Ευρώ.
(90 σακιά χ 15 kg=1350kg,την θεωρούν μεγάλη γι'αυτό την χρεώνουν τόσο)

Υ.Γ΄Αγοράζουμε μέχρι 70 σακιά χ 15 kg=1080kg για κόστος μεταφοράς !5 Ευρώ.-

Λάρισα Leroy Merlin αγορά 2/11 foco παλέτα 15 ευρώ, σήμερα 23/11 η ίδια παλέτα 20 ευρώ (παράδοση ξανά Λάρισα) ο φίλος παραπάνω αναφέρει από το ίδιο κατάστημα 25 ευρώ τελικά θα μας τρελάνουν αυτοί; Τους είπα ότι θα πάρω δική μου μεταφορική ακόμη και αν τελικά πληρώσω τα ίδια.
Το focco A2 λέει τίποτε;


Καλημέρα,συμπολίτη! :)
Η "πρώτη"(δείγμα) παρτίδα που είχαν από τα "Foco" ήταν από Ρουμάνικη ξυλεία(καλό),η επόμενες από Βουλγαρία...
Όπως λέει και ο γύφτος"άλλο ντείχνει άλλο μπήχνει". :evil:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 4 Χρόνια 4 Μήνες πριν #168920 από sdancer75
Απαντήθηκε από sdancer75 στο θέμα Re:Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

Johnpropoman έγραψε:

sdancer75 έγραψε:

Johnpropoman έγραψε: Τα "Foco" είναι από Ρουμάνικη ξυλεία (το Α1 από έλατο και το Α2 από πεύκο)
Στο Leroy Merlin της Λάρισας που ρώτησα η μεταφορά της παλέτας έκαστης είναι 25 Ευρώ.
(90 σακιά χ 15 kg=1350kg,την θεωρούν μεγάλη γι'αυτό την χρεώνουν τόσο)

Υ.Γ΄Αγοράζουμε μέχρι 70 σακιά χ 15 kg=1080kg για κόστος μεταφοράς !5 Ευρώ.-

Λάρισα Leroy Merlin αγορά 2/11 foco παλέτα 15 ευρώ, σήμερα 23/11 η ίδια παλέτα 20 ευρώ (παράδοση ξανά Λάρισα) ο φίλος παραπάνω αναφέρει από το ίδιο κατάστημα 25 ευρώ τελικά θα μας τρελάνουν αυτοί; Τους είπα ότι θα πάρω δική μου μεταφορική ακόμη και αν τελικά πληρώσω τα ίδια.
Το focco A2 λέει τίποτε;


Καλημέρα,συμπολίτη! :)
Η "πρώτη"(δείγμα) παρτίδα που είχαν από τα "Foco" ήταν από Ρουμάνικη ξυλεία(καλό),η επόμενες από Βουλγαρία...
Όπως λέει και ο γύφτος"άλλο ντείχνει άλλο μπήχνει". :evil:

Εγώ αυτό που θυμάμαι το Α2 foco ήταν σχεδόν λευκό ενώ αυτό που έχει τώρα είναι αρκετά πιο σκούρο. Είναι καλύτερο η χειρότερο ως αποτέλεσμα δεν ξερω. Επειδή παρήγγειλα 2 παλέτες Α2 αλλά δεν έχω παραλάβει ακόμη, την Τρίτη θα αγοράσω δύο σακιά Α2 για δοκιμή. Αν δεν κάψει καλά θα ακυρώσω την παραγγελία η θα αγοράσω Α1 αν και οι κριτικές του jnet που το δοκίμασε δεν ήταν καλές αφού είχε όπως είπε πολύ κλινκερ.

Πάντως από Βουλγαρία ήταν και το energie holz που είχε μέχρι πέρυσι και ήταν πολύ καλό αν και σκούρο.

Στάλθηκε από το Neffos X1 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

sdancer75
Last edit: 4 Χρόνια 4 Μήνες πριν by sdancer75.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 4 Μήνες πριν #168921 από Johnpropoman
Απαντήθηκε από Johnpropoman στο θέμα Re:Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

sdancer75 έγραψε:

Johnpropoman έγραψε:

sdancer75 έγραψε:

Johnpropoman έγραψε: Τα "Foco" είναι από Ρουμάνικη ξυλεία (το Α1 από έλατο και το Α2 από πεύκο)
Στο Leroy Merlin της Λάρισας που ρώτησα η μεταφορά της παλέτας έκαστης είναι 25 Ευρώ.
(90 σακιά χ 15 kg=1350kg,την θεωρούν μεγάλη γι'αυτό την χρεώνουν τόσο)

Υ.Γ΄Αγοράζουμε μέχρι 70 σακιά χ 15 kg=1080kg για κόστος μεταφοράς !5 Ευρώ.-

Λάρισα Leroy Merlin αγορά 2/11 foco παλέτα 15 ευρώ, σήμερα 23/11 η ίδια παλέτα 20 ευρώ (παράδοση ξανά Λάρισα) ο φίλος παραπάνω αναφέρει από το ίδιο κατάστημα 25 ευρώ τελικά θα μας τρελάνουν αυτοί; Τους είπα ότι θα πάρω δική μου μεταφορική ακόμη και αν τελικά πληρώσω τα ίδια.
Το focco A2 λέει τίποτε;


Καλημέρα,συμπολίτη! :)
Η "πρώτη"(δείγμα) παρτίδα που είχαν από τα "Foco" ήταν από Ρουμάνικη ξυλεία(καλό),η επόμενες από Βουλγαρία...
Όπως λέει και ο γύφτος"άλλο ντείχνει άλλο μπήχνει". :evil:

Εγώ αυτό που θυμάμαι το Α2 foco ήταν σχεδόν λευκό ενώ αυτό που έχει τώρα είναι αρκετά πιο σκούρο. Είναι καλύτερο η χειρότερο ως αποτέλεσμα δεν ξερω. Επειδή παρήγγειλα 2 παλέτες Α2 αλλά δεν έχω παραλάβει ακόμη, την Τρίτη θα αγοράσω δύο σακιά Α2 για δοκιμή. Αν δεν κάψει καλά θα ακυρώσω την παραγγελία η θα αγοράσω Α1 αν και οι κριτικές του jnet που το δοκίμασε δεν ήταν καλές αφού είχε όπως είπε πολύ κλινκερ.

Πάντως από Βουλγαρία ήταν και το energie holz που είχε μέχρι πέρυσι και ήταν πολύ καλό αν και σκούρο.


Καλημέρα,συμπολίτη! :)
Εκτός από τα 2 σακιά Α2 δεν αγοράζεις και 2 από το Α1 για δοκιμή.
Κρίνεις εκ του αποτελέσματος,"sdancer75".

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 4 Μήνες πριν #168922 από sdancer75
Απαντήθηκε από sdancer75 στο θέμα Re:Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet
ναι θα το κάνω, οπότε βάζω την παραγγελία σε αναμονή αφού επέλεξα δική μου μεταφορική μετα τα νούμερα του Leroy

sdancer75

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 4 Μήνες πριν #168925 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Επειδή αναφέρεστε στο foco έχω να πω τα εξής: Φέτος προμηθεύτηκα το "Α2" ενώ πέρυσι το "Α1".
To A2 είναι πιο ανοιχτόχρωμο από το Α1 ... το λέω αυτό με κάθε βεβαιότητα γιατί μου είχε περισσέψει Α1 από την προηγούμενη χρονιά οπότε η σύγκριση είναι μπροστά μου ... Επίσης το Α2 είναι λίγο πιο "κοντό" απ το Α1. ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Χρόνια 4 Μήνες πριν #168928 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Re:Οι τρέχουσες τιμές pellet

sdancer75 έγραψε:

jnet έγραψε:

jnet έγραψε: Πηρα 10 σακκια foco A1 για δοκιμή. Ακόμη ομως δεν μπορώ να τα κάψω λογω καιρού!

Klinker του θανάτου. Κοτρώνια προφανώς απο το πευκο. Δεν θα ξαναπάρω!!!Δεν το προτείνω!

Το Α1 είναι έλατο και όχι πεύκο αυτό πήρες τελικά;

Στάλθηκε από το Neffos X1 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πηρα Α1 αλλά αυτό που είδα είναι χαλια.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.500 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ