Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138221 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Εκτός απο την Κρετα, υπάρχει κι αλλος που δαγκωσε την πιάτσα
(Κεραμαρης λεγεται) Φυλαχτείτε


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": rod

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138294 από nicktuono
Απαντήθηκε από nicktuono στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Καλησπέρα και από εμένα, είμαι νέο μέλος, έχω παραγγείλει και πληρώσει και εγώ από τις 15 Σεπτέμβρη 3 παλέτες στην Creta pellet και καμιά ελπίδα για παραλαβή...
Κρίμα που δεν είχα βρει τις συζητήσεις εδώ στο φόρουμ πριν παραγγείλω, αν και είχα κάνει μια αναζήτηση για την creta pellet στο google, φαίνεται δεν έψαξα καλά...
Ξεκινάω και εγώ τις νόμιμες διαδικασίες...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138302 από rod
Απαντήθηκε από rod στο θέμα creta pellet ellas
οποιος οι οποιοι θυσαυριζουν με αυτον τον απαραδεκτο τροπο δηλ παιρνοντας προκαταβολες χωρις να στελνουν το προιον και δε μιλαμε για μικροποσα θα ερθει η στιγμη που θα δικαιωθουν ολοι οι παθωντες. και θα δικαστουν οι υπαιτιοι.
σταματηστε τις παραγγελιες απο τη φαντασμα εταιρεια creta pellet ellas[ για να μη χασετε τα λευτα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
καταθετεις στην τραπεζα πειραιως και μετα δεν απαντανε καν στο τηλεφωνο.
προκειται για ενα καλοσχεδιασμενο μεγαλο κολπο(κομπινα).
Δρουν πανελαδικα και παιζουν με τον ποιο ασχημο τροπο με ολους εμας τους ανυποψιαστους πολιτες.
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΑ ΘΥΜΑΤΑ ΤΟΥΣ.
ΠΡΟΣΟΧΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138304 από rod
Απαντήθηκε από rod στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΠΑΘΑ ΜΕΣΑ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΜΕ ΔΥΟ ΠΑΛΕΤΕΣ ΠΕΛΛΕΤ.ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ
ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΧΕΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ
ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΜΑ ΓΝΩΡΙΖΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΕΙΧΑ ΣΩΘΕΙ'
ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΝΙΚΗΤΕΣ!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138308 από stratis 1
Απαντήθηκε από stratis 1 στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Αν κανετε αναζήτηση στο google 'creta pellet,πρώτο μετά τις διαφημίσεις βγαίνει αυτό...

www.cretapellet.gr/
ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΠΕΛΛΕΤ-ΤΙΜΗ ΠΕΛΛΕΤ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΑΘΗΝΑ 195 ΕΥΡΩ ΜΑΖΙ ΜΕΦΠΑ.ΠΩΛΗΣΗ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ ΤΗΣ ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #138313 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

stratis 1 έγραψε: Αν κανετε αναζήτηση στο google 'creta pellet,πρώτο μετά τις διαφημίσεις βγαίνει αυτό...

πιο κατω στην 2η σελίδα βγαινει και το παρακάτω
diavgeia.gov.gr/doc/%CE%92%CE%99%CE%95%C...CE%9B%CE%97-6%CE%9C1

ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΜΕ
Επιβάλλουµε στην επιχείρηση CRETA PELLET HELLAS ΜΕΠΕ, - ΦΟΙΝΙΚΙΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
µε ΑΦΜ 800447820 ∆.Ο.Υ Ηρακλείου Κρήτης , πρόστιµο επτά χιλιάδων ευρώ (7.000 €) σύµφωνα
µε τις διατάξεις του άρθρου 133 παρ. 1 και 4 της απόφασης Α2-861/22-8-2013 ∆.Ι.Ε.Π.Π.Υ.,
επειδή την 10-02- 2014 κατά τον έλεγχο που διενεργήθηκε εντός της επιχείρησης Ταυρή Βασιλική
του Γεωργίου στο ∆.∆ Ψαχνών του ∆ήµου ∆ιρφύων – Μεσσαπίων ν. Ευβοίας , διαπιστώθηκαν:
α) ότι επί των συσκευασιών 15 κιλών καυσίµων στερεής βιοµάζας την εν λόγω επιχείρησης δεν
αναγράφεται ο αριθµός παρτίδας (άρθρο133 παρ.1 ∆ΙΕΠΠΥ) και
β) κατά τον έλεγχο στα τιµολόγια – δελτία αποστολής της εταιρείας δεν αναγράφεται η πηγή του
πέλετ( άρθρο 133 παρ. 4 ∆ΙΕΠΠΥ).
ΑΔΑ: ΒΙΕΩ7ΛΗ-6Μ1Σελίδα 2 από 2
Η απόφαση επιβολής διοικητικού προστίµου του παρόντος νόµου υπόκειται σε ενδικοφανή
προσφυγή µέσα σε προθεσµία τριάντα (30) ηµερών από την κοινοποίησή της ενώπιον του Γενικού
Γραµµατέα Αποκεντρωµένης ∆ιοίκησης Θεσσαλίας – Στερεάς Ελλάδας. Η απόφαση επί της
προσφυγής εκδίδεται µέσα σε προθεσµία τριάντα (30) ηµερών από την κατάθεση της προσφυγής.
Το ύψος του επιβληθέντος προστίµου διοικητικού προστίµου µειώνεται στο ήµισυ εάν εντός
τριάντα (30) ηµερών από την ηµεροµηνία κοινοποίησης της πράξης παράβασης και σε κάθε
περίπτωση πριν την άσκηση της ενδικοφανούς προσφυγής ενώπιον του Γενικού Γραµµατέα
Αποκεντρωµένης ∆ιοίκησης ο υπόχρεος προβεί σε καταβολή του προστίµου. Η καταβολή αυτή
συνεπάγεται την αυτοδίκαιη παραίτηση του υπόχρεου από κάθε δικαίωµα προσβολής ή
αµφισβήτησης της πράξης επιβολής προστίµου.
Το παραπάνω πρόστιµο εισπράττεται από τη ∆.Ο.Υ. φορολογίας της εταιρείας και θα εισαχθεί
κατά 50% µε ΚΑΕ 3739 ως δηµόσιο έσοδο και κατά 50% µε ΚΑΕ 64070 και θα αποδοθεί στο
λογαριασµό Ε.Τ.Ε GR 04 0110 7540 0000 7545 4006 190. Το πρωτότυπο του σχετικού διπλοτύπου
να προσκοµισθεί στην Υπηρεσία αµέσως µετά την καταβολή του.
Ο Αν/της Προϊστάµενος ∆/νσης Ανάπτυξης

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ