Ρυθμισεις και αποδοση σομπας PEGASO VERA

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175560 από rofos
Απαντήθηκε από rofos στο θέμα Ρυθμισεις και αποδοση σομπας PEGASO VERA
φίλε BLADE δες το παρακάτω link. Είχα γράψει κάποια πράγματα στο μέλος Lightkeeper. Μπορεί να βρεις την απάντηση στο ερώτημα σου. Αν όντως ισχύει σε ενδιαφέρει το PR 21 BlouEr P5 είναι σε Volt. Οσο μειώνεις Volt τόσο πέφτουν και  οι στροφές του ανεμιστήρα στη max ισχύ.
Πρόσεχε όμως, οι τιμές που θα δεις δεν είναι για τη δική σου σόμπα. Οτι έγραψα στο μέλος Lightkeeper για την ασφάλεια ισχύει και για σένα. Μην τα ξαναγράφω. Αλλάζεις με δική σου ευθύνη.
Ενημέρωσε αν θες εδώ , αν βρήκες άκρη.

www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...limitstart=18#174973
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": blade

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175568 από blade
Απαντήθηκε από blade στο θέμα Ρυθμισεις και αποδοση σομπας PEGASO VERA
Οι σελίδες 44 και 45 ισχύουν και σε εμένα με κατι μικρές αλλαγές και εχει ρυθμίσεις που δεν τις ήξερα, ευχαριστω.
Αλλα στις παραμέτρους που εχει στην σελίδα 48 δεν μπορώ να μπω γιατί λείπουν οι σελίδες 46 κ 47 και δεν ξερω πως πας σε αυτό το μενού.
Δεν πειράζει οπως και να εχει ευχαριστώ για τον χρόνο σου, με την πρώτη ευκαιρία θα ψάξω και εγω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 2 Μήνες πριν #175569 από rofos
Απαντήθηκε από rofos στο θέμα Ρυθμισεις και αποδοση σομπας PEGASO VERA

Οι σελίδες 44 και 45 ισχύουν και σε εμένα με κατι μικρές αλλαγές και εχει ρυθμίσεις που δεν τις ήξερα, ευχαριστω.
Αλλα στις παραμέτρους που εχει στην σελίδα 48 δεν μπορώ να μπω γιατί λείπουν οι σελίδες 46 κ 47 και δεν ξερω πως πας σε αυτό το μενού.
Δεν πειράζει οπως και να εχει ευχαριστώ για τον χρόνο σου, με την πρώτη ευκαιρία θα ψάξω και εγω.
 
Οι παράμετροι τις σελίδας 48  πρέπει να μπαίνεις μέσα από το μενού M8-1 settings factory.Μέσα εκεί λογικά πρέπει να είναι. Δεν δείχνει να μπαίνεις από άλλο μενού.Δες τι γράφει στη σελίδα 45 παράγραφο 2.8.1. Οι άλλες σελίδες δεν αναφέρονται στις παραμέτρους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν #180837 από telis83
Καλησπέρα εχω και εγώ μια pegaso vera 7αν υπαρχει κανενα μανουαλ και ρυθμισεισ απο καπιιν εδω μεσα ευχαριστω πολυ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν #180838 από telis83
Θα ήθελα και εγώ ενχυριδιο για την συγκεκριμένη σόμπα εάν υπάρχει pegs so Vera 7 ευχαριστώ πολυ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
4 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν #180839 από telis83
Το email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.203 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ