Προσφορές - Δοκιμές φίλτρου νερού για σόμπα

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #23813 από GT

Tsimp έγραψε: Καλημέρα και από μένα .
Θα ήθελα πραγματικά να ευχαριστήσω την εταιρία Μoschalis για την κατανόηση που δείχνει στο πρόβλημα μου, και πραγματικά η δουλειά που δείχνει ότι κάνει το φίλτρο είμαι σίγουρος ότι θα πείσει από εισαγγελέα μέχρι την παμπόνηρη Διαχειρίστρια που κατάφερε όπως λέει και στο εξώδικο να σταματήσει την καταστροφή τις οικοδομής που πάει να γίνει από μένα με την τοποθέτηση της σόμπας πέλλετ.Ευχαριστώ και το Γιάννη-Δράμα για άλλη μια φορά μιας και παλαιότερα με είχε βοηθήσει στις ρυθμίσεις του Τζακιού


Συμφορουμίτη περίμενε, οσωνούπω θα κάνουν περικοπές στους μισθούς των δικαστικών.
Πάρε αναβολή μέχρι τότε, μπορεί και αυτοί να ψάξουν ενναλακτικτικές μορφές θέρμανσης και να δουν πιο θετικά την περίπτωσή σου! :P

Πέρα από την πλάκα, καλή επιτυχία σου εύχομαι και σε περίπτωση θετικής έκβασης, ενημέρωσε το φόρουμ, γιατί τυχόν θετική / αθωωτική απόφαση θα αποτελεί υποθέτω δεδικασμένο, το οποίο ίσως χρειαστεί να επικαλεστεί κάποιος άλλος φίλος πελλετοσομπάκιας με αντίστοιχο πρόβλημα σε δικαστήριο, για να αθωωθεί. :

Πιστεύω ζεις για τη μέρα που η διαχειρίστρια θα ψάχνει εναλλακτική θέρμανση, αδυνατώντας να πληρώσει το πετρέλαιο... :evil: :whistle: :whistle: :whistle:


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #23828 από KERBEROS

GT έγραψε:

Tsimp έγραψε: Καλημέρα και από μένα .
Θα ήθελα πραγματικά να ευχαριστήσω την εταιρία Μoschalis για την κατανόηση που δείχνει στο πρόβλημα μου, και πραγματικά η δουλειά που δείχνει ότι κάνει το φίλτρο είμαι σίγουρος ότι θα πείσει από εισαγγελέα μέχρι την παμπόνηρη Διαχειρίστρια που κατάφερε όπως λέει και στο εξώδικο να σταματήσει την καταστροφή τις οικοδομής που πάει να γίνει από μένα με την τοποθέτηση της σόμπας πέλλετ.Ευχαριστώ και το Γιάννη-Δράμα για άλλη μια φορά μιας και παλαιότερα με είχε βοηθήσει στις ρυθμίσεις του Τζακιού


Συμφορουμίτη περίμενε, οσωνούπω θα κάνουν περικοπές στους μισθούς των δικαστικών.
Πάρε αναβολή μέχρι τότε, μπορεί και αυτοί να ψάξουν ενναλακτικτικές μορφές θέρμανσης και να δουν πιο θετικά την περίπτωσή σου! :P

Πέρα από την πλάκα, καλή επιτυχία σου εύχομαι και σε περίπτωση θετικής έκβασης, ενημέρωσε το φόρουμ, γιατί τυχόν θετική / αθωωτική απόφαση θα αποτελεί υποθέτω δεδικασμένο, το οποίο ίσως χρειαστεί να επικαλεστεί κάποιος άλλος φίλος πελλετοσομπάκιας με αντίστοιχο πρόβλημα σε δικαστήριο, για να αθωωθεί. :

Πιστεύω ζεις για τη μέρα που η διαχειρίστρια θα ψάχνει εναλλακτική θέρμανση, αδυνατώντας να πληρώσει το πετρέλαιο... :evil: :whistle: :whistle: :whistle:


Μήπως έχει άνδρα βενζινά;

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #23846 από γιαννης-δραμα
Προτεινω να κανουμε και εμεις κατι για να βοηθησουμε τον tsimp(ενα χαρτι με υπογραφες ολων μας η οτιδηποτε αλλο)στο δικαστηριο για να δειξουμε στον κοσμο οτι η βιομαζα ειναι κατι καλο και οχι κατι καρκινογονο(που λεει και μια γειτονισα).Ας το κοιταξουν τα παιδια(μυαλα)του φορουμ μηπως μπορουμε να κανουμε κατι!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Tsimp

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #23848 από Nasikas

γιαννης-δραμα έγραψε: Προτεινω να κανουμε και εμεις κατι για να βοηθησουμε τον tsimp(ενα χαρτι με υπογραφες ολων μας η οτιδηποτε αλλο)στο δικαστηριο για να δειξουμε στον κοσμο οτι η βιομαζα ειναι κατι καλο και οχι κατι καρκινογονο(που λεει και μια γειτονισα).Ας το κοιταξουν τα παιδια(μυαλα)του φορουμ μηπως μπορουμε να κανουμε κατι!


Προσωπικά έχω κάθε διάθεση να συνδράμω με μαρτυρική κατάθεση σαν μελος ΔΣ του Συνδέσμου βιομάζας. (το έχω ξανακάνει, αλλά ευτυχώς δεν έφτασε στα άκρα- απαγγελία κατηγορίας)

Νομίζω όμως ότι δεν θα προχωρήσει η κυρία σε μήνυση αν της κάνουμε μία επίσκεψη....
Εκεί θα βρούμε αρκετές παρατυπίες που έχει η κεντρική θέρμανση (και άλλα τινα...) οπότε την εκβιάζουμε με απάντηση στην μήνυση που έχει σκοπό να κάνει.


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Tsimp

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #23857 από Tsimp
Θ΄λω πραγματικά να σας ευχαριστήσω όλους δεν μπορείτε να φανταστείτε τη τράβηξα όλο το χειμώνα με απειλές για αστυνομίες, εξώδικα που γράφουν ότι θέλουν, δικηγόρους να πάνε και να έρχονται(βλέπεις η αδερφή της διαχειρίστριας :evil: είναι Δικηγόρος)να κουβαλώ τα σακιά με το πέλλετ αργά το βράδυ και πολλά αλλα.... Οταν γίνει το δικαστήριο θα ήθελα να το κάνουμε σε στυλ συνάντησης στα Τρίκαλα και να σας φέρω όλους μάρτυρες υπεράσπισης,αν και σήμερα βρήκα έναν από τους διαφωνούντες τον είπα για το φίλτρο ότι θα το βάλω και κάνει πολύ καλή δουλειά και μου είπε ότι θα τους πει να ξαναδούν το θέμα. Μαζί Γιάννη έχουμε ξαναμιλήσει για το θέμα και πάλι ευχαριστώ, όπως και με τον κύριο Nasikas στο τηλ. είπαμε πολλά πράγματα και πραγματικά δεν νιώθω μόνος σε αυτό που περνάω...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #23874 από erimitis
φιλε τσιμπ Αμα βαλουν και αυτοι πελλετ και σε ρωτανε απο που πειρατε το φιλτρο κυριε τσιμπ να τους λες τσιμπα ενα και τοτε να τους απειλεις εσυ οτι θα φερεις την αστυνομια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.099 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ