Καταγγελία εξαπατηθέντων pellet-athens.gr

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #146016 από PAPADAKIS
Ολα άρχισαν όταν ήρθε ο κουμπάρος μου και μου είπε χαρούμενος ότι βρήκε φθηνό και καλό πέλλετ στο νομό Αττικής.
Το site ήταν το pellet-athens.gr.
Εμένα κάτι με γαργάλαγε μετά το φιάσκο στην Κρήτη,έτσι δεχθηκα με κρύα καρδιά.Θα έπαιρνα pirin (225 ευρώ) και ο κουμπάρος golden nuggets (275 ευρώ).Τα λεφτά μπήκανε στη Eurobank στις 11/2/2015 και ο <<Σωτήρης??>> που απαντούσε στο κινητό ήταν όλο χαρά.Μας είπε ότι σε 2 ημέρες θα παραλαμβάναμε.Αφού περάσανε οι 2 ημέρες και ο κουμπάρος άρχιζε να παίρνει τηλέφωνα διαπίστωσε ότι μιά δεν το σηκώνανε μιά δεν έπιανε.Τελικά φθάσαμε εδώ σήμερα και αφού αναγκάσθηκα να τον πάρω και εγώ διαπίστωσα ότι σε κάθε διαφορετικό τηλέφωνο που χρησιμοποιούσα (σπίτι-μαγαζι-αλλα τηλέφωνα φίλων) αυτός το σήκωνε-μιλάγαμε και όταν έλεγα το όνομα που έχει γίνει η κράτηση το έκλεινε αμέσως.Φυσικά μετά έβαζε φραγή σε όλα τα τηλέφωνα μας.
Αυτό είναι Ελλάδα και επαγγελματισμός ή τίποτα άλλο??
Τι άλλο να κάνω γιά να προστατευτώ από κακοθελητές??
Την πατήσαμε κουμπάρε??
Απλώς παραθέτω τα γεγονότα όπως τα ζω τώρα που γράφω
χωρίς να κατηγορήσω ((ακόμα)) κανένα ,αλλά όπως έχω υποχρέωση να κάνω στο μέλλον.
φιλικά
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Μιχαήλ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #146017 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΜΙΧΑΛΗ ΤΗ ΠΑΤΗΣΑΤΕ!!!!!!!!!!!ο φιλος μου τους εβαλε 940Ε και εχουν περασει 20 μερες τους περνει τηλ και δεν το σηκωνουν.αλλος που διαβαζω εδω πηγε να τους βρει στα ΟΙΝΟΦΥΤΑ και δεν βρηκε καμια αποθηκη οπως του ελεγαν.ΦΩΝΑΖΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΑΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΣΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΣΕ ΑΡΙΘΜΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ???ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΣΤΕΛΝΑΝ ΜΕ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ ΣΤΗ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ?ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥΣΤΙΑ ΥΠΗΡΧΕ ΑΠΟ ΑΡΧΗ!ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΤΙΣ ΑΠΟΘΗΚΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ?ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΡΕΙ?ΜΗΧΑΛΗ ΠΑΡΕ ΜΕ ΤΗΛ ΣΤΟ ********* ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ
Last edit: 9 Χρόνια 1 Μήνας πριν by γιαννης-δραμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #146018 από PAPADAKIS
Θα σε πάρει ο Γιώργος (Λαμία-κουμπάρος).
Ευχαριστώ για την απάντηση,τα λεφτά είναι λίγα θα έπαιρνα για του χρόνου (εφέτος έχω) αλλά είναι το γαμώτο...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #146019 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΜΙΧΑΛΗ ΜΕ ΠΗΡΕ.ΣΤΟ ΣΥΝΗΓΟΡΟ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΛΕΙ 100 ΕΥΡΩ.ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΠΕΙΡΑ ΑΠΑΤΕΩΝΩΝ!!!!!!!!!!!!!!!!ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΑΗΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟ GRETA PELLET! Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PAPADAKIS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #146025 από stratis 1
Κάνοντας σύγκριση των 2 ιστοσελίδων Κρετα και αθενς,βλέπω πολλά κοινά χαρακτηριστικα.
Υποψιάζομαι οτι έχουν το ίδιο 'γραφικό χαρακτήρα'!!!!!
Κατι μου λεει οτι το φαιοπράσινο χρωμα της ιστοσελίδας του Κρετα έγινε ανοιχτό πράσινο στην Αthens!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 1 Μήνας πριν #146026 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Καταγγελία εξαπατηθέντων pellet-athens.gr
σε αναλογο θεμα εγραψα οτι "καποιοι γλυκαθηκαν" ...
προσοχη βρε λεβεντες η συγκεκριμενη σελιδα ουτε τιτλο εταιριας δεν εχει και ειναι και χονδρεμπορικη !!!!
ειναι κριμα να πεφτει κοσμος θυματα τετοιων πρακτικων πολυ περισσοτερο μελη του φορουμ που θαπρεπε ναναι πιο υποψιασμενοι η τουλαχιστον μπορουν να ρωτησουν πριν καταθεσουν χρηματα
ενημερωστε γνωστους ,φιλους,χρηστες ...ολοι ξερουμε ποσο παει το πελλετ και ποιοι πουλανε πιο φτηνα στην περιοχη μας δεν ειναι δυνατον να βρισκουμε κατι 30% πιο φτηνα και να μην γινεται πανικος
μεγαλη προσοχη γενικα οι περιπτωσεις απατης αυξανουν (γενικα ) .


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ