PRONTOCALDO DINAMICA AIR 10KW ΚΟΚΚΙΝΗ manual

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164292 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα PRONTOCALDO DINAMICA AIR 10KW ΚΟΚΚΙΝΗ manual

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Με τη διαφορά οτι βοηθάω ειναι τζάμπα αν ήμουν αποκλείστηκα τεχνικός σομπων λεβήτων τότε δεν θα έδινα ετσι απλόχερα τις γνώσεις μου οπως και πολλοί εδω μεσα στο Ελληνικό Φόρουμ που είμαστε και ένας λόγος παραπάνω στην ομάδα αλληλεγγύης !!!! ;) ;) ;) οι που..τιες πάντα θα γίνονται!!!!ολοι για την κονομα !!!!!!αλλα γιατι άραγε δεν ξυπνάει ο. ΚΟΣΜΟΣ!!!!!!!


απλα στα ιταλικα ενω οντως βοηθανε στην επιλυση θεματων απαγορευεται ρητα η αναφορα σε κωδικους και κρυφο μενου ειδικα για τις πιο "σοβαρες εταιριες" αν και η υποστηριξη τους ειναι το ιδιο χαλια οπως κι εδω


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164293 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Και ομως στo youtube δειχνουν και σε βιντεο τα παντα και σε σαιτ φορουμ .για ψαξε καλυτερα και θα τα βρεις!!!!!!!το προβλημα που ειναι που μεταδιδω γνωσεις ΔΩΡΕΑΝ η κατι αλλο? :silly: :woohoo: οπως ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΕΙΜΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΚΙΝΗΤΗΡΩΝ ΠΟΤΙΣΜΑΤΟΣ ΧΩΡΑΦΙΩΝ ΚΑΙ 20 ΧΡΟΝΙΑ (ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΔΟΤΙΘΩ)ΣΕ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΦΑΜΠΡΙΚΑ!!!!ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕΛΕΤΟΛΕΒΗΤΟΣΟΜΠΕΣ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΑΝΕΤΑ!!!!!!!!!!! ;) ;) ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΒΓΑΖΕΙ ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΔΕ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ :P :P :P :P
Last edit: 5 Χρόνια 6 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164299 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα PRONTOCALDO DINAMICA AIR 10KW ΚΟΚΚΙΝΗ manual
βρε παρεξηγητθηκες? ...να σε πειραξω λιγο με το αγαλμα που ειπες ηθελα :)
και δυσικα πολυ καλα κανεις και βοηθας οπως ολοι μας ...ειναι γεγονος ομως οτι στα ιταλικα φορουμ ισως επειδη εκει ειναι οι περισσοτεροι κατασκευαστε ςκαι οι σομπες εχουν μεγαλη εξαπλωση και το κρυφο μενου συνδεεται μεχρημα δεν απαγορευεται να αναφερουν σχετικα με αυτο . το youtube ειναι αλλο πραγμα κι οντως εκει βρισκεις και λυσεις και ιδεες για απιθανα πραγματα


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164300 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΟΚ.απλα τοσα χρονια εδω μεσα εχω βοηθησει ΤΖΑΜΠΑ(ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ) ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΚΟΣΜΑΚΗ!δεν με νοιαζει τι κανουν οι ΙΤΑΛΟΙ ΒΟΥΛΓΑΡΟΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΚΟΣΜΟ ΣΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΜΑΙΛ ΜΕΣΣΕΤΖΕΡ ΒΑΙΠΕΡ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΝΩ ΛΥΣΕΙΣ ΝΑ ΡΥΘΜΙΖΩ ΜΕΝΟΥ ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΣΟΜΠΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΩ ΒΛΑΒΕΣ ΜΕ ΒΙΝΤΕΟΚΛΗΣΗ!!!!!!!!!!ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΒΩ ΙΣΩΣ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ Ο ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΗΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ!!!!!!(ΓΙΩΡΓΟ ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΝΑ ΒΟΗΘΑΩ ΜΕ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΟΥ?)ΑΥΤΑ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΡΑΞΗΓΙΕΜΑΙ ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΒΟΗΘΑΩ ΔΙΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΕΤΟΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΦΥΣΗ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΦΟΡΟΥΜ!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Last edit: 5 Χρόνια 6 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Nasikas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164301 από Tzortz
Απαντήθηκε από Tzortz στο θέμα PRONTOCALDO DINAMICA AIR 10KW ΚΟΚΚΙΝΗ manual
Μπράβο Κώστα,συνέχισε αυτό που κάνεις και μακάρι να βρεθούν και αλλοι να σε μιμηθούν ,γιατί ο τρόπος θέρμανσης με πέλλετ ειναι πραγματικά πολυ προβληματικός για τους εμπλεκόμενους χρήστες καταναλωτές.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164302 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Δεν είμαι ο μόνος που βοηθάω εδώ είναι και άλλοι πιο παλιοί χρήστες.ΕΙΝΑΙ ΠΟΝΗΡΕΣ ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΕΥΡΩ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΝ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΦΊΛΕ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.091 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ