Grune holz wood pellet Alfa Wood

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #145423 από panagiotis
Grune holz wood pellet Alfa Wood δημιουργήθηκε από panagiotis
Μηπως εχει δοκιμασει κανεις αυτο το πελλετ της alfa woood.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #145426 από Kardas
Απαντήθηκε από Kardas στο θέμα Grune holz wood pellet Alfa Wood
δε λεει και πολλα φτηνο αλλα βρωμικο.το βαζω όμως με σβαι και είναι οκ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #145428 από fritakos
Απαντήθηκε από fritakos στο θέμα Grune holz wood pellet Alfa Wood
Σύμφωνα με το site to Grune Holz ειναι Α1 και έχει πολύ λιγότερη στάχτη απο το πράσινο.

Αν θέλει ο κ Νασικας να μας ενημερώσει σχετικά, καθώς και αν παραγεται Ελλάδα ή ερχεται έτοιμο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #145431 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Grune holz wood pellet Alfa Wood
Το πράσινο premium παίζει στα όρια μεταξυ Α2 και Α1, όσον αφορά την στάχτη και μόνον. (0,65- 0,85 )
(Ολες οι άλλοι παράμετροι ειναι Α1)

Το Grune Holz ειναι σε επιπεδα στάχτης 0,40%.

Στην έκθεση energy tech στην Θεσσαλονίκη θα έχετε την ευκαιρία να το δοκιμασετε.

Σε τιμή φυσικά , θα είναι κατά τι ακριβότερο.

(φυσικά στα σπιτια μου, μαντεύετε ποιο απο τα 2 θα καίω...)


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #145432 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Grune holz wood pellet Alfa Wood
Σχετικά με το αν η Αλφα Γουντ εισαγει πελλετ, εχω βαρεθει να πολεμάω την φήμη που διαδίδουν στην αγορά τινες χαμερπεις, κιβερπείς και χαμέβδηλοι, μαλακογνώμωνες στομίλοι, και παίκτορες πουλακίου.
Και έχοντας σιγουρα φτάσει και στα αυτιά σας, δικαιολογημένα διατυπωνετε την ερώτηση φίλε fritakos

{ Κάποιον πλασιέ που το ειχε ισχυριστει με βεβαιότητα μεσα σε καταστημα, (δεν ειχε δει οτι ημουν μεσα- ειδε μονον 2 σακια δειγματα και είπε οτι τα εισαγουμε και τα συσκευάζουμε) τον ειχα ξαπλωσει κανονικά. -Δεν μου έκανε μηνυση, επειδη θα τον απείλησα με αγωγή 2 μυριων.}

Για ποιό λογο ρε παιδιά ενα τεραστιο εργοστασιο σαν αυτο, να εισαγει πελλετ ? (να θυμηθουμε και την ΕΤ3 που θα ανοιξει παλι με τον Συριζα....)


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #145434 από fritakos
Απαντήθηκε από fritakos στο θέμα Grune holz wood pellet Alfa Wood

Nasikas έγραψε: Σχετικά με το αν η Αλφα Γουντ εισαγει πελλετ, εχω βαρεθει να πολεμάω την φήμη που διαδίδουν στην αγορά τινες χαμερπεις, κιβερπείς και χαμέβδηλοι, μαλακογνώμωνες στομίλοι, και παίκτορες πουλακίου.
Και έχοντας σιγουρα φτάσει και στα αυτιά σας, δικαιολογημένα διατυπωνετε την ερώτηση φίλε fritakos

{ Κάποιον πλασιέ που το ειχε ισχυριστει με βεβαιότητα μεσα σε καταστημα, (δεν ειχε δει οτι ημουν μεσα- ειδε μονον 2 σακια δειγματα και είπε οτι τα εισαγουμε και τα συσκευάζουμε) τον ειχα ξαπλωσει κανονικά. -Δεν μου έκανε μηνυση, επειδη θα τον απείλησα με αγωγή 2 μυριων.}

Για ποιό λογο ρε παιδιά ενα τεραστιο εργοστασιο σαν αυτο, να εισαγει πελλετ ? (να θυμηθουμε και την ΕΤ3 που θα ανοιξει παλι με τον Συριζα....)


Οχι δεν έχω ακούσει τίποτα... Απλα και το όνομα και η συσκευασία παραπεμπουν σε εισαγόμενο. barcode βαβαια στη φωτό δεν βλέπω... Χάθηκε να βάλετε Ελληνικό όνομα ή κάτι που να παραπεμπει σε εσάς;



Οι τιμές στάχτης που γράφει στο site είναι πολύ μεγαλύτερες απο αυτές που αναφέρεις, γιατί δεν διορθώνετε το site;
Παντως το Πρασινο παραγωγής 2015 έχει πολύ καλη φλόγα και λιγότερη στάχτη απο το πράσινο που αγόρασα το καλοκαίρι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.082 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ