Pellet AERO 12

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175786 από Ιωάννηςpolykastro
Pellet AERO 12 δημιουργήθηκε από Ιωάννηςpolykastro
Καλησπέρα σε όλους!!!! Θα ήθελα να μάθω τι είναι ο ραδιοελεγκτης. Κ 2ον πριν κανένα μήνα έκανα λάθος στο γέμισμα της σόμπας και ""έσκασε""" με αποτέλεσμα να να μαυρίσει όλη η σόμπα στο χώρο καύσης!!! Την άνοιξα την καθάρισα όλη την σόμπα από μέσα. Από εκείνη την ημέρα κ ως κ τώρα την ώρα που δουλεύει κάποιες στιγμές μυρίζει. Δεν μπορώ να καταλάβω τι είναι κ από πού προέρχεται. Και γιατί μυρίζει.ευχαριστω!!!
 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175793 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Pellet AERO 12
Ραδιοελεγτης είναι τηλεκοντρόλ(που φυσικά δεν στο έδωσε γιατί πάει ΕΧΤΡΑ)..ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΟΜΠΑΡΑ  ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΦ ΚΑΙ ΠΟΥΦ ΣΤΗΝ ΕΝΑΥΣΗ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΚΑΥΣΑΕΡΙΑ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟΥΣ 230 ΒΑΘΜΟΥΣ  ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΕ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ!!!ΘΕΛΕΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΦΙΛΕ ΓΙΑΤΙ ΑΙΝΤΕ ΝΑ ΜΗΝ  ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ..........ΚΑΙ ΞΕΣΤΑΥΡΩΣΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ...........ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ !!!ΠΑΡΕ ΤΟ ΤΣΑΛΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΑ ΤΟΥ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ( ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΤΕΧΝΙΚΟΙ  ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΕ 0ΑΡΚΕΤΕΣ ΣΟΜΠΕΣ ΛΕΒΗΤΕΣ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ ΜΕ ΘΕΜΑΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ  ΚΑΙ ΤΑ ΛΥΝΟΥΜΕ!!!) ΑΦΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΚΡΗ ;ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ(ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΟΙ)))ΒΡΕΣ ΜΕ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΝ ΘΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ
Last edit: 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175798 από Ιωάννηςpolykastro
Απαντήθηκε από Ιωάννηςpolykastro στο θέμα Pellet AERO 12
Ευχαριστώ για τον χρόνο σου!!! 2 φορές τον πήρα τηλέφωνο τον ΤΣΑΛΙΚΗ.ΤΟ σήκωσε μια ΚΥΡΙΑ ,στο πρώτο ερώτημα μου η απάντηση της ήταν να δω το manual και στο 2ον ΑΚΟΥΣΩΝ ΑΚΟΥΣΩΝ μου είπε ότι δεν υπάρχουν ΤΕΧΝΙΚΟΙ για να με βοηθήσουν.κ όταν ρώτησα πότε θα είναι εκεί για να επικοινωνήσω μου είπε ότι ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ.ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΥΠΗΡΈΤΗΣΗ ΤΟΥ ΤΣΑΛΊΚΗ.τωρα επειδή έχω και μικρά εδώ μέσα κ σίγουρα θα βειναι επιβλαβές η οσμή αν μπορείς σε παρακαλώ βοήθησε σε κάτι.ρυθμιση κ αλλά.αν θέλετε κ μπορείτε ενοειτε!! ευχαριστώ πολύ!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175803 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Pellet AERO 12
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ Ο ΣΤΡΑΤΟΣ ΣΤΑ ΒΙΝΤΕΑ ΤΟΥ!!!ΤΙ ΤΡΑΒΑΤΕ ΡΕ ΚΟΣΜΕ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!!!ΒΡΕΣ ΜΕ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΕΔΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ ΑΝΘΕΣ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΤΗ ΔΟΥΜΕ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175826 από Ιωάννηςpolykastro
Απαντήθηκε από Ιωάννηςpolykastro στο θέμα Pellet AERO 12
Όπως καταλαβαίνεις είμαι από Πολύκαστρο. Την καύση και τον ανεμιστήρα το έχω στο 3. Την θερμοκρασία στο 24.κοχλια και τον ανεμιστήρα στο 0. Δεν το πείραξα. Αυτό που κατάλαβα πριν από λίγο ,μόλις κάνει έναυση αρχίζει πετάει τα πέλλετ και με το που περνει φωτιά και βγάζει τα πρώτα καυσαέρια τα πετάει έξω. Δλδ δεν ξεκινάει απευθείας το βεντιλατερ που σπρώχνει τα καυσαέρια;;; Κάτι τέτοιο καταλαβα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #175828 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Pellet AERO 12
ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΑΝ ΘΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΒΡΕΙΣ!!!ΕΔΩ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΩ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ (ΜΟΝΟ ΚΑΠΟΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΒΕΡΣΙΟΝ ΓΙΑ ΜΙΑ QLIMA ΕΙΧΑ ΑΝΕΒΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΓΙΑΤΙ """ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΜΑΤΑΚΙΑ""""")ΓΙΑΤΙ Η ΚΑΘΕ ΣΥΣΚΕΥΗ ΘΕΛΕΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΤΗΣ!!!!!!!ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΟΙ ΧΩΡΟΙ ΟΥΤΕ Η ΚΑΜΙΝΑΔΑ ΟΥΤΕ ΤΟ ΚΑΥΣΙΜΟ ΙΔΙΟ ΜΕ Κ Α Ν Ε Ν Ο Σ !!!!!!!!ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΟΝΗΡΟΥΛΗΔΕΣ(ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΟ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ)ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΕΤΕ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΝΙΟΥΑΛ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΕΡΝΕΤΕ ΤΗΛ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΔΩΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!!!!!!!ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΤΕΧΝΙΚΟΙ !!!!!!!!ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΡΟΠΟΙ ΝΑ ΡΥΘΜΙΣΤΕΙ Η ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΑ Η ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΡΩ.......
Last edit: 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ