Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139114 από burnit 30
Απαντήθηκε από burnit 30 στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

Stavrax έγραψε:

burnit 30 έγραψε: Ποτε θα εχουμε την επομενη κληρωση από CRETA μεσα από το φορουμ???

Αφού εσύ δεν τα καις τι τα θέλεις? ;)Αυριο θα παραγγειλω 5 παλετες αφου λετε δεν εξαπατηθηκε κανενα μελος του φορουμ από την κρετα πελλετ , και την υπερασπιζεστε ακομη και τωρα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139116 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Μήπως πρέπει να τα γράψω στα γερμανικά για να καταλάβεις ότι τα σχόλια σου είναι εκτός κάθε λογικής?
Που ακριβώς διάβασες την υπεράσπιση προς την Κρέτα?


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139117 από burnit 30
Απαντήθηκε από burnit 30 στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

Stavrax έγραψε: Μήπως πρέπει να τα γράψω στα γερμανικά για να καταλάβεις ότι τα σχόλια σου είναι εκτός κάθε λογικής?
Που ακριβώς διάβασες την υπεράσπιση προς την Κρέτα?

Συγγνωμη δησκολευομαι λιγο στα ελληνικα. Γραψτα σε παρακαλω στα ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139118 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Χαλαρώστε λίγο με τις απειλές περί μυνήσεων .. Είναι και ακριβό το παράβολο 100€.

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139119 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139120 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

nivosgr έγραψε: Διαβάζω με μεγάλη προσοχή αυτό το θέμα από τότε που άνοιξε.
Θα ήθελα να απευθυνθώ προσωπικά στον Γιώργο Jnet.
Γιώργο δεν είναι κακό που μέσα από το ΦΟΡΟΥΜ άνοιξες ενδεχομένως μια δουλειά, γιατί δεν είμαι σε θέση να γνωρίζω τα οικονομικά αποτελέσματα. Αντίθετα επικροτώ κάθε προσπάθεια το χόμπι να γίνεται και επάγγελμα, ειδικά σε αυτές τις δύσκολες μέρες που περνάμε όλοι.
Όμως υπάρχει μια παράμετρος που είναι σοβαρή. Το ποιος προβάλλεται από αυτό το φόρουμ, ποιος διαφημίζεται και ποιος προσφέρει κάτι είναι ευθύνη δική σου.
Όλοι γνωρίζουμε ότι η CRETA διαφημίστηκε από το φόρουμ βαζωντας προιοντα σε κλήρωση.
Γι αυτό κατά τη γνώμη μου οφείλεις μια συγγνώμη προς όσους εξαπατήθηκαν, οφείλεις να ενεργοποιηθείς περισσότερο και κυρίως να είσαι περισσότερο προσεκτικός στο μέλλον.
Φιλικά

Νίκος
nivosgr


Αγαπητε Νικο,

Εαν εννοείς οτι κακως το energ.gr δωροθετουσε δωρα ενα εκ των οποιων κερδισες και εσυ δεχομαι την αποψη σου.

Το επαγγελμα μου είναι ιδιωτικός υπαλληλος αν δεν γνωρίζεις.

Οσο για την επιχειρηση που λες οντως ξεκίνησε καποια στο ονομα της γυναικας μου αλλα σε πληροφορω οτι τα εσοδα απο το Forum δεν αρκουν ουτε για να καλυψουν τις ασφαλιστικές εισφορές. Ο λογος που συνεχισουμε την δραστηριοτητα είναι γιατί εχουμε και αλλα εσοδα απο hosting και κατασκευη ιστοσελίδων τα οποία ουδεμια σχεση εχουν με το energ.gr.

Βλεπω λοιπον στο site σου οτι διαφημίζεις το Now Doctor και εστω οτι καποιος γιατρός εκει μέσα εξαπατησει το πελατολογιο του, θελεις να μου πεις οτι θα φερεις εσυ ευθυνη αν γινει κατι τετοιο?

Τελος θα συμπληρωσω και εγω οτι μεχρι στιγμής απο τα οσα γωρίζω οσοι εχουν εξαπατηθει εως τωρα γνωρισαν το energ.gr μετα την εξαπατηση τους. Ισως να υπάρχει και καποιος που να το ηξερε. Ας μας το πει.

Ακόμη ομως και να βρεθεί αυτός ο ενας η αντιληψη μου μου λεει οτι δεν εχω καμμία ευθυνη και φυσικά θα δεχτω και την δική σου αν θα λεει το αντιθετο οπότε μαλλον βλεπουμε διαφορετικά τα πράγματα.

Ο καθενας μας είναι ελευθερος να κρινει.

ΜΦΧ
Γιώργος.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.114 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ