Σόμπες pellet Ravelli

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11281 από melisokomos1
Απαντήθηκε από melisokomos1 στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
re file se pio programa tha valo ton kodiko gia na apenergopiisi to cervis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #11282 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli

melisokomos1 έγραψε: re file se pio programa tha valo ton kodiko gia na apenergopiisi to cervis


Τελευταία συσταση. ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ. Σε παρακαλώ διορθωσε και τα παλιά σου μυνηματα

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15744 από chris11
Απαντήθηκε από chris11 στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
Μετά από έρευνα μηνών και με την βοήθεια του forum κατέληξα σε θέρμανση με πέλλετ. Την ερχόμενη βδομάδα θα παραλάβω την σόμπα καλοριφέρ της ravelli HRV 160. Θα ήθελα απο κάποιους που έχουν ιδία εμπειρία απο την χρήση της συγκεκριμένης σόμπας εντυπώσεις και τι να προσέχω στην αρχή.
Επίσης θα ήθελα αναλυτικά την σωστή ηλεκτρολογική εγκατάστααη (πίνακας-μπρίζα-ups)
Τέλος τι πρέπει να προσέξω στη τοποθέτηση της καμινάδας , είναι απο ότι φαίνεται αναπόφευκτη η τεθλασμένη πορεία.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21250 από cuprakias
Απαντήθηκε από cuprakias στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
καλημερα σας .... ειμαι κατοχος μιας ravelli flavia.... τωρα βεβαια ειναι τοποθετημενη ετοιμη για λειτουργια ..... οταν ομως ανοιξαμε τη συσκευασια δεν βρηκαμε manual χρησης στα Ελληνικα.... Δεν εχω καλεσει ακομα το μαγαζι που την αγορασα..πριν το κανω θα ηθενα να ρωτησω μηπως υπαρχει καπου στο internet να το κατεβασω?
ευχαριστω !!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21256 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli

cuprakias έγραψε: καλημερα σας .... ειμαι κατοχος μιας ravelli flavia.... τωρα βεβαια ειναι τοποθετημενη ετοιμη για λειτουργια ..... οταν ομως ανοιξαμε τη συσκευασια δεν βρηκαμε manual χρησης στα Ελληνικα.... Δεν εχω καλεσει ακομα το μαγαζι που την αγορασα..πριν το κανω θα ηθενα να ρωτησω μηπως υπαρχει καπου στο internet να το κατεβασω?
ευχαριστω !!!!

Καλως ηρθες στην παρεα μας cuprakias.
Για το μανουαλ που ρωτας ζητησετο απο εκει που την αγορασες(καλα ακομα να μεταφρασουν το μανουαλ στα Ελληνικα,το ζηταμε εδω και ενα χρονο).Τωρα οσο για την flavia επειδη τυχαινει να την εχω δουλεψει εδω και ενα χρονο θα σου πω οτι ειναι πολυ καλη επιλογη θα την ευχαριστηθεις!Ποσο την πηρες?Και απο πια περιοχη(αν επιτρεπετε).Οσο για το μανουαλ για τις ravelli υπηρχε στο ιντερνετ στα αγγλικα στο megaupload αλλα το κλεισανε οι αμερικανοι,εγω το εχω να στο στειλω αμα θες αλλα δεν νομιζω να σου χρειαστει.Οτι χρειαστεις ειμαστε εδω αν μπορουμε να σε βοηθησουμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21509 από cuprakias
Απαντήθηκε από cuprakias στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
ευχαριστω Γιαννη θα το ζητησω.... εγω την αγορασα πριν 2 μηνες 1700€ απο την Αθηνα περιοχη Υμηττος.
ετσι πιστευω και εγω το σπιτι ειναι 70 τετραγωνικα δεν νομιζω να εχω θεμα....
εσυ που την εχεις καιρο τι γινεται με το μπουρι (καμιναδα) καθε ποτε την ελενγχεις καθε ποτε την καθαριζεις???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.120 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ