Περίεργη ενδειξη οθόνης, σταμάτημα σόμπας

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158481 από Sera
καλημέρα σε όλο το φόρουμ,
εδώ και μια τετραετία είμαι κάτοχος σόμπας πέλλετ ΗΡ24 απο την Μοσχάλης.
τον τελευταίο καιρό έχει μια περίεργη κατά εμέ , ένδειξη στην οθόνη.
η σόμπα ενώ δουλευει κανονικά μετά απο μία, η δύο ώρες, μπορει και 4, (δεν έχει συγκεκριμμένη ώρα) ,σταματάει την τροφοδοσία και σβήνει.
προσπάθησα να βρώ και κάτι ανάλογο μέσα στο φόρουμ,αλλά δυστυχώς δεν βρήκα κάτι.
παρακάτω σας επισυνάπτω μερικές φωτό με την ένδειξη στην οθόνη.
σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.




Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158482 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Γιατι δεν περνεις τον κ.Μοσχαλη μιας και απο εκει εχεις παρει τη σομπα? ολο και κατι παραπανω θα γνωριζουν η θα εχουν καποιο τεχνικο!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158483 από Sera
Κώστα ,τον έχω πάρει ....του έστειλα και το email με τις φωτό και ακόμη περιμένω.
θα τον ενοχλήσω ξανά αύριο, απλά το έβαλα και εδώ μήπως κάποιος γνωρίζει κάτι !!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158484 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
κουνα μια συσταδα με καλωδια που παει απο την οθονη εως την πλακετα μηπως κανενα ειναι κομμενο και την βγαλεις οικονομικα.αν φταιει αυτο σε μαγαζια με ηλεκτρονικα ανταλλακτικα υπαρχουν τετοιες ταινιες καλωδιων σε γκρι η και με πολυχρομα καλωδιακια,μετρα ποσα εχει και ζητα την αντιστοιχη και τα φις υπαρχνουν εκτος αν ειναι κολλητα και χρειαστεις κολλητηρι.ψαξτο λιγο και κοιτα και αν παταει καλα η φισα που παει για την οθονη στην πλακετα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158485 από PAPADAKIS

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: κουνα μια συσταδα με καλωδια που παει απο την οθονη εως την πλακετα μηπως κανενα ειναι κομμενο και την βγαλεις οικονομικα.αν φταιει αυτο σε μαγαζια με ηλεκτρονικα ανταλλακτικα υπαρχουν τετοιες ταινιες καλωδιων σε γκρι η και με πολυχρομα καλωδιακια,μετρα ποσα εχει και ζητα την αντιστοιχη και τα φις υπαρχνουν εκτος αν ειναι κολλητα και χρειαστεις κολλητηρι.ψαξτο λιγο και κοιτα και αν παταει καλα η φισα που παει για την οθονη στην πλακετα.

Κώστα πέρυσι όταν μου κόπηκε (λόγο ζέστης) η καλωδιοταινία που πάει από τον κοντρόλερ στην οθόνη ,εμένα μου δούλευε κανονικά ο λέβητας , απλώς δεν είχα ενδείξεις στην οθόνη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 1 Μήνας πριν #158490 από dimlyk
ειχα αναλογο θεμα μες τα κρυα ... η λυση ηταν καθαρισμα των αισθητηρων ...που ετσι κι αλλιως πρεπει να το κανουμε πριν φτασουμε να ψαχνουμε για πλακετες η οτιδηποτε αλλο


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.193 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ