Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #138734 από 1821abgd@gmail.com
Παιδια ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε ολους τα νεα ειναι οτι δεν υπαρχει εργοστασιο πελλετ στην κρητη μονο το ΛΑΜΟΓΙΟ ο Χ.Β. εχει ενα μαγαζι επιπλων μηπως κανενας απο ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ αν θελει και μπορει να μας δωσει κανενα στοιχειο παραπανω ευχαριστω βασιλης 6970299728
Last edit: 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν by jnet. Αιτία: Αιτημα απο το θιγομενο για αφαιρεση του ονοματος του

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #138913 από γιωργος σιντυχακης
καλημερα σε ολους και καλα ξεμπερδεματα.ονομαζομαι γιωργοσ σιντυχακης και ειχα δουλεψει στη creta 1 χρονο.εδω και αρκετους μηννες την εταιρεια απο οτι γνωριζω την εχουνε αγορασει καποιοι βουλγαροι.το χαρη τον γνωριζω απο οταν ειχα δουλεψει εκει ποτε δεν ειχε δημιουργηθει καποιο προβλημα απο οτι ξερω με καποιο πελατη.το μονο που ακουσα ηταν οτι σκοτωθηκανε με τον γιαννη και επεσε και πολυ ξυλο.λογο οτι και αυτος εχασε αρκετα χρηματα και αποχωρησε.ο γιαννης ημουν μπροστα που ειχε μιλησει και με το φορουμ και τους ειχε πει οτι ο χαρης εχει αποχωρηση.εδω και πολλους μηνες.καλα ξεμπερδεματα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #138915 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Μπορουν να μας πουν αυτοί που εβαλαν λεφτά και δεν πηραν πελλετ σε ποιους δικαιουχους τα βαλανε μπας και βγαλουμε καμμιά ακρη για το ποιοι είναι απο πισω?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #138918 από alex.mix.mix
Απαντήθηκε από alex.mix.mix στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Με εξαπατησε και εμένα πρόσφατα,το καταθετήριο έχει δικαιούχους την creta pellet hellas. To φοβερό είναι ότι μου έλεγε ότι έχει πέλλετ και θα το παραλάβω τις επόμενες μέρες,ενώ προχτές που βρήκα το φόρουμ βλέπω ότι το κάνει αυτό από το πάσχα...η ίδια ιστορία με τους υπόλοιπους μετα δεν σηκώνει τα τηλέφωνα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #138930 από stratis 1
Απαντήθηκε από stratis 1 στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Εγώ που δεν είχα δουλέψει ποτε εκει,ξέρω οτι μετά το ξύλο και τα πλακώματα ,προσπαθησαν Βουλγαροι επιχειρηματιες να εξαγορασουν τη βιομηχανια αλλα μπηκε στο παιχνιδι ενας Τούρκικος ομιλος του κλαδου.
Αφου πλακωθηκανε και αυτοι στο ξυλο και πηγαν στα εκτακτα του Βενιζελιου νοσοκομείου,
τοτε βρήκε ευκαιρία ο Κινέζικος κολοσσός 骗子和小偷 και αγόρασε την εταιρία!!!
Μετα απο αυτες τι εξελιξεις ο Βλαδίμηρος απέλυσε ολο το προσωπικό της Ρωσικης πρεσβειας στην Αθηνα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #138937 από 1821abgd@gmail.com
Γιωργο καλο απογευμα ολοι εχουν καταθεσει τα χρηματα στη κρετα πελλετ ελλας με ΑΦΜ 800447820 ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ και ολοι εχουν μιλησει με ΓΙΑΝΝΗ ΚΟΥΒΕΛΙΩΤΗ εγω ειχα μιλησει και με τους δυο Χ.Β. και σημερα που με πηρανε τηλ ενα παιδι απο ΓΙΑΝΝΕΝΑ και ενα αλλο παιδι απο ΧΑΝΙΑ ειχαν μιλησει πριν δεκα μερες με τον ΑΠΑΤΕΩΝΑ ΓΙΑΝΝΗ ΚΟΥΒΕΛΙΩΤΗ
Last edit: 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν by jnet. Αιτία: Αιτημα απο το θιγομενο για αφαιρεση του ονοματος του

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ