Aέρας από τα τζαμί και Σφύριγμα

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #143545 από iguana
Απαντήθηκε από iguana στο θέμα Re:Aέρας από τα τζαμί και Σφύριγμα
Το τζάμι μαυρίζει έτσι μετά από κανένα οκτάωρο καύσης. Το καθαρίζω κάθε τρεις μέρες αλλά όπως είπα αν καίει πολλές ώρες η Σομπα ήδη από την πρώτη ημέρα αρχίζει να καφετιζει.
nikolas δεν καταλαβαίνω για ποιες τρύπες μιλάς. Όπως είπα δεν ξέρω αν το πάνω υαλοκορδονο λείπει εσκεμμένα από το εργοστάσιο.ο εγκαταστατης έβαλε ένα δικό του το οποίο είπε ότι δεν πρεπει να το κλείνει τελείως γιαυτό το έκοψε λίγο μικρότερο. Dimlyk το παραθυράκι φαίνεται στην τέταρτη φώτο ακριβώς κάτω από εκεί που τελειώνει το πορτοκαλί χρώμα πάνω στην πόρτα το έχω ανοίξει και φαίνεται λίγο μεσα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #143555 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Aέρας από τα τζαμί και Σφύριγμα
δε χρειαζεται και πολυ σκεψη... αυτο που εχει κανει αυτος ο εμπορας λεγεται ΠΑΠΑΡΙΑ! Δυστυχως.. Εβαλα τη φωτο σου και σε ενα ξενογλωσσο φορουμ και γελουσαν ολοι.. ζητα απο το σουπερ εμπορα να σου κανει ΑΜΕΣΗ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΠΟΡΤΑΣ!! και πες του καλυτερα να αρχισει να πουλαει ξυλοσομπες και οχι πελλετοσομπες...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #143556 από iguana
Απαντήθηκε από iguana στο θέμα Aέρας από τα τζαμί και Σφύριγμα
Ο έμπορας είναι μέγιστος καραγκιόζης (σε μήνυμα μπορώ να σου πω και ποιος είναι) και όσο λιγότερη επαφή έχω μαζί του τόσο το καλύτερο. Τι σε κάνει να πιστεύεις όμως ότι συναρμολόγησε αυτός την πόρτα και δεν ήρθε έτσι από το εργοστάσιο;Και γιατί χρήζει αντικατάστασης;Να μην βάλω απλά καινούριο υαλοκόρδονο επάνω και τέλος;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #143558 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Aέρας από τα τζαμί και Σφύριγμα
οχι θα προτιμουσα να το γραψεις εδω μεσα το ποιος ειναι.. να παρουμε ολοι μας μια αποψη..οπως ενημερωνουμε για τα καλα ας γινει και για τα ασχημα.. μη τη πατησει και αλλος... Ειμαι και ημουν παντα της αποψης απο τι στιγμη που τα σκας σε καποιον ειναι υποχρεωμενος να στα κανει αυτος.. ναι απλα πραγματα.. κανε τον ενα τηλ και πες του οτι αυτο που εκανες με το τζακι ειναι λαθος και οτι απαιτεις να σου αντικαταστησει τη πορτα.. κακο ειναι;; αν σου κανει νουμερο μετα υπαρχουν και αλλες λυσεις.. αν χρειαστεις βοηθεια σε περιπτωση που σου κανει νουμερο στειλε μου μνμ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #143561 από iguana
Απαντήθηκε από iguana στο θέμα Aέρας από τα τζαμί και Σφύριγμα
οκ έχεις δίκαιο , απλά ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί πρέπει να αλλάξει η πόρτα..αν δεν έχω καταλάβει ο ίδιος τι να του πω;
www.alexandrostzakia.gr/
Αυτός είναι , έφαγα και εγώ τον παπά από το ομολογουμένως πολύ καλό website που έχει και από το πως τα γράφει εκεί μέσα , η εμπειρία δυστυχώς δεν ήταν καθόλου καλή και καθόλου εφάμιλλη αυτών που περιγράφει και γνωρίζω ήδη άλλον ένα με την ίδια σόμπα που λέει τα ίδια και χειρότερα για τον έμπορο. (η σόμπα είναι πολύ καλή για να μην παρεξηγηθώ απλά πάρτε την από αλλού).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 3 Μήνες πριν #143760 από Gdevil
Απαντήθηκε από Gdevil στο θέμα Aέρας από τα τζαμί και Σφύριγμα
Εχμ ... να ρωτήσω... και όποιος θέλει ας απαντήσει
Όλη αυτή η μαυρίλα προέρχεται από το γεγονός ότι έχει γίνει αυτή η παρέμβαση στο τζάμι????
Τι εννοώ...
Οκ δε λέω.. παπαριά αυτό που έκανε ο έμπορος. Το να κάνεις αεροκουρτίνα σε πελετόσομπα φάίνεται παπαριά. Οκ ώς εδώ.
Αλλά όλη αυτή η μαυρίλα μήπως έχει άλλη αιτία?
Δεν ξέρω από πελετόσομπες αλλά μήπως κάτι δε γίνεται καλά με τις ρυθμίσεις, με το πέλλετ με δε ξερω εγώ τι?


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.089 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ